ParaVolley Europe

SLOVENKE ZA BRON, MOŠKA VRSTA DO 12. MESTA

Slovenska reprezentanca v odbojki sede se na evropskem prvenstvu v Turčiji podaja v boj za bron. V polfinalu naša dekleta niso bila kos Rusinjam, ki so bile boljše s 3:0 (7, 9, 10). Moška izbrana vrsta je svoj prvi nastop na evropskih prvenstvih zaključila na 12. mestu.

SLOVENKE V KEMERJU ŽE DO TRETJE ZMAGE

Slovenska reprezentanca v odbojki sede je na evropskem prvenstvu v Kemerju zmagala še tretjič, potem ko je z izjemno predstavo s 3:0 (17, 22, 23) odpravila Finsko. Naša moška izbrana vrsta pa je morala danes priznati premoč Rusiji, paralimpijski podprvaki so bili prepričlj

EuroParaVolley

ZA ZAČETEK EP ZMAGA IN PORAZ

V Turčiji je danes potekal prvi dan evropskega prvenstva v odbojki sede, ki je slovenski reprezentanci prinesel eno zmago in en poraz. Naša dekleta so v Kemerju s 3:0 (13, 11, 19) premagala Hrvatice. S Hrvaško vrsto so se pomerili tudi naši fantje in izgubili z 0:3 (13, 9, 18).

CEV

ROPRET NAJBOLJŠI PODAJALEC EUROVOLLEYJA

Slovenski reprezentant Gregor Ropret je po mnenju ljubiteljev odbojke z vsega sveta najboljši podajalec evropskega prvenstva, na katerem so naši odbojkarji osvojili srebrno odličje. Ropret je s svojimi predstavami prepričal največ obiskovalcev spletne strani CEV.

CEV

ITALIJANI PRVAKI, SLOVENCEM TRETJE SREBRO

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je morala v velikem finalu evropskega prvenstva, katerega zaključek gostijo Katovice, po petih nizih z 2:3 (-22, 20, -20, 20, 11) priznati premoč Italiji. Naši odbojkarji so tako po 2015 in 2019 osvojili še tretje srebro.

CEV

IZJEMNI SLOVENCI V FINALU #EUROVOLLEYM

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca bo igrala v velikem finalu evropskega prvenstva, katerega zaključek se odvija v Katovicah. Naši odbojkarji so pred več kot 11.000 glavo množico Poljakov gostitelje odpravili z 1:3 (-17, 30, 16, 35). Jutrišnji finale bo ob 20.30 uri.

CEV

SLOVENCI JUTRI V POLFINALU EP PROTI POLJSKI

Slovenska reprezentanca se jutri podaja v boj za odličja. Naša izbrana vrsta se bo v polfinalu evropskega prvenstva v Katovicah pomerila z gostiteljico Poljsko in si še drugič zapored in tretjič na zadnjih štirih prvenstvih skušala priigrati uvrstitev v veliki finale.

CEV

SLOVENCI SE ZNOVA PODAJAJO V BOJ ZA ODLIČJA

Slovenska moška reprezentanca bo igrala v polfinalu evropskega prvenstva in se še tretjič borila za odličja. Naši odbojkarji so v četrtfinalu EuroVolleyja v Ostravar Areni z 0:3 (-21, -19, -25) odpravili gostitelje Čehe. Polfinale proti Poljski bo v soboto v Katovicah.

CEV

SLOVENIJA PROTI ČEŠKI ZA POLFINALE EUROVOLLEY

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca bo jutri v Ostravi igrala četrtfinale evropskega prvenstva proti Češki, ki je včeraj iz boja za najvišja mesta izločila aktualno olimpijsko prvakinjo Francijo. Obračun v Ostravar Areni se bo začel ob 19. uri.

CEV

SLOVENCI PREK HRVATOV DO ČETRTFINALA EP

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca se je z zmago nad Hrvaško s 3:1 (20, 18, -19, 12) uvrstila v četrtfinale evropskega prvenstva in se bo znova borila za najvišja mesta. V boj za polfinale se bodo naši fantje podali proti zmagovalcem obračuna med Francijo in Češko.