Odbojkarska zveza Slovenije

NOVICE

TEKMOVANJA

Untitled Document

Rezultati tekem

1/4 finale - 1. tekma - sreda 04.04.2018
Hoče
0:3
Salonit Anhovo
Maribor
3:1
Panvita Pomgrad
1/4 finale - 2. tekma - sobota 07.04.2018
Salonit Anhovo
3:1
Hoče
Panvita Pomgrad
3:1
Maribor
1/4 finale - 3. tekma - nedelja 08.04.2018
Panvita Pomgrad
3:0
Maribor
1/2 finale - 1. tekma - sreda 11.04.2018
Panvita Pomgrad
0:3
ACH Volley Ljubljana
Salonit Anhovo
3:0
Calcit Volley
1/2 finale - 2. tekma - sobota 14.04.2018
ACH Volley Ljubljana
3:0
Panvita Pomgrad
Calcit Volley
3:0
Salonit Anhovo
1/2 finale - 3. tekma - nedelja 15.04.2018
Calcit Volley
3:0
Salonit Anhovo
FINALE
ACH Volley Ljubljana
3:0
Calcit Volley
Calcit Volley
0:3
ACH Volley Ljubljana
ACH Volley Ljubljana
3:0
Calcit Volley
za 3. mesto
Salonit Anhovo
3:0
Panvita Pomgrad
Panvita Pomgrad
2:3
Salonit Anhovo

  Najboljši igralci 17/18


Untitled Document

Rezultati tekem

1/4 finale - 1. tekma - sobota 10.03.2018
Formula Formis
3:0
Roto-Kema Puconci
Aliansa Šempeter
3:0
GEN-I Volley
1/4 finale - 2. tekma - sreda 14.03.2018
Roto-Kema Puconci
1:3
Formula Formis
GEN-I Volley
3:0
Aliansa Šempeter
1/4 finale - 3. tekma - sobota 17.03.2018
Aliansa Šempeter
3:2
GEN-I Volley
1/2 finale - 1. tekma - sobota 24.03.2018
Nova KBM Branik
3:0
Aliansa Šempeter
Calcit Volley
3:2
Formula Formis
1/2 finale - 2. tekma - sreda 28.03.2018
Aliansa Šempeter
0:3
Nova KBM Branik
Formula Formis
0:3
Calcit Volley
FINALE
Nova KBM Branik
3:2
Calcit Volley
Calcit Volley
0:3
Nova KBM Branik
Nova KBM Branik
3:0
Calcit Volley
za 3. mesto
Formula Formis
3:0
Aliansa Šempeter
Aliansa Šempeter
1:3
Formula Formis

  Najboljše igralke sezone 2017/18


Untitled Document

TEKMOVANJE

KRAJ IN ČAS

EKIPA 1

REZULTAT

EKIPA2

Evropska liga 20. 05. 2018
00:00
Saza Topsporthal, Doetinchem, Nizozemska

NIZOZEMSKA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Evropska liga 23. 05. 2018
00:00
Ivano-Frankivsk, Ukrajina

UKRAJINA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Evropska liga 27. 05. 2018
20:00
Športna dvorana Tabor, Maribor

SLOVENIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

TURčIJA
Evropska liga 30. 05. 2018
15:30
Mustafa Dagistanli Spor Salonu Samsun

TURčIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Evropska liga 03. 06. 2018
20:00
Športna dvorana Tabor, Maribor

SLOVENIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

UKRAJINA
Evropska liga 06. 06. 2018
20:00
Športna dvorana Tabor, Maribor

SLOVENIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

NIZOZEMSKA
Svetovno prvenstvo 12. 09. 2018
17:00
Nelson Mandela Forum, Firence, Italija

DOMINIKANSKA REPUBLIKA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Svetovno prvenstvo 14. 09. 2018
17:00
Nelson Mandela Forum, Firence, Italija

JAPONSKA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Svetovno prvenstvo 15. 09. 2018
17:00
Nelson Mandela Forum, Firence, Italija

BELGIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Svetovno prvenstvo 17. 09. 2018
20:30
Nelson Mandela Forum, Firence, Italija

ARGENTINA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Svetovno prvenstvo 18. 09. 2018
21:15
Nelson Mandela Forum, Firence, Italija

ITALIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Untitled Document

TEKMOVANJE

KRAJ IN ČAS

EKIPA 1

REZULTAT

EKIPA2

Evropsko prvenstvo 01. 08. 2018
00:00
tbd

ISLANDIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Evropsko prvenstvo 15. 08. 2018
00:00
tbd

SLOVENIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

IZRAEL
Evropsko prvenstvo 22. 08. 2018
00:00
tbd

BELGIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Trenutno še ni podatkov

DOGODKI IN AKTIVNOSTI

  • image

    EVROPSKO PRVENSTVO U-17

    Slovenska ženska kadetska reprezentanca bo med 13. in 21. aprilom nastopila na evropskem prvenstvu v Bolgariji. Naša izbrana vrsta se bodo v skupinskem delu tekmovanja pomerila z Madžarsko, Srbijo, Bolgarijo, Rusijo in Belorusijo.

    VSE O PRVENSTVU
  • image

    KVALIFIKACIJE ZA EVROPSKO PRVENSTVO U-19

    Slovenska ženska mladinska reprezentanca se bo na kvalifikacijskem turnirju v ruski Anapi, ki bo potekal od 26. do 28. aprila, borila za nastop na evropskem prvenstvu do 19 let. Nasprotnice naših odbojkaric bodo Ukrajinke, Finke in Rusinje.

    VSE O PRVENSTVU
  • image

    KVALIFIKACIJE ZA EVROPSKO PRVENSTVO U-20

    Slovenska moška mladinska reprezentanca bo med 27. in 29. aprilom nastopila na kvalifikacijah za evropsko prvenstvo. Naši fantje se bodo v Herceg Novem pomerili s Črno Goro, Francijo in Latvijo.

    VSE O PRVENSTVU

POKROVITELJI

GENERALNI POKROVITELJ
MOŠKE REPREZENTANCE


GENERALNI POKROVITELJ
ŽENSKE REPREZENTANCE

PARTNERJI