Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

2. DOL ŽENSKE VZHOD

 
Untitled Document

Lestvica

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK GSV Zava Ptuj6020262144,429183514321,281
2Nova KBM Branik II 5820262203,100193015421,252
3Swatycomet Zreče5318460222,727194115011,293
4Mozirje4114848331,455179917331,038
5ŽOK Ljutomer4013949341,441180017791,012
6Prevalje35121044391,128179817401,033
7Braslovče2791332440,727166116710,994
8Celje2161632510,627165518520,894
9KLS Ljubno1971527520,519158918000,883
10Korvolley A1851723540,426155617730,878
11S volley1661626560,464162818860,863
12Benedikt822016620,258139218750,742

Rezultati tekem

1. krog - sobota 14.10.2017
Nova KBM Branik II
3:2
Swatycomet Zreče
Prevalje
3:0
KLS Ljubno
S volley
3:2
Celje
Korvolley A
0:3
Mozirje
Braslovče
0:3
ŽOK GSV Zava Ptuj
ŽOK Ljutomer
2:3
Benedikt
2. krog - sobota 21.10.2017
Swatycomet Zreče
3:0
Benedikt
ŽOK GSV Zava Ptuj
3:1
ŽOK Ljutomer
Mozirje
0:3
Braslovče
Celje
0:3
Korvolley A
KLS Ljubno
3:2
S volley
Nova KBM Branik II
3:0
Prevalje
3. krog - sobota 28.10.2017
Prevalje
2:3
Swatycomet Zreče
S volley
1:3
Nova KBM Branik II
Korvolley A
2:3
KLS Ljubno
Braslovče
3:1
Celje
ŽOK Ljutomer
3:1
Mozirje
Benedikt
0:3
ŽOK GSV Zava Ptuj
4. krog - sobota 04.11.2017
Swatycomet Zreče
1:3
ŽOK GSV Zava Ptuj
Mozirje
3:1
Benedikt
Celje
0:3
ŽOK Ljutomer
KLS Ljubno
1:3
Braslovče
Nova KBM Branik II
3:0
Korvolley A
Prevalje
3:1
S volley
5. krog - sobota 11.11.2017
S volley
0:3
Swatycomet Zreče
Korvolley A
2:3
Prevalje
Braslovče
0:3
Nova KBM Branik II
ŽOK Ljutomer
3:0
KLS Ljubno
Benedikt
0:3
Celje
ŽOK GSV Zava Ptuj
3:0
Mozirje
6. krog - sobota 18.11.2017
Swatycomet Zreče
3:0
Mozirje
Celje
0:3
ŽOK GSV Zava Ptuj
KLS Ljubno
3:0
Benedikt
Nova KBM Branik II
3:1
ŽOK Ljutomer
Prevalje
3:0
Braslovče
S volley
1:3
Korvolley A
7. krog - sobota 25.11.2017
Korvolley A
0:3
Swatycomet Zreče
Braslovče
3:0
S volley
ŽOK Ljutomer
3:0
Prevalje
Benedikt
0:3
Nova KBM Branik II
ŽOK GSV Zava Ptuj
3:0
KLS Ljubno
Mozirje
3:1
Celje
8. krog - sobota 02.12.2017
Swatycomet Zreče
3:0
Celje
KLS Ljubno
0:3
Mozirje
Nova KBM Branik II
3:2
ŽOK GSV Zava Ptuj
Prevalje
3:0
Benedikt
S volley
0:3
ŽOK Ljutomer
Korvolley A
3:0
Braslovče
9. krog - sobota 09.12.2017
Braslovče
1:3
Swatycomet Zreče
ŽOK Ljutomer
3:1
Korvolley A
Benedikt
2:3
S volley
ŽOK GSV Zava Ptuj
3:0
Prevalje
Mozirje
1:3
Nova KBM Branik II
Celje
1:3
KLS Ljubno
10. krog - sobota 16.12.2017
Swatycomet Zreče
3:1
KLS Ljubno
Nova KBM Branik II
3:0
Celje
Prevalje
0:3
Mozirje
S volley
0:3
ŽOK GSV Zava Ptuj
Korvolley A
3:1
Benedikt
Braslovče
2:3
ŽOK Ljutomer
11. krog - sobota 23.12.2017
ŽOK Ljutomer
2:3
Swatycomet Zreče
Benedikt
2:3
Braslovče
ŽOK GSV Zava Ptuj
3:0
Korvolley A
Mozirje
1:3
S volley
Celje
2:3
Prevalje
KLS Ljubno
2:3
Nova KBM Branik II
12. krog - sobota 20.01.2018
Swatycomet Zreče
1:3
Nova KBM Branik II
KLS Ljubno
3:2
Prevalje
Celje
2:3
S volley
Mozirje
3:0
Korvolley A
ŽOK GSV Zava Ptuj
3:0
Braslovče
Benedikt
0:3
ŽOK Ljutomer
13. krog - sobota 27.01.2018
Benedikt
1:3
Swatycomet Zreče
ŽOK Ljutomer
0:3
ŽOK GSV Zava Ptuj
Braslovče
1:3
Mozirje
Korvolley A
1:3
Celje
S volley
0:3
KLS Ljubno
Prevalje
1:3
Nova KBM Branik II
14. krog - sobota 03.02.2018
Swatycomet Zreče
3:1
Prevalje
Nova KBM Branik II
3:1
S volley
KLS Ljubno
1:3
Korvolley A
Celje
3:0
Braslovče
Mozirje
3:1
ŽOK Ljutomer
ŽOK GSV Zava Ptuj
3:0
Benedikt
15. krog - sobota 10.02.2018
ŽOK GSV Zava Ptuj
0:3
Swatycomet Zreče
Benedikt
2:3
Mozirje
ŽOK Ljutomer
2:3
Celje
Braslovče
3:0
KLS Ljubno
Korvolley A
0:3
Nova KBM Branik II
S volley
0:3
Prevalje
16. krog - sobota 17.02.2018
Swatycomet Zreče
3:0
S volley
Prevalje
3:2
Korvolley A
Nova KBM Branik II
3:0
Braslovče
KLS Ljubno
0:3
ŽOK Ljutomer
Celje
3:0
Benedikt
Mozirje
1:3
ŽOK GSV Zava Ptuj
17. krog - sobota 24.02.2018
Mozirje
2:3
Swatycomet Zreče
ŽOK GSV Zava Ptuj
3:1
Celje
Benedikt
0:3
KLS Ljubno
ŽOK Ljutomer
1:3
Nova KBM Branik II
Braslovče
1:3
Prevalje
Korvolley A
0:3
S volley
18. krog - sobota 03.03.2018
Swatycomet Zreče
3:0
Korvolley A
S volley
1:3
Braslovče
Prevalje
3:0
ŽOK Ljutomer
Nova KBM Branik II
3:0
Benedikt
KLS Ljubno
1:3
ŽOK GSV Zava Ptuj
Celje
2:3
Mozirje
19. krog - sobota 10.03.2018
Celje
0:3
Swatycomet Zreče
Mozirje
3:0
KLS Ljubno
ŽOK GSV Zava Ptuj
3:2
Nova KBM Branik II
Benedikt
0:3
Prevalje
ŽOK Ljutomer
3:1
S volley
Braslovče
3:0
Korvolley A
20. krog - sobota 17.03.2018
Swatycomet Zreče
3:0
Braslovče
Korvolley A
0:3
ŽOK Ljutomer
S volley
3:1
Benedikt
Prevalje
1:3
ŽOK GSV Zava Ptuj
Nova KBM Branik II
0:3
Mozirje
KLS Ljubno
0:3
Celje
21. krog - sobota 24.03.2018
KLS Ljubno
0:3
Swatycomet Zreče
Celje
1:3
Nova KBM Branik II
Mozirje
3:1
Prevalje
ŽOK GSV Zava Ptuj
3:0
S volley
Benedikt
3:0
Korvolley A
ŽOK Ljutomer
3:0
Braslovče
22. krog - sobota 31.03.2018
Swatycomet Zreče
2:3
ŽOK Ljutomer
Braslovče
3:0
Benedikt
Korvolley A
0:3
ŽOK GSV Zava Ptuj
S volley
0:3
Mozirje
Prevalje
3:1
Celje
Nova KBM Branik II
3:0
KLS Ljubno