Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

DOSEŽKI MLADIH REPREZENTANC V ODBOJKI NA MIVKI

 

SVETOVNA PRVENSTVA

2017 FIVB SP U21 Kitajska Tajda Lovšin Špela Morgan 29. mesto  
2011   SP U19 Hrvaška Jan Brulec Valentin Turk 9. mesto  
2010 FIVB SP U19 Portugalska Jan Brulec Valentin Turk 37. mesto  
2009 FIVB SP U21 Velika Britanija Leo Mohorič Klemen Ponikvar 29. mesto  
2007 FIVB SP U19 Poljska Leo Mohorič Klemen Ponikvar 25. mesto  
    SP U21 Italija Erika Fabjan Simona Fabjan 29. mesto  
        Leo Mohorič Klemen Ponikvar 17. mesto  
2006 FIVB SP U21 Poljska Erika Fabjan Simona Fabjan 29. mesto  
2005 FIVB SP U19 Francija Erika Fabjan Simona Fabjan 9. mesto  
        Tine Urnaut Nejc Zemljak 1. mesto naslov svetovnih prvakov
        Simon Krakar Miha Plot 25. mesto  
2004 FIVB SP U18 Italija Erika Fabjan Simona Fabjan 25. mesto  
        Simon Krakar Miha Plot 29. mesto  
2001 FIVB SP U21 Francija Barbara Kristan  Ana Oblak 5. mesto najboljša ženska uvrstitev 

EVROPSKA PRVENSTVA 2017

CEV EP U18 Rusija Nina Zdešar Katarina Bulc 17. mesto
      Rok Možič Jaka Udrih 9. mesto
CEV EP U20 Italija Tajda Lovšin Špela Morgan 9. mesto
      Črtomir Bošnjak Nejc Marovt 25. mesto
CEV EP U22 Avstrija Alan Košenina Jernej Vrhunc 9. mesto

EVROPSKA PRVENSTVA 2016

CEV EP U18 Češka Kaja Kersnik Eva Pogačar 9. mesto
      Žiga Kumer  Martin Valenčič 17. mesto
CEV EP U20 Turčija Tajda Lovšin Špela Morgan 7. mesto
      Aleksander Dulai Žiga Kumer  9. mesto
CEV EP U22 Grčija Tjaša Jančar Sabrina Calcina 9. mesto
      Aleksander Dulai Nejc Marovt 25. mesto

EVROPSKA PRVENSTVA 2015

CEV EP U18 Latvija Daja Gorišek Tajda Lovšin 17. mesto
      Žiga Kumer  Aleksander Tepić 17. mesto
CEV EP U20 Ciper Kaja Dolenc Helena Mijoč 25. mesto
      Alan Košenina Gašper Plahutnik 25. mesto
CEV EP U22 Portugalska Špela Morgan Pija Stegel 17. mesto
      Simon Košir Jernej Tomazin 17. mesto

EVROPSKA PRVENSTVA 2014

CEV EP U18 Norveška Polona Marušič Špela Marušič 25. mesto
      Žiga Kumer  Aleksander Tepić 25. mesto
CEV EP U20 Italija Tjaša Jančar Nina Lovšin 9. mesto
      Simon Košir David Renko 25. mesto
CEV EP U22 Turčija Tjaša Jančar Nina Lovšin 9. mesto
      Simon Košir Jernej Tomazin 17. mesto

EVROPSKA PRVENSTVA 2013

CEV EP U20 Litva Tjaša Jančar Kaja Turk 17. mesto
      Sergej Drobnič Jernej Vrhunc 25. mesto
CEV EP U22 Bolgarija Tjaša Jančar Kaja Turk 17. mesto

EVROPSKA PRVENSTVA 2012

CEV EP U18 Češka Barbara Grubišič Katja Mihalinec 13. mesto
      Sergej Drobnič Primož Vidmar 9. mesto
CEV EP U20 Avstrija Tjaša Jančar Kaja Turk 17. mesto
    Avstrija Sergej Drobnič Primož Vidmar 13. mesto
CEV EP U23 Nizozemska Sara Valenčič Eva Zupan 19. mesto

EVROPSKA PRVENSTVA 2011

CEV EP U18 Litva Tjaša Jančar Dajana Lucas 7. mesto

EVROPSKA PRVENSTVA 2010 - 2006

2006 CEV EP U20 Slovenija Erika Fabjan Simona Fabjan 5. mesto
‌Mojca Pene T‌jaša Zupan 1‌9. mesto
        Tine Urnaut Nejc Zemljak 4. mesto
        Matevž Kamnik Simon Krakar 5. mesto
2007 CEV EP U18 Češka Katja Blatnik Katja Kocjan 13. mesto
        Bernard Bezek Klemen Hribar 13. mesto
2007 CEV EP U23 Ciper Erika Fabjan Simona Fabjan 13. mesto
2008 CEV EP U18 Grčija Mojca Božič Živa Recek 9. mesto
        Jan Brulec Tom Smrke 19. mesto
2009 CEV EP U18 Portugalska Mojca Božič Živa Recek 13. mesto
        Jan Brulec Valentin Turk 9. mesto
2009 CEV EP U23 Rusija Erika Fabjan Simona Fabjan 9. mesto
2010 CEV EP U18 Portugalska Jan Brulec Valentin Turk 7. mesto
  CEV EP U20 Italija Sara Sakovič Helena Fabjan 19. mesto

EVROPSKA PRVENSTVA 2005 - 2001

2001 CEV EP U23 Portugalska Janez Makovec David Sevčnikar 17. mesto
2002 CEV EP U20 Švica Tjaša Dimec Urška Skarlovnik 21. mesto
2003 CEV EP U18 Češka Erika Fabjan Simona Fabjan 21. mesto
        Simon Krakar Miha Plot 9. mesto
        Luka Krivec Tine Urnaut 13. mesto
2003 CEV EP U20 Avstrija Meta Dagarin Taja Verčič 20. mesto
        Tine Urnaut Jure Žerdoner 20. mesto
2004 CEV EP U18 Poljska Meta Dagarin Erika Fabjan 9. mesto
        Simon Krakar Miha Plot 13. mesto
2004 CEV EP U20 Slovenija Meta Dagarin Taja Verčič 19. mesto
        Martina Jakob Mateja Veber 21. mesto
        Tine Urnaut Jure Ivartnik 9. mesto
        Bojan Kristan Dejan Matijaševič 17. mesto
2004 CEV EP U23 Češka Urša Podlesnik Snežana Rajak 5. mesto
        Danijel Pokeršnik Jure Žerdoner 23. mesto
2005 CEV EP U18 Ukrajina Tine Urnaut Nejc Zemljak 3. mesto
2005 CEV EP U20 Izrael Erika Fabjan Simona Fabjan 7. mesto
        Jure Ivartnik Tine Urnaut 13. mesto

EVROPSKA PRVENSTVA 2000 - 1998

1997 CEV EP U19 Hrvaška Ines Udrih Ana Mlakar 16. mesto
        Sašo Rop Gregor Perhaj 14. mesto
1998 CEV EP U19 Grčija Barbara Kristan  Ana Oblak 7. mesto
        David Sevčnikar Simon Stubelj 11. mesto
1999 CEV EP U19 Španija Anja Weber Ana Oblak 11. mesto
        Nataša Božič Tadeja Veit 16. mesto
        Saša Gadnik Gregor Perhaj 5. mesto
        Gregor Horvat Andrej Tot 19. mesto
2000 CEV EP U20 Nemčija Nataša Božič Tadeja Veit 11. mesto
        Gregor Sirk Matjaž Stanič 22. mesto
2000 CEV EP U23 San Marino Barbara Kristan  Ana Oblak 19. mesto
        Matevž Berk Rok Satler 17. mesto