Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

2. DOL MOŠKI

 
Untitled Document

Lestvica

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Šoštanj Topolšica6021163154,200189214881,272
2FužinarSijMetalRavne5218455222,500179715561,155
3SiPlayer Fram4817554232,348180614731,226
4SIP Šempeter4515753291,828188316961,110
5Korvolley34111144381,158182317991,013
6ŠD Braslovče34111139400,975164317930,916
7Črnuče ACH II32111138400,950167317120,977
8KEKOOprema Žužemberk2991340460,870190518871,010
9Calcit Volley II2781434470,723175718210,965
10PRO Volley2581434480,708169518220,930
11National Žirovnica52209630,143131117510,749
12MOK Kočevje512111630,175141418010,785

Rezultati tekem

1. krog - sobota 14.10.2017
National Žirovnica
1:3
Calcit Volley II
Črnuče ACH II
0:3
Šoštanj Topolšica
KEKOOprema Žužemberk
3:1
PRO Volley
Korvolley
0:3
FužinarSijMetalRavne
ŠD Braslovče
0:3
SiPlayer Fram
SIP Šempeter
3:0
MOK Kočevje
2. krog - sobota 21.10.2017
Calcit Volley II
3:1
MOK Kočevje
SiPlayer Fram
0:3
SIP Šempeter
FužinarSijMetalRavne
3:0
ŠD Braslovče
PRO Volley
2:3
Korvolley
Šoštanj Topolšica
3:2
KEKOOprema Žužemberk
National Žirovnica
0:3
Črnuče ACH II
3. krog - sobota 28.10.2017
Črnuče ACH II
3:2
Calcit Volley II
KEKOOprema Žužemberk
3:0
National Žirovnica
Korvolley
2:3
Šoštanj Topolšica
ŠD Braslovče
3:0
PRO Volley
SIP Šempeter
2:3
FužinarSijMetalRavne
MOK Kočevje
2:3
SiPlayer Fram
4. krog - sobota 04.11.2017
Calcit Volley II
0:3
SiPlayer Fram
FužinarSijMetalRavne
3:0
MOK Kočevje
PRO Volley
0:3
SIP Šempeter
Šoštanj Topolšica
3:0
ŠD Braslovče
National Žirovnica
0:3
Korvolley
Črnuče ACH II
3:1
KEKOOprema Žužemberk
5. krog - sobota 11.11.2017
KEKOOprema Žužemberk
1:3
Calcit Volley II
Korvolley
3:0
Črnuče ACH II
ŠD Braslovče
3:0
National Žirovnica
SIP Šempeter
0:3
Šoštanj Topolšica
MOK Kočevje
2:3
PRO Volley
SiPlayer Fram
3:1
FužinarSijMetalRavne
6. krog - sobota 18.11.2017
Calcit Volley II
2:3
FužinarSijMetalRavne
PRO Volley
2:3
SiPlayer Fram
Šoštanj Topolšica
3:1
MOK Kočevje
National Žirovnica
0:3
SIP Šempeter
Črnuče ACH II
3:0
ŠD Braslovče
KEKOOprema Žužemberk
3:1
Korvolley
7. krog - sobota 25.11.2017
Korvolley
3:1
Calcit Volley II
ŠD Braslovče
3:0
KEKOOprema Žužemberk
SIP Šempeter
2:3
Črnuče ACH II
MOK Kočevje
1:3
National Žirovnica
SiPlayer Fram
3:0
Šoštanj Topolšica
FužinarSijMetalRavne
3:1
PRO Volley
8. krog - sobota 02.12.2017
Calcit Volley II
3:1
PRO Volley
Šoštanj Topolšica
3:0
FužinarSijMetalRavne
National Žirovnica
0:3
SiPlayer Fram
Črnuče ACH II
3:0
MOK Kočevje
KEKOOprema Žužemberk
1:3
SIP Šempeter
Korvolley
3:0
ŠD Braslovče
9. krog - sobota 09.12.2017
ŠD Braslovče
3:0
Calcit Volley II
SIP Šempeter
3:0
Korvolley
MOK Kočevje
0:3
KEKOOprema Žužemberk
SiPlayer Fram
3:0
Črnuče ACH II
FužinarSijMetalRavne
3:0
National Žirovnica
PRO Volley
0:3
Šoštanj Topolšica
10. krog - sobota 16.12.2017
Calcit Volley II
0:3
Šoštanj Topolšica
National Žirovnica
0:3
PRO Volley
Črnuče ACH II
0:3
FužinarSijMetalRavne
KEKOOprema Žužemberk
3:1
SiPlayer Fram
Korvolley
3:0
MOK Kočevje
ŠD Braslovče
2:3
SIP Šempeter
11. krog - sobota 23.12.2017
SIP Šempeter
3:0
Calcit Volley II
MOK Kočevje
1:3
ŠD Braslovče
SiPlayer Fram
3:0
Korvolley
FužinarSijMetalRavne
3:1
KEKOOprema Žužemberk
PRO Volley
0:3
Črnuče ACH II
Šoštanj Topolšica
3:0
National Žirovnica
12. krog - sobota 20.01.2018
Calcit Volley II
3:0
National Žirovnica
Šoštanj Topolšica
3:1
Črnuče ACH II
PRO Volley
3:2
KEKOOprema Žužemberk
FužinarSijMetalRavne
3:1
Korvolley
SiPlayer Fram
3:0
ŠD Braslovče
MOK Kočevje
0:3
SIP Šempeter
13. krog - sobota 27.01.2018
MOK Kočevje
0:3
Calcit Volley II
SIP Šempeter
3:1
SiPlayer Fram
ŠD Braslovče
1:3
FužinarSijMetalRavne
Korvolley
3:0
PRO Volley
KEKOOprema Žužemberk
0:3
Šoštanj Topolšica
Črnuče ACH II
3:1
National Žirovnica
14. krog - sobota 03.02.2018
Calcit Volley II
0:3
Črnuče ACH II
National Žirovnica
3:2
KEKOOprema Žužemberk
Šoštanj Topolšica
3:1
Korvolley
PRO Volley
3:1
ŠD Braslovče
FužinarSijMetalRavne
0:3
SIP Šempeter
SiPlayer Fram
3:0
MOK Kočevje
15. krog - sobota 10.02.2018
SiPlayer Fram
3:0
Calcit Volley II
MOK Kočevje
0:3
FužinarSijMetalRavne
SIP Šempeter
3:0
PRO Volley
ŠD Braslovče
0:3
Šoštanj Topolšica
Korvolley
3:0
National Žirovnica
KEKOOprema Žužemberk
3:0
Črnuče ACH II
16. krog - sobota 17.02.2018
Calcit Volley II
3:1
KEKOOprema Žužemberk
Črnuče ACH II
3:1
Korvolley
National Žirovnica
1:3
ŠD Braslovče
Šoštanj Topolšica
3:1
SIP Šempeter
PRO Volley
3:0
MOK Kočevje
FužinarSijMetalRavne
3:0
SiPlayer Fram
17. krog - sobota 24.02.2018
FužinarSijMetalRavne
3:1
Calcit Volley II
SiPlayer Fram
3:0
PRO Volley
MOK Kočevje
0:3
Šoštanj Topolšica
SIP Šempeter
3:0
National Žirovnica
ŠD Braslovče
3:1
Črnuče ACH II
Korvolley
2:3
KEKOOprema Žužemberk
18. krog - sobota 03.03.2018
Calcit Volley II
0:3
Korvolley
KEKOOprema Žužemberk
3:2
ŠD Braslovče
Črnuče ACH II
2:3
SIP Šempeter
National Žirovnica
0:3
MOK Kočevje
Šoštanj Topolšica
3:1
SiPlayer Fram
PRO Volley
1:3
FužinarSijMetalRavne
19. krog - sobota 10.03.2018
PRO Volley
3:1
Calcit Volley II
FužinarSijMetalRavne
0:3
Šoštanj Topolšica
SiPlayer Fram
3:0
National Žirovnica
MOK Kočevje
0:3
Črnuče ACH II
SIP Šempeter
3:2
KEKOOprema Žužemberk
ŠD Braslovče
3:1
Korvolley
20. krog - sobota 17.03.2018
Calcit Volley II
2:3
ŠD Braslovče
Korvolley
3:2
SIP Šempeter
KEKOOprema Žužemberk
3:0
MOK Kočevje
Črnuče ACH II
1:3
SiPlayer Fram
National Žirovnica
0:3
FužinarSijMetalRavne
Šoštanj Topolšica
3:2
PRO Volley
21. krog - sobota 24.03.2018
Šoštanj Topolšica
3:1
Calcit Volley II
PRO Volley
3:0
National Žirovnica
FužinarSijMetalRavne
3:0
Črnuče ACH II
SiPlayer Fram
3:0
KEKOOprema Žužemberk
MOK Kočevje
0:3
Korvolley
SIP Šempeter
1:3
ŠD Braslovče
22. krog - sobota 31.03.2018
Calcit Volley II
3:0
SIP Šempeter
ŠD Braslovče
3:0
MOK Kočevje
Korvolley
2:3
SiPlayer Fram
KEKOOprema Žužemberk
0:3
FužinarSijMetalRavne
Črnuče ACH II
0:3
PRO Volley
National Žirovnica
0:3
Šoštanj Topolšica