OK Šoštanj Topolšica

ŠOŠTANJ TOPOLŠICA - HOČE 3:1

V 4. krogu zelene skupine 1. DOL za moške sta se srečali domača ekipa Šoštanj Topolšica in ekipa iz Hoč. S 3:1 (-23, -14, 26, -20) so bili uspešnejši domači odbojkarji, ki so se veselili pomembne prvenstvene zmage.

ACH VOLLEY LJUBLJANA - SALONIT ANHOVO 3:0

Na drugi polfinalni tekmi so odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana gostili Salonit Anhovo. Na prvem srečanju v Kanalu so slovenski prvaki potrebovali za zmago 5 nizov, v Ljubljani le tri. Slavili so s 25:18, 25:17 in 25:17.

ATK GROSUPLJE - CALCIT VOLLEY II 3:2

Odbojkarice druge ženske ekipe Calcit Volleyja so bile v sedmem krogu zelene skupine 1A. DOL za ženske na gostovanju v Grosuplju na pragu zmage, saj so vodile že z 2:0 v nizih, na koncu pa so se morale zadovoljiti s točko. Grosupeljčanke so slavile s 3:2 (-24. -16, 16, 23, 8).

OK Črnuče

ČRNUČE - PANVITA POMGRAD 3:2

V 4. krogu zelene skupine 1. DOL za moške je so Črnučani gostile ekipo Panvita Pomgrad. V tekmi, kjer je vsaka od ekip odigrala dva dobra in dva slaba niza, so imeli v odločilnem nizu več moči domači. Črnuče : Panvita Pomgrad 3:2 (11:25, 25:16, 11:25, 25:22, 15:9).

Z DOVOLJ ENERGIJE V GROSUPLJE

Druga ženska ekipa Calcit Volleyja je v sredo zabeležila še četrto zaporedno zmago v zeleni skupini 1A. DOL za ženske, s katero so še naprej na drugem mestu, vendar z istim številom točko kot tretjeuvrščeni ATK Grosuplje.

Aljaž Poberžnik

MARIBOR - CALCIT VOLLEY 3:2

V 2. tekmi polfinala 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Maribora in Calcita iz Kamnika. Izredno zanimivo tekmo je sicer dobil Maribor, s 3:2 (-21, 21, -29, 15, 13), a v finale je napredoval Calcit Kamnik.

Damjan Barut

ANKARAN HRVATINI - SWATYCOMET ZREČE 2:3

Ankarančanke so že tretjič zapored odigrale pet nizov. Tokrat so v 6. krogu prvoligaške lige za obstanek, doma, morale čestitati za zmago ekip iz Zreč, ki je slavile z 2:3 (-22, 20, 21, -22, -10).

PO PETI ZAPOREDNI FINALE KONČNICE

Čeprav na prvi polfinalni tekmi odbojkarji Calcit Volleyja pred svojimi navijači gostom iz Maribora niso oddali niti niza, se vsi še kako dobro zavedajo, da nastop v finalu končnice še zdaleč ni zagotovljen.

Klemen Brumec

PORAZ, KI ŠE NI USODEN

Odbojkarice Calcit Volleyja so v prvi polfinalni tekmi končnice 1A. DOL za ženske doma izgubile z Novo KBM Branik z 2:3 (22, -19, -17, 23, -19). Povratna, odločilna tekma bo na sporedu v ponedeljek, 8. aprila, v mariborski dvorani Lukna. Začela se bo ob 18. uri.

CALCIT VOLLEY II - ŽOK LJUTOMER 3:0

Odbojkarice druge ženske ekipe Calcit Volleyja so v tekmi šestega kroga zelene skupine 1A. DOL za ženske doma premagale Ljutomer s 3:0 (17, 21, 16).