Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

Vsi rezultati - liga

Untitled Document

Rezultati - 3. DOL ženske - zahod

22. krog - sobota 13.04.2019
Bled
Luka Koper II
3:0
(25:14, 25:15, 26:24)
Luka Koper mlade
Triglav Kranj II
3:0
(25:15, 25:14, 27:25)
Novo mesto II
Kostak Elmont
2:3
(21:25, 25:9, 22:25, 25:18, 10:15)
Piran II
Ankaran Hrvatini II
0:3
(15:25, 12:25, 9:25)
ATK Grosuplje II
Mladi Jesenice
3:0
(25:22, 25:18, 25:12)
GEN-I Volley II
ŽOK Triglav Kranj II
3:0
(25:23, 25:22, 26:24)
21. krog - sobota 06.04.2019
ŽOK Triglav Kranj II
Bled
3:0
(25:18, 25:22, 25:16)
Mladi Jesenice
GEN-I Volley II
2:3
(25:16, 20:25, 17:25, 25:16, 12:15)
Ankaran Hrvatini II
ATK Grosuplje II
3:0
(25:20, 25:20, 26:24)
Kostak Elmont
Piran II
3:0
(25:10, 25:7, 25:10)
Triglav Kranj II
Novo mesto II
0:3
(19:25, 13:25, 18:25)
Luka Koper II
Luka Koper mlade
3:2
(18:25, 25:12, 25:12, 23:25, 15:6)
20. krog - sobota 30.03.2019
Luka Koper mlade
Bled
0:3
(13:25, 19:25, 20:25)
Luka Koper II
Novo mesto II
3:0
(25:21, 25:14, 25:13)
Piran II
Triglav Kranj II
0:3
(13:25, 21:25, 15:25)
ATK Grosuplje II
Kostak Elmont
3:0
(25:13, 25:9, 25:14)
GEN-I Volley II
Ankaran Hrvatini II
0:3
(23:25, 22:25, 21:25)
ŽOK Triglav Kranj II
Mladi Jesenice
3:0
(25:22, 25:7, 25:18)
19. krog - sobota 23.03.2019
Mladi Jesenice
Bled
0:3
(10:25, 20:25, 15:25)
ŽOK Triglav Kranj II
Ankaran Hrvatini II
2:3
(23:25, 25:16, 25:15, 19:25, 5:15)
Kostak Elmont
GEN-I Volley II
0:3
(16:25, 22:25, 16:25)
Triglav Kranj II
ATK Grosuplje II
0:3
(13:25, 21:25, 21:25)
Luka Koper II
Piran II
3:0
(25:4, 25:5, 25:11)
Luka Koper mlade
Novo mesto II
3:2
(25:18, 20:25, 23:25, 25:15, 15:10)
18. krog - sobota 16.03.2019
Bled
Novo mesto II
3:0
(25:18, 25:18, 25:17)
Piran II
Luka Koper mlade
0:3
(8:25, 7:25, 14:25)
ATK Grosuplje II
Luka Koper II
3:2
(28:26, 17:25, 26:24, 21:25, 15:9)
GEN-I Volley II
Triglav Kranj II
3:0
(25:22, 25:12, 25:16)
ŽOK Triglav Kranj II
Kostak Elmont
3:0
(25:12, 25:12, 25:12)
Mladi Jesenice
Ankaran Hrvatini II
0:3
(18:25, 12:25, 13:25)
17. krog - sobota 09.03.2019
Ankaran Hrvatini II
Bled
3:2
(22:25, 15:25, 25:17, 30:28, 15:12)
Kostak Elmont
Mladi Jesenice
3:2
(25:20, 24:26, 25:14, 19:25, 15:12)
Triglav Kranj II
ŽOK Triglav Kranj II
0:3
(16:25, 13:25, 17:25)
Luka Koper II
GEN-I Volley II
3:0
(25:18, 25:20, 25:14)
Luka Koper mlade
ATK Grosuplje II
0:3
(17:25, 18:25, 26:28)
Novo mesto II
Piran II
3:0
(25:9, 25:21, 25:11)
16. krog - sobota 02.03.2019
Bled
Piran II
3:0
(25:7, 25:8, 25:7)
ATK Grosuplje II
Novo mesto II
3:0
(25:18, 25:14, 25:20)
GEN-I Volley II
Luka Koper mlade
3:0
(30:28, 25:23, 26:24)
ŽOK Triglav Kranj II
Luka Koper II
3:0
(25:19, 25:18, 27:25)
Mladi Jesenice
Triglav Kranj II
3:1
(25:22, 23:25, 25:23, 25:22)
Ankaran Hrvatini II
Kostak Elmont
3:0
(25:11, 25:4, 25:13)
15. krog - sobota 16.02.2019
Kostak Elmont
Bled
0:3
(4:25, 9:25, 15:25)
Triglav Kranj II
Ankaran Hrvatini II
0:3
(16:25, 13:25, 4:25)
Luka Koper II
Mladi Jesenice
3:0
(25:12, 25:17, 25:16)
Luka Koper mlade
ŽOK Triglav Kranj II
0:3
(14:25, 16:25, 21:25)
Novo mesto II
GEN-I Volley II
3:2
(25:21, 20:25, 23:25, 25:20, 15:4)
Piran II
ATK Grosuplje II
0:3
(8:25, 15:25, 15:25)
14. krog - sobota 09.02.2019
Bled
ATK Grosuplje II
2:3
(25:16, 16:25, 25:14, 22:25, 14:16)
GEN-I Volley II
Piran II
3:0
(25:8, 25:14, 25:10)
ŽOK Triglav Kranj II
Novo mesto II
3:0
(25:8, 25:19, 30:28)
Luka Koper mlade
Mladi Jesenice
3:0
(25:11, 25:16, 25:22)
Luka Koper II
Ankaran Hrvatini II
0:3
(18:25, 18:25, 20:25)
Kostak Elmont
Triglav Kranj II
3:0
(25:10, 25:18, 25:21)
13. krog - sobota 02.02.2019
Triglav Kranj II
Bled
0:3
(10:25, 9:25, 16:25)
Luka Koper II
Kostak Elmont
3:0
(25:7, 25:6, 25:6)
Luka Koper mlade
Ankaran Hrvatini II
0:3
(15:25, 19:25, 21:25)
Novo mesto II
Mladi Jesenice
3:0
(25:8, 25:12, 25:23)
Piran II
ŽOK Triglav Kranj II
0:3
(5:25, 8:25, 7:25)
ATK Grosuplje II
GEN-I Volley II
3:0
(25:16, 25:22, 25:19)
12. krog - sobota 26.01.2019
Bled
GEN-I Volley II
3:0
(25:17, 25:14, 25:7)
ŽOK Triglav Kranj II
ATK Grosuplje II
1:3
(25:20, 23:25, 21:25, 17:25)
Mladi Jesenice
Piran II
3:0
(25:14, 25:21, 25:13)
Ankaran Hrvatini II
Novo mesto II
3:0
(25:18, 25:10, 25:13)
Kostak Elmont
Luka Koper mlade
3:0
(25:15, 25:19, 25:18)
Triglav Kranj II
Luka Koper II
0:3
(11:25, 8:25, 8:25)
11. krog - sobota 19.01.2019
Luka Koper II
Bled
3:0
(25:23, 25:22, 25:16)
Triglav Kranj II
Luka Koper mlade
2:3
(25:14, 25:21, 22:25, 19:25, 14:16)
Kostak Elmont
Novo mesto II
1:3
(25:18, 20:25, 18:25, 18:25)
Ankaran Hrvatini II
Piran II
3:0
(25:0, 25:6, 25:7)
Mladi Jesenice
ATK Grosuplje II
0:3
(19:25, 11:25, 22:25)
ŽOK Triglav Kranj II
GEN-I Volley II
3:1
(25:13, 25:27, 25:15, 25:23)
10. krog - sobota 15.12.2018
Bled
ŽOK Triglav Kranj II
1:3
(25:22, 24:26, 19:25, 20:25)
GEN-I Volley II
Mladi Jesenice
3:0
(25:16, 25:13, 25:17)
ATK Grosuplje II
Ankaran Hrvatini II
3:0
(25:23, 25:21, 25:15)
Piran II
Kostak Elmont
0:3
(10:25, 14:25, 11:25)
Novo mesto II
Triglav Kranj II
3:0
(25:9, 25:9, 25:19)
Luka Koper mlade
Luka Koper II
0:3
(12:25, 7:25, 16:25)
9. krog - sobota 08.12.2018
Bled
Luka Koper mlade
3:0
(25:20, 25:10, 25:9)
Novo mesto II
Luka Koper II
0:3
(18:25, 13:25, 10:25)
Triglav Kranj II
Piran II
3:0
(25:14, 25:12, 25:11)
Kostak Elmont
ATK Grosuplje II
1:3
(14:25, 12:25, 25:22, 16:25)
Ankaran Hrvatini II
GEN-I Volley II
3:0
(25:16, 25:18, 25:21)
Mladi Jesenice
ŽOK Triglav Kranj II
0:3
(11:25, 20:25, 19:25)
8. krog - sobota 01.12.2018
Bled
Mladi Jesenice
3:0
(25:9, 25:7, 25:14)
Ankaran Hrvatini II
ŽOK Triglav Kranj II
3:2
(24:26, 19:25, 26:24, 25:23, 15:11)
GEN-I Volley II
Kostak Elmont
3:0
(25:7, 25:4, 25:12)
ATK Grosuplje II
Triglav Kranj II
3:0
(25:15, 25:15, 25:8)
Piran II
Luka Koper II
0:3
(4:25, 14:25, 14:25)
Novo mesto II
Luka Koper mlade
3:1
(25:9, 25:20, 11:25, 25:14)
7. krog - sobota 24.11.2018
Novo mesto II
Bled
1:3
(25:27, 25:20, 18:25, 6:25)
Luka Koper mlade
Piran II
3:0
(25:22, 25:11, 25:14)
Luka Koper II
ATK Grosuplje II
3:0
(25:16, 25:16, 25:21)
Triglav Kranj II
GEN-I Volley II
0:3
(19:25, 15:25, 9:25)
Kostak Elmont
ŽOK Triglav Kranj II
2:3
(25:20, 18:25, 25:16, 16:25, 10:15)
Ankaran Hrvatini II
Mladi Jesenice
3:0
(25:13, 25:18, 25:7)
6. krog - sobota 17.11.2018
Bled
Ankaran Hrvatini II
3:1
(22:25, 25:19, 25:19, 28:26)
Mladi Jesenice
Kostak Elmont
3:1
(25:22, 22:25, 25:15, 25:21)
ŽOK Triglav Kranj II
Triglav Kranj II
3:0
(25:9, 25:6, 25:17)
GEN-I Volley II
Luka Koper II
3:2
(25:17, 19:25, 17:25, 25:18, 15:9)
ATK Grosuplje II
Luka Koper mlade
3:0
(25:13, 25:9, 25:14)
Piran II
Novo mesto II
0:3
(10:25, 6:25, 12:25)
5. krog - sobota 10.11.2018
Piran II
Bled
0:3
(15:25, 8:25, 19:25)
Novo mesto II
ATK Grosuplje II
2:3
(26:24, 13:25, 25:15, 21:25, 13:15)
Luka Koper mlade
GEN-I Volley II
1:3
(8:25, 25:21, 5:25, 8:25)
Luka Koper II
ŽOK Triglav Kranj II
3:1
(25:21, 27:25, 21:25, 25:19)
Triglav Kranj II
Mladi Jesenice
0:3
(12:25, 21:25, 18:25)
Kostak Elmont
Ankaran Hrvatini II
0:3
(21:25, 19:25, 18:25)
4. krog - sobota 03.11.2018
Bled
Kostak Elmont
3:0
(25:4, 25:5, 25:7)
Ankaran Hrvatini II
Triglav Kranj II
3:0
(25:15, 25:14, 25:16)
Mladi Jesenice
Luka Koper II
0:3
(10:25, 18:25, 14:25)
ŽOK Triglav Kranj II
Luka Koper mlade
3:0
(25:18, 25:15, 25:8)
GEN-I Volley II
Novo mesto II
3:1
(25:21, 25:18, 21:25, 25:19)
ATK Grosuplje II
Piran II
3:0
(25:4, 25:5, 25:8)
3. krog - sobota 27.10.2018
ATK Grosuplje II
Bled
3:1
(25:11, 20:25, 25:21, 25:19)
Piran II
GEN-I Volley II
0:3
(7:25, 4:25, 9:25)
Novo mesto II
ŽOK Triglav Kranj II
0:3
(20:25, 16:25, 15:25)
Mladi Jesenice
Luka Koper mlade
1:3
(25:17, 20:25, 17:25, 19:25)
Ankaran Hrvatini II
Luka Koper II
2:3
(25:22, 25:11, 18:25, 19:25, 6:15)
Triglav Kranj II
Kostak Elmont
3:0
(25:12, 25:21, 25:12)
2. krog - sobota 20.10.2018
Bled
Triglav Kranj II
3:0
(25:12, 25:7, 27:25)
Kostak Elmont
Luka Koper II
1:3
(25:18, 13:25, 22:25, 16:25)
Ankaran Hrvatini II
Luka Koper mlade
3:0
(25:13, 25:8, 25:21)
Mladi Jesenice
Novo mesto II
0:3
(19:25, 21:25, 17:25)
ŽOK Triglav Kranj II
Piran II
3:0
(25:5, 25:11, 25:6)
GEN-I Volley II
ATK Grosuplje II
1:3
(25:18, 17:25, 19:25, 23:25)
1. krog - sobota 13.10.2018
GEN-I Volley II
Bled
2:3
(25:21, 23:25, 26:24, 21:25, 9:15)
ATK Grosuplje II
ŽOK Triglav Kranj II
3:1
(25:17, 16:25, 28:26, 25:23)
Piran II
Mladi Jesenice
0:3
(4:25, 13:25, 13:25)
Novo mesto II
Ankaran Hrvatini II
0:3
(10:25, 21:25, 14:25)
Luka Koper mlade
Kostak Elmont
3:0
(25:9, 25:10, 25:13)
Luka Koper II
Triglav Kranj II
3:0
(25:13, 25:6, 25:11)