Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

Kadetinje "A" liga - vzhod B

 
Untitled Document

Razpored in rezultati tekem

1. krog. krog - nedelja, 21.01.2018 - VŠD Hoče - 10:00
Formis I
0:2
Braslovče
SIP Šempeter
2:0
VOLLEYBALLjubljana I
VOLLEYBALLjubljana I
0:2
Formis I
Braslovče
0:2
SIP Šempeter
2. krog. krog - nedelja, 28.01.2018 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP Šempeter
2:1
Swatycomet Zreče I
Kajuh Šoštanj
0:2
Braslovče
Braslovče
0:2
SIP Šempeter
Swatycomet Zreče I
2:0
Kajuh Šoštanj
3. krog. krog - nedelja, 11.02.2018 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče
2:0
Swatycomet Zreče I
Swatycomet Zreče I
2:0
VOLLEYBALLjubljana I
VOLLEYBALLjubljana I
0:2
Braslovče
3. krog. krog - nedelja, 11.02.2018 - ŠD OŠ Šoštanj - 10:00
Kajuh Šoštanj
0:2
SIP Šempeter
SIP Šempeter
2:0
Formis I
Formis I
2:0
Kajuh Šoštanj
4. krog. krog - nedelja, 18.02.2018 - OŠ Sostro, Ljubljana - 10:00
VOLLEYBALLjubljana I
0:2
Formis I
Formis I
2:0
Kajuh Šoštanj
Kajuh Šoštanj
0:2
Swatycomet Zreče I
Swatycomet Zreče I
2:0
VOLLEYBALLjubljana I
5. krog. krog - nedelja, 11.03.2018 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče
2:0
Swatycomet Zreče I
Swatycomet Zreče I
2:0
Formis I
Formis I
0:2
Braslovče
5. krog. krog - nedelja, 11.03.2018 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP Šempeter
2:0
Kajuh Šoštanj
Kajuh Šoštanj
1:2
VOLLEYBALLjubljana I
VOLLEYBALLjubljana I
0:2
SIP Šempeter
6. krog. krog - nedelja, 25.03.2018 - ŠD OŠ Šoštanj - 10:00
Kajuh Šoštanj
0:2
Braslovče
Braslovče
2:0
VOLLEYBALLjubljana I
VOLLEYBALLjubljana I
2:1
Kajuh Šoštanj
6. krog. krog - nedelja, 25.03.2018 - ŠD Zreče - 10:00
Swatycomet Zreče I
1:2
Formis I
Formis I
0:2
SIP Šempeter
SIP Šempeter
0:2
Swatycomet Zreče I

Lestvica

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1SIP Šempeter18911836,0004913821,285
2Braslovče16821644,0004783161,513
3Swatycomet Zreče I12641481,7504833781,278
4Formis I105510110,9094474231,057
5VOLLEYBALLjubljana I4284180,2223385220,648
6Kajuh Šoštanj00102200,1003065220,586