Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

3. DOL MOŠKI ZAHOD

 
Untitled Document

Lestvica

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Špan Brezovica6021164115,818181913531,344
2Lubnik5619359183,278183215211,204
3Dlan Logatec5518458144,143174013621,278
4Triglav Kranj II4114849371,324184017821,033
5Ljubljana Volley39121046351,314184517261,069
6Salonit Anhovo II33121037400,925162716770,970
7VC Portorož32111136390,923159017130,928
8Krka2581433460,717167517690,947
9GEN-I Volley II1961624510,471156316980,920
10Mokronog1651727570,474168619160,880
11Črnuče ACH III1341818580,310150217990,835
12Ljubljana Volley II722019640,297154819510,793

Rezultati tekem

1. krog - sobota 14.10.2017
Ljubljana Volley II
3:2
Ljubljana Volley
Krka
3:0
Mokronog
Črnuče ACH III
0:3
Lubnik
GEN-I Volley II
0:3
Dlan Logatec
Salonit Anhovo II
0:3
Triglav Kranj II
VC Portorož
0:3
Špan Brezovica
2. krog - sobota 21.10.2017
Ljubljana Volley
1:3
Špan Brezovica
Triglav Kranj II
3:1
VC Portorož
Dlan Logatec
3:0
Salonit Anhovo II
Lubnik
3:0
GEN-I Volley II
Mokronog
3:0
Črnuče ACH III
Ljubljana Volley II
1:3
Krka
3. krog - sobota 28.10.2017
Krka
2:3
Ljubljana Volley
Črnuče ACH III
3:1
Ljubljana Volley II
GEN-I Volley II
3:0
Mokronog
Salonit Anhovo II
1:3
Lubnik
VC Portorož
0:3
Dlan Logatec
Špan Brezovica
3:0
Triglav Kranj II
4. krog - sobota 04.11.2017
Ljubljana Volley
2:3
Triglav Kranj II
Dlan Logatec
2:3
Špan Brezovica
Lubnik
3:1
VC Portorož
Mokronog
0:3
Salonit Anhovo II
Ljubljana Volley II
0:3
GEN-I Volley II
Krka
3:0
Črnuče ACH III
5. krog - sobota 11.11.2017
Črnuče ACH III
1:3
Ljubljana Volley
GEN-I Volley II
3:1
Krka
Salonit Anhovo II
3:0
Ljubljana Volley II
VC Portorož
3:0
Mokronog
Špan Brezovica
3:0
Lubnik
Triglav Kranj II
1:3
Dlan Logatec
6. krog - sobota 18.11.2017
Ljubljana Volley
3:1
Dlan Logatec
Lubnik
3:0
Triglav Kranj II
Mokronog
2:3
Špan Brezovica
Ljubljana Volley II
0:3
VC Portorož
Krka
1:3
Salonit Anhovo II
Črnuče ACH III
1:3
GEN-I Volley II
7. krog - sobota 25.11.2017
GEN-I Volley II
0:3
Ljubljana Volley
Salonit Anhovo II
3:2
Črnuče ACH III
VC Portorož
0:3
Krka
Špan Brezovica
3:0
Ljubljana Volley II
Triglav Kranj II
3:2
Mokronog
Dlan Logatec
3:0
Lubnik
8. krog - sobota 02.12.2017
Ljubljana Volley
2:3
Lubnik
Mokronog
0:3
Dlan Logatec
Ljubljana Volley II
3:2
Triglav Kranj II
Krka
0:3
Špan Brezovica
Črnuče ACH III
1:3
VC Portorož
GEN-I Volley II
2:3
Salonit Anhovo II
9. krog - sobota 09.12.2017
Salonit Anhovo II
0:3
Ljubljana Volley
VC Portorož
3:1
GEN-I Volley II
Špan Brezovica
3:0
Črnuče ACH III
Triglav Kranj II
2:3
Krka
Dlan Logatec
3:0
Ljubljana Volley II
Lubnik
3:1
Mokronog
10. krog - sobota 16.12.2017
Ljubljana Volley
3:0
Mokronog
Ljubljana Volley II
1:3
Lubnik
Krka
0:3
Dlan Logatec
Črnuče ACH III
0:3
Triglav Kranj II
GEN-I Volley II
0:3
Špan Brezovica
Salonit Anhovo II
3:1
VC Portorož
11. krog - sobota 23.12.2017
VC Portorož
0:3
Ljubljana Volley
Špan Brezovica
3:0
Salonit Anhovo II
Triglav Kranj II
3:1
GEN-I Volley II
Dlan Logatec
3:0
Črnuče ACH III
Lubnik
3:0
Krka
Mokronog
3:2
Ljubljana Volley II
12. krog - sobota 20.01.2018
Ljubljana Volley
3:0
Ljubljana Volley II
Mokronog
1:3
Krka
Lubnik
3:0
Črnuče ACH III
Dlan Logatec
3:0
GEN-I Volley II
Triglav Kranj II
2:3
Salonit Anhovo II
Špan Brezovica
3:0
VC Portorož
13. krog - sobota 27.01.2018
Špan Brezovica
3:0
Ljubljana Volley
VC Portorož
0:3
Triglav Kranj II
Salonit Anhovo II
0:3
Dlan Logatec
GEN-I Volley II
0:3
Lubnik
Črnuče ACH III
3:1
Mokronog
Krka
3:0
Ljubljana Volley II
14. krog - sobota 03.02.2018
Ljubljana Volley
3:1
Krka
Ljubljana Volley II
1:3
Črnuče ACH III
Mokronog
3:1
GEN-I Volley II
Lubnik
3:0
Salonit Anhovo II
Dlan Logatec
3:0
VC Portorož
Triglav Kranj II
0:3
Špan Brezovica
15. krog - sobota 10.02.2018
Triglav Kranj II
3:2
Ljubljana Volley
Špan Brezovica
1:3
Dlan Logatec
VC Portorož
0:3
Lubnik
Salonit Anhovo II
3:0
Mokronog
GEN-I Volley II
3:1
Ljubljana Volley II
Črnuče ACH III
3:1
Krka
16. krog - sobota 17.02.2018
Ljubljana Volley
3:0
Črnuče ACH III
Krka
3:0
GEN-I Volley II
Ljubljana Volley II
1:3
Salonit Anhovo II
Mokronog
1:3
VC Portorož
Lubnik
2:3
Špan Brezovica
Dlan Logatec
1:3
Triglav Kranj II
17. krog - sobota 24.02.2018
Dlan Logatec
3:0
Ljubljana Volley
Triglav Kranj II
0:3
Lubnik
Špan Brezovica
3:1
Mokronog
VC Portorož
3:2
Ljubljana Volley II
Salonit Anhovo II
3:0
Krka
GEN-I Volley II
3:0
Črnuče ACH III
18. krog - sobota 03.03.2018
Ljubljana Volley
3:0
GEN-I Volley II
Črnuče ACH III
0:3
Salonit Anhovo II
Krka
0:3
VC Portorož
Ljubljana Volley II
0:3
Špan Brezovica
Mokronog
2:3
Triglav Kranj II
Lubnik
3:0
Dlan Logatec
19. krog - sobota 10.03.2018
Lubnik
3:0
Ljubljana Volley
Dlan Logatec
3:0
Mokronog
Triglav Kranj II
3:1
Ljubljana Volley II
Špan Brezovica
3:0
Krka
VC Portorož
3:1
Črnuče ACH III
Salonit Anhovo II
3:1
GEN-I Volley II
20. krog - sobota 17.03.2018
Ljubljana Volley
3:0
Salonit Anhovo II
GEN-I Volley II
0:3
VC Portorož
Črnuče ACH III
0:3
Špan Brezovica
Krka
1:3
Triglav Kranj II
Ljubljana Volley II
0:3
Dlan Logatec
Mokronog
1:3
Lubnik
21. krog - sobota 24.03.2018
Mokronog
3:1
Ljubljana Volley
Lubnik
3:0
Ljubljana Volley II
Dlan Logatec
3:0
Krka
Triglav Kranj II
3:0
Črnuče ACH III
Špan Brezovica
3:0
GEN-I Volley II
VC Portorož
3:0
Salonit Anhovo II
22. krog - sobota 31.03.2018
Ljubljana Volley
0:3
VC Portorož
Salonit Anhovo II
0:3
Špan Brezovica
GEN-I Volley II
0:3
Triglav Kranj II
Črnuče ACH III
0:3
Dlan Logatec
Krka
2:3
Lubnik
Ljubljana Volley II
2:3
Mokronog