Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

3. DOL ŽENSKE VZHOD

 
Untitled Document

Lestvica

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK Sobota5418256115,091161910371,561
2Turbina4917354143,857161112151,326
3Formula Formis III4816452212,476167714001,198
4Kajuh Šoštanj4515546202,300153712751,205
5Mežica3211938331,152151514521,043
6Prevalje II32101038341,118153114291,071
7Črna2581232400,800145314780,983
8Korvolley B2481230420,714143016020,893
9Uniforest1451518490,367120515380,783
10Murania Lendava41197580,12199115760,629
11S volley II31198570,140102615930,644

Rezultati tekem

1. krog - sobota 14.10.2017
ŽOK Sobota
3:0
Murania Lendava
Prevalje II
2:3
Turbina
Mežica
1:3
Kajuh Šoštanj
Korvolley B
3:0
S volley II
Uniforest
3:0
Črna
2. krog - sobota 21.10.2017
Formula Formis III
3:0
Črna
S volley II
1:3
Uniforest
Kajuh Šoštanj
3:0
Korvolley B
Turbina
3:0
Mežica
ŽOK Sobota
3:0
Prevalje II
3. krog - sobota 28.10.2017
Prevalje II
3:0
Murania Lendava
Mežica
1:3
ŽOK Sobota
Korvolley B
0:3
Turbina
Uniforest
0:3
Kajuh Šoštanj
Formula Formis III
3:0
S volley II
4. krog - sobota 04.11.2017
Murania Lendava
0:3
Črna
Kajuh Šoštanj
3:0
Formula Formis III
Turbina
3:0
Uniforest
ŽOK Sobota
3:0
Korvolley B
Prevalje II
3:0
Mežica
5. krog - sobota 11.11.2017
Mežica
3:0
Murania Lendava
Korvolley B
3:2
Prevalje II
Uniforest
0:3
ŽOK Sobota
Formula Formis III
3:1
Turbina
S volley II
0:3
Črna
6. krog - sobota 18.11.2017
Murania Lendava
3:1
S volley II
Kajuh Šoštanj
3:1
Črna
Formula Formis III
3:1
ŽOK Sobota
Prevalje II
3:0
Uniforest
Mežica
3:0
Korvolley B
7. krog - sobota 25.11.2017
Korvolley B
3:1
Murania Lendava
Uniforest
1:3
Mežica
Formula Formis III
3:0
Prevalje II
Turbina
3:0
Črna
S volley II
0:3
Kajuh Šoštanj
8. krog - sobota 02.12.2017
Murania Lendava
0:3
Kajuh Šoštanj
Turbina
3:0
S volley II
ŽOK Sobota
3:0
Črna
Mežica
3:1
Formula Formis III
Korvolley B
3:0
Uniforest
9. krog - sobota 09.12.2017
Uniforest
3:0
Murania Lendava
Formula Formis III
3:1
Korvolley B
Prevalje II
3:0
Črna
S volley II
0:3
ŽOK Sobota
Kajuh Šoštanj
0:3
Turbina
10. krog - sobota 16.12.2017
Murania Lendava
0:3
Turbina
ŽOK Sobota
3:0
Kajuh Šoštanj
Prevalje II
3:0
S volley II
Mežica
2:3
Črna
Uniforest
1:3
Formula Formis III
11. krog - sobota 23.12.2017
Murania Lendava
1:3
Formula Formis III
Korvolley B
0:3
Črna
S volley II
0:3
Mežica
Kajuh Šoštanj
3:0
Prevalje II
Turbina
1:3
ŽOK Sobota
12. krog - sobota 20.01.2018
Murania Lendava
0:3
ŽOK Sobota
Turbina
3:0
Prevalje II
Kajuh Šoštanj
3:1
Mežica
S volley II
1:3
Korvolley B
Črna
3:0
Uniforest
13. krog - sobota 27.01.2018
Črna
2:3
Formula Formis III
Uniforest
3:1
S volley II
Korvolley B
0:3
Kajuh Šoštanj
Mežica
0:3
Turbina
Prevalje II
1:3
ŽOK Sobota
14. krog - sobota 03.02.2018
Murania Lendava
0:3
Prevalje II
ŽOK Sobota
3:0
Mežica
Turbina
3:0
Korvolley B
Kajuh Šoštanj
3:0
Uniforest
S volley II
0:3
Formula Formis III
15. krog - sobota 10.02.2018
Črna
3:0
Murania Lendava
Formula Formis III
3:0
Kajuh Šoštanj
Uniforest
0:3
Turbina
Korvolley B
0:3
ŽOK Sobota
Mežica
3:0
Prevalje II
16. krog - sobota 17.02.2018
Murania Lendava
0:3
Mežica
Prevalje II
2:3
Korvolley B
ŽOK Sobota
3:0
Uniforest
Turbina
3:2
Formula Formis III
Črna
3:0
S volley II
17. krog - sobota 24.02.2018
S volley II
3:0
Murania Lendava
Črna
1:3
Kajuh Šoštanj
ŽOK Sobota
1:3
Formula Formis III
Uniforest
1:3
Prevalje II
Korvolley B
2:3
Mežica
18. krog - sobota 03.03.2018
Murania Lendava
0:3
Korvolley B
Mežica
3:0
Uniforest
Prevalje II
3:1
Formula Formis III
Črna
0:3
Turbina
Kajuh Šoštanj
3:0
S volley II
19. krog - sobota 10.03.2018
Kajuh Šoštanj
3:0
Murania Lendava
S volley II
1:3
Turbina
Črna
0:3
ŽOK Sobota
Formula Formis III
3:0
Mežica
Uniforest
0:3
Korvolley B
20. krog - sobota 17.03.2018
Murania Lendava
2:3
Uniforest
Korvolley B
1:3
Formula Formis III
Črna
2:3
Prevalje II
ŽOK Sobota
3:0
S volley II
Turbina
3:0
Kajuh Šoštanj
21. krog - sobota 24.03.2018
Turbina
3:0
Murania Lendava
Kajuh Šoštanj
1:3
ŽOK Sobota
S volley II
0:3
Prevalje II
Črna
2:3
Mežica
Formula Formis III
3:0
Uniforest
22. krog - sobota 31.03.2018
Formula Formis III
3:0
Murania Lendava
Črna
3:2
Korvolley B
Mežica
3:0
S volley II
Prevalje II
1:3
Kajuh Šoštanj
ŽOK Sobota
3:1
Turbina