OK Kamnik

V SOBOTO V KANALU ŽE S ŠTALEKARJEM

Odbojkarji Calcit Volleyja so sredo odigrali pripravljalno tekmo s Hočami, v kateri so po slabšem začetku na koncu zmagali s 3:2, že v soboto pa jih čaka nov turnir. Tokrat v Kanalu.

OK Maribor

MARIBORČANI PRED PRVO VEČJO PREIZKUŠNJO

Odbojkarski klub Maribor je s pripravami na letošnjo sezono začel že pred časom, ta vikend pa jih v dvorani Tabor čaka prva večja preizkušnja to sezono. V petek 28. in soboto 29. septembra se bo odvijal zdaj že tradicionalni turnir v spomin na Vlada Skerbinjeka.

ŽOK Novo mesto

PRVI MLADINSKI TURNIRJI ŽE POD STREHO

S tekmami območnega prvenstva se je začelo letošnje državno prvenstvo za mladinke, v okviru katerega se bo za naslov državnih prvakinj pomerilo rekordno število ekip, kar 51 ekip. Mladinci bodo prvi krog tekmovanja odigrali oktobra.

OK Kamnik

KAMNIČANI DRUGI NA TURNIRJU V NOVEM SADU

Odbojkarji Calcit Volleyja so odlično nastopili na močnem mednarodnem turnirju v Novem Sadu na memorialu velikanov srbske odbojke, Žarka Petrovića in Radovana Dabića ter osvojili končno drugo mesto.

OK Triglav Kranj

V KRANJU NAJBOLJŠA ZAGREBŠKA MLADOST

V soboto, 15.9. in v nedeljo, 16.9. je v Športni dvorani Planina potekal že 14. Pokal Kranja, ki ga s pomočjo MO Kranj organizira domači odbojkarski klub, ki bo letos nastopil pod imenom blagovne znamke novega sponzorja Hiša na kolesih Triglav.

MOK Krka

KRKAŠI OSVOJILI TURNIR ZA POKAL NOVEGA MESTA

V športni dvorani Marof je minuli vikend, letos v okviru Štukljevega leta, potekal že drugi turnir za Pokal Novega mesta. Na turnirju so poleg domače Krke nastopili še MOK Rijeka iz Hrvaške, Fino Kaposvár iz Madžarske in OK Radnik iz Bosne in Hercegovine.

OK Kamnik

ŠTIRI ZMAGE IN PORAZ KAMNIŠKIH EKIP

Na turnirju za pokal Kamnika je druga ženska ekipa osvojila prvo mesto, varovanci Aleša Hribarja so bili drugi, čeprav so premagali prvouvrščeno Posojilnico Aich/Dob, v pripravljalni tekmi pa je prva ženska ekipa Calcit Volleyja brez izgubljenega niza premagala zagrebško Mladost.

CALCIT VOLLEY PRIPELJAL ŠE VUKIĆEVO

Vrste slovenskih podprvakinj, ekipe Calcit Volley je okrepila 27-letna sprejemalka Elena Vukić. Prva kamniška ekipa je za sezono 2018/19 s tem dokončno izoblikovana.

OK Formula Formis

FORMULA FORMIS S TREMI OKREPITVAMI

V slovenskem prvoligašu Formula Formis so se pred prihajajočo sezono okrepili s tremi novimi igralkami. Vse se najbolje znajdejo na mestu sprejemalca in prihajajo iz vrst Nove KBM Branik.

DVE PRVI LIGI PRI ŽENSKAH IN NOV SISTEM

V prihajajoči odbojkarski sezoni bomo v prvoligaški konkurenci lahko spremljali trideset ekip, deset pri moških, pri ženskah pa po 10 v 1. A in 1. B ligi. Po rednem delu prvenstva za moške se moštva med seboj ne bodo več merila v modri skupini.