NA KRVAVCU ZA DRŽAVNI NASLOV

Na Krvavcu bomo v nedeljo, 24. februarja, lahko spremljali državno prvenstvo v odbojki na snegu. Za naslov državnih prvakov se bodo slovenski odbojkarji in odbojkarice med seboj pomerili drugič, lani so slavili Anže Bahč in Tadej Boženk ter Bernarda Baron in Meta Grbec.

CEV

ACH VOLLEY LJUBLJANA - MLADOST ZAGREB 3:0

Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana so se v zadnjem krogu srednjeevropske lige pomerili z zagrebško Mladostjo. Tekma ni odločala o ničemer, saj so slovenski prvaki z zmago s 3:0 le potrdili prvo mesto na lestvici, Zagrebčani pa so že pred tem ostali brez možnosti za finale.

ACH VOLLEY LJUBLJANA - SK POSOJILNICA DOB 3:0

V predzadnjem krogu rednega dela MEVZE so odbojkarji ACH Volleyja gostili drugouvrščeno Posojilnico z Doba. Nasprotniki, ki so v Ljubljano prišli brez 4 igralcev, med njimi tudi Mateja Köka, so se dva niza dostojno upirali, nato pa popustili. S 3:0 so slavili slovenski prvaki.

MEDNARODNI KONEC MESECA V TIVOLIJU

Čeprav so si odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana že krepko pred koncem rednega dela srednjeevropske lige zagotovili mesto na zaključnem turnirju, bo vseeno zanimivo spremljati zadnja dva kroga. Oranžni zmaji bodo v sredo in v četrtek v Tivoliju gostili Dobljane in Zagrebčane.

klubi

V MALI ODBOJKI SMO DOBILI VSE FINALISTKE

V območnem delu prvenstva v mali odbojki smo minulo soboto spremljali še zadnje turnirje, ki so prinesli zadnje finalistke. Šestnajst ekip se namreč zdaj podaja v boj za naslov državnih prvakinj, ostala moštva se bodo v nadaljevanju borila za mesta.

klubi

TOKRAT TEKMOVANJA LE NA ZAHODU

Kadetinje in kadeti so ta vikend zaradi šolskih počitnic turnirje odigrali le na zahodu, na vzhodu so bile ekipe tokrat proste. Mladi odbojkarji in odbojkarice so znova navdušili z dobrimi predstavami.

Tine Strosar

GEN-I VOLLEY - NOVA KBM BRANIK 3:1

V 16. krogu 1.DOL so odbojkarice GEN-I volley s 3:1 premagale Novo KBM Branik, ter s tem utrdile 1.mesto na lestvici.

OK Formula Formis

FORMULA FORMIS - CALCIT VOLLEY II 3:0

Odbojkarice Formule Formisa so v 16. krogu prve slovenske odbojkarske lige na domačem igrišču z všečno igro premagale drugo ekipo kamniškega Calcita s 3:0 (25:20, 25:22, 25:22).

Matevž Ambrožič

HIŠA NA KOLESIH - ŠOŠTANJ TOPOLŠICA 2:3

V 16. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih in Šoštanj Topolšica. Zmago so po izmeničnih nihanjih v igri slavili Šoštanjčani s 3:2 ( 23, -17, -19, 21, -7).

LUKA KOPER - ŽOK LJUTOMER 3:0

V 16. krogu 1A. DOL so odbojkarice Luke Koper v manj kot uri premagale odbojkarice ŽOK Ljutomer s 3:0 (6, 22, 11). Z novimi tremi točkami so se Koprčanke pred zadnjima dvema krogoma prvenstva utrdile na 6. mestu prvenstvene lestvice.