Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

3. DOL ŽENSKE ZAHOD

  3. DOL ženske - zahod / dvokrožna liga
     
Untitled Document

Rezultati

22. krog - sobota 13.04.2019
Bled
Luka Koper II
3:0
(25:14,25:15,26:24)
Luka Koper mlade
Triglav Kranj II
3:0
(25:15,25:14,27:25)
Novo mesto II
Kostak Elmont
2:3
(21:25,25:9,22:25,25:18,10:15)
Piran II
Ankaran Hrvatini II
0:3
(15:25,12:25,9:25)
ATK Grosuplje II
Mladi Jesenice
3:0
(25:22,25:18,25:12)
GEN-I Volley II
ŽOK Triglav Kranj II
3:0
(25:23,25:22,26:24)

Lestvica

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ATK Grosuplje II5720260173,529180114171,271
2Ankaran Hrvatini II5519360154,000175413041,345
3Luka Koper II5117555212,619174412801,363
4ŽOK Triglav Kranj II4916655222,500182313971,305
5Bled4916654222,455177513101,355
6GEN-I Volley II3913945331,364170115201,119
7Novo mesto II2991335430,814157416020,983
8Luka Koper mlade2381428470,596141116120,875
9Kostak Elmont1761624520,462127616690,765
10Mladi Jesenice1751720530,377133616510,809
11Triglav Kranj II1031912570,211114116090,709
12Piran II0220660,00068516500,415

ARHIV


ARHIV TEKMOVANJ MLADIH ZA LETO