OK Kamnik

DO PRVEGA MESTA V MEVZI TUDI KAMNIČANI

Odbojkarji Calcit Volleyja so v finalni tekmi srednjeevropske lige v Pliberku premagali i-Vent Maribor s 3:1 (17, 17, -23, 15) in prišli do svoje prve lovorike v tem tekmovanju. Na vrhu lige MEVZA sta tako končala oba slovenska predstavnika.

MEVZA/ŠD Ludus

ODBOJKARJI ŠD LUDUSA DO BRONASTE KOLAJNE

Bratislava je bila minuli konec tedna prizorišče srednjeevropskega klubskega prvenstva v odbojki na mivki, na katerem so odbojkarji in odbojkarice ŠD Ludusa iz Ljubljane osvojili bronasto odličje. Pri moških je zmagal Aloha BC Wörthersee, pri ženskah madžarska EDRA.

Klemen Brumec

KAMNIK PRVAK SREDNJEEVROPSKE LIGE

V Mariboru je potekal finale zaključnega turnirja srednjeevropske lige MEVZA, v katerem so odbojkarice Calcit Volleyja premagale ekipo Mladost Zagreb in se veselile prve letošnje lovorike. Tretje mesto so osvojile odbojkarice domače Nove KBM Branik.

KAMNIČANKE V FINALU MEVZA, MARIBORČANKE ZA 3.

V Mariboru ta konec tedna poteka zaključni turnir srednjeevropske lige MEVZA. V soboto sta bili na vrsti polfinalni srečanji, že prvi dan turnirja pa sta se srečali Nova KBM Branik in Calcit Volley. V polfinalu so se zmage po treh nizih veselile kamniške odbojkarice.

klubi

MARIBOR GOSTI ZAKLJUČNI TURNIR MEVZA

Ta konec tedna bo v središču odbojkarske javnosti Maribor, ki bo 2. in 3. marca gostil zaključni turnir srednjeevropske lige za ženske. Na turnirju bosta igrali tudi domači ekipi Nova KBM Branik in Calcit Volley.

FINALNI TURNIR MEVZA BO V PLIBERKU

Iz Srednjeevropskega odbojkarskega združenja MEVZA so sporočili, da bo finalni turnir najboljše četverice srednjeevropske lige gostil Pliberk. V boj za lovoriko se bosta podala tudi oba slovenska predstavnika Calcit Volley in Maribor.

USPEŠEN ZAKLJUČEK CALCIT VOLLEYJA IN MARIBORA

S turnirji 4. kroga se je zaključil redni del srednjeevropskega prvenstva MEVZA za moške, v katerem sta oba slovenska predstavnika zabeležila po dve zmagi in s tem le še potrdila prvo in drugo mesto v razvrstitvi ter uvrstitev na zaključni turnir najboljše četverice.

PRED TURNIRJEMA MEVZA

Obe prvi ekipi Calcit Volleyja v tem tednu čakajo obveznosti v srednjeevropski ligi. Odbojkarice bodo v torek, ob 18. uri, v Zagrebu igrale z Dinamom, odbojkarje pa od torka do četrtka čaka turnir v Komarnu.

KAMNIČANKE TRETJE, MARIBORČANKE ČETRTE

V srednjeevropskem prvenstvu MEVZA za ženske je zaključen 3. krog tekmovanja. Odbojkarice Calcit Volleyja so se z zmago nad Novo KBM Branik povzpele na tretje mesto lestvice ter se po številu zmag in točk izenačile z vodilnima ekipama lige.