Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

'A' lige - starejše deklice

     "A" lige - starejše deklice
     
Untitled Document

1. krog - nedelja, 13.01.2019 - ŠD Prevalje - 10:00     OK
2346PrevaljeMežica2:125:14, 23:25, 15:07
2347MozirjeKorvolley_Kostmann0:210:25, 12:25
2348Korvolley_KostmannPrevalje2:025:20, 25:22
2349MežicaMozirje2:025:16, 25:20
2. krog - nedelja, 27.01.2019 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00     OK
2350MozirjePrevalje1:225:19, 20:25, 12:15
2351PrevaljeBraslovče0:215:25, 13:25
2352BraslovčeMozirje2:025:11, 25:09
2. krog - nedelja, 27.01.2019 - ŠD Mežica - 10:00     OK
2353MežicaSIP Šempeter0:205:25, 07:25
2354SIP ŠempeterKorvolley_Kostmann1:225:18, 10:25, 13:15
2355Korvolley_KostmannMežica2:025:15, 25:11
3. krog - nedelja, 10.02.2019 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00     OK
2356Korvolley_KostmannBraslovče0:214:25, 10:25
2357SIP ŠempeterMozirje2:025:10, 25:08
2358MozirjeKorvolley_Kostmann0:215:25, 12:25
2359BraslovčeSIP Šempeter2:025:16, 25:10
4. krog - nedelja, 10.03.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
2360SIP ŠempeterBraslovče0:221:25, 08:25
2361PrevaljeMežica2:026:24, 25:14
2362MežicaSIP Šempeter0:221:25, 10:25
2363BraslovčePrevalje2:025:13, 25:09
5. krog - nedelja, 24.03.2019 - OŠ Braslovče - 10:00     OK
2364BraslovčeMozirje2:025:08, 25:12
2365MozirjeMežica1:225:21, 19:25, 13:15
2366MežicaBraslovče0:205:25, 12:25
5. krog - nedelja, 24.03.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
2367SIP ŠempeterKorvolley_Kostmann2:125:27, 25:22, 15:08
2368Korvolley_KostmannPrevalje2:025:13, 25:18
2369PrevaljeSIP Šempeter1:225:19, 11:25, 10:15
6. krog - nedelja, 07.04.2019 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00     OK
2370MozirjeSIP Šempeter0:209:25, 18:25
2371SIP ŠempeterPrevalje2:025:14, 25:14
2372PrevaljeMozirje2:125:19, 22:25, 15:05
6. krog - nedelja, 07.04.2019 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00     OK
2373Korvolley_KostmannBraslovče1:221:25, 26:24, 17:19
2374BraslovčeMežica2:025:12, 25:14
2375MežicaKorvolley_Kostmann0:206:25, 08:25

Lestvica

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Braslovče2010020120,0005182761,877
2Korvolley_Kostmann14731672,2865033931,280
3SIP Šempeter14731581,8754773771,265
4Prevalje8469150,6004324990,866
5Mežica4285170,2943215070,633
6Mozirje0103200,1503335320,626
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 12.01.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
2376Formula Formis IIMurania Lendava1:214:25, 25:20, 08:15
2377Murania LendavaŽOK Sobota A1:220:25, 25:19, 11:15
2378ŽOK Sobota AFormula Formis II2:025:18, 26:24
1. krog - torek, 22.01.2019 - VŠD Hoče - 16:00     OK
2379Formula Formis INova KBM Branik I2:115:25, 25:16, 15:11
2380Nova KBM Branik ISwatycomet Zreče2:025:14, 25:14
2381Swatycomet ZrečeFormula Formis I0:213:25, 13:25
2. krog - nedelja, 27.01.2019 - OŠ II, Murska Sobota - 10:00     OK
2382ŽOK Sobota AMurania Lendava1:220:25, 27:25, 11:15
2383Murania LendavaNova KBM Branik I0:211:25, 09:25
2384Nova KBM Branik IŽOK Sobota A2:025:11, 25:16
2. krog - nedelja, 27.01.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
2385Formula Formis IFormula Formis II2:025:08, 25:12
2386Swatycomet ZrečeFormula Formis I0:218:25, 15:25
2387Formula Formis IISwatycomet Zreče0:207:25, 17:25
3. krog - nedelja, 10.02.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
2388Formula Formis IINova KBM Branik I0:210:25, 13:25
2389ŽOK Sobota AFormula Formis I0:208:25, 15:25
2390Formula Formis IFormula Formis II2:025:04, 25:03
2391Nova KBM Branik IŽOK Sobota A2:025:10, 25:15
4. krog - nedelja, 10.03.2019 - Draš center, Maribor - 09:30     OK
2392Nova KBM Branik ISwatycomet Zreče2:025:10, 25:15
2393Swatycomet ZrečeMurania Lendava2:125:20, 16:25, 15:08
2394Murania LendavaFormula Formis II0:221:25, 28:30
2395Formula Formis IINova KBM Branik I0:206:25, 12:25
5. krog - nedelja, 24.03.2019 - ŠD Zreče - 10:00     OK
2396Swatycomet ZrečeFormula Formis II2:025:09, 25:12
2397Formula Formis IIŽOK Sobota A2:025:23, 25:18
2398ŽOK Sobota ASwatycomet Zreče0:213:25, 05:25
5. krog - nedelja, 24.03.2019 - Dvojezična sr.šola, Lendava - 10:00     OK
2399Murania LendavaNova KBM Branik I0:207:25, 19:25
2400Nova KBM Branik IFormula Formis I0:212:25, 18:25
2401Formula Formis IMurania Lendava2:025:16, 25:07
6. krog - nedelja, 07.04.2019 - Dvojezična sr.šola, Lendava - 10:00     OK
2402Murania LendavaSwatycomet Zreče0:227:29, 19:25
2403Swatycomet ZrečeŽOK Sobota A2:025:14, 25:12
2404ŽOK Sobota AFormula Formis I0:212:25, 09:25
2405Formula Formis IMurania Lendava2:025:19, 25:19

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Formula Formis I2010020120,0005052731,850
2Nova KBM Branik I16821744,2504822971,623
3Swatycomet Zreče12641291,3334223881,088
4Murania Lendava4286180,3334365290,824
5Formula Formis II4285160,3133075010,613
6ŽOK Sobota A4285170,2943495130,680
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 12.01.2019 - OŠ Livade, Izola - 10:00     OK
2286Galeb grup RobotinaŽOK Škofja Loka I2:127:25, 19:25, 15:09
2287Mladi JeseniceLuka Koper0:220:25, 19:25
2288Luka KoperGaleb grup Robotina2:025:18, 25:16
2289ŽOK Škofja Loka IMladi Jesenice2:025:19, 25:16
2. krog - nedelja, 27.01.2019 - OŠ Koper - 10:00     OK
2290Luka KoperŽOK Triglav Kranj I2:126:24, 24:26, 17:15
2291DOORS BledMladi Jesenice2:025:15, 25:20
2292Mladi JeseniceLuka Koper0:216:25, 18:25
2293ŽOK Triglav Kranj IDOORS Bled0:209:25, 16:25
3. krog - nedelja, 10.02.2019 - OŠ Livade, Izola - 10:00     OK
2294Galeb grup RobotinaMladi Jesenice2:123:25, 25:23, 15:09
2295Mladi JeseniceDOORS Bled1:231:33, 25:22, 07:15
2296DOORS BledGaleb grup Robotina2:125:27, 27:25, 15:10
3. krog - nedelja, 10.02.2019 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00     OK
2297ŽOK Škofja Loka ILuka Koper2:128:26, 14:25, 15:08
2298Luka KoperŽOK Triglav Kranj I2:125:08, 15:25, 15:06
2299ŽOK Triglav Kranj IŽOK Škofja Loka I2:025:19, 26:24
4. krog - nedelja, 10.03.2019 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00     OK
2300DOORS BledGaleb grup Robotina2:025:12, 25:13
2301Galeb grup RobotinaLuka Koper0:211:25, 21:25
2302Luka KoperDOORS Bled0:218:25, 11:25
4. krog - nedelja, 10.03.2019 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00     OK
2303ŽOK Škofja Loka IMladi Jesenice2:025:20, 25:21
2304Mladi JeseniceŽOK Triglav Kranj I0:214:25, 20:25
2305ŽOK Triglav Kranj IŽOK Škofja Loka I2:025:16, 25:15
5. krog - nedelja, 24.03.2019 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00     OK
2306Mladi JeseniceŽOK Triglav Kranj I0:219:25, 22:25
2307ŽOK Triglav Kranj IGaleb grup Robotina2:025:09, 25:19
2308Galeb grup RobotinaMladi Jesenice0:214:25, 24:26
5. krog - nedelja, 24.03.2019 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00     OK
2309DOORS BledŽOK Škofja Loka I2:025:11, 25:16
2310ŽOK Škofja Loka ILuka Koper1:225:23, 18:25, 08:15
2311Luka KoperDOORS Bled0:215:25, 12:25
6. krog - nedelja, 07.04.2019 - ŠD Zlato polje, Kranj - 12:00     OK
2312ŽOK Triglav Kranj IGaleb grup Robotina2:025:22, 25:10
2313ŽOK Škofja Loka IDOORS Bled0:210:25, 24:26
2314DOORS BledŽOK Triglav Kranj I2:025:14, 25:17
2315Galeb grup RobotinaŽOK Škofja Loka I0:219:25, 20:25

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1DOORS Bled2010020210,0005383581,503
2Luka Koper14731591,6675004511,109
3ŽOK Triglav Kranj I12641481,7504614311,070
4ŽOK Škofja Loka I84610130,7694525000,904
5Galeb grup Robotina4285180,2784145340,775
6Mladi Jesenice2194180,2224305210,825
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - četrtek, 17.01.2019 - OŠ M.Pečarja, LJ-Črnuče - 17:00     OK
2316Vital LjubljanaŽOK Šentvid I2:025:13, 25:15
2317ŽOK Šentvid IŽOK Novo mesto2:025:14, 25:18
2318ŽOK Novo mestoVital Ljubljana0:208:25, 17:25
1. krog - petek, 18.01.2019 - OŠ Sostro, Ljubljana - 17:45     OK
2319VOLLEYBALLjubljana 1Olimp Ljubljana2:025:22, 25:19
2320Olimp LjubljanaCalcit Volley0:216:25, 13:25
2321Calcit VolleyVOLLEYBALLjubljana 12:115:25, 25:13, 15:12
2. krog - nedelja, 27.01.2019 - OŠ M.Pečarja, LJ-Črnuče - 10:00     OK
2322Vital LjubljanaOlimp Ljubljana2:025:14, 25:16
2323ŽOK Šentvid ICalcit Volley1:215:25, 25:23, 06:15
2324Calcit VolleyVital Ljubljana0:218:25, 23:25
2325Olimp LjubljanaŽOK Šentvid I0:221:25, 11:25
3. krog - nedelja, 10.02.2019 - OŠ T. Brejca, Kamnik - 09:00     OK
2326Calcit VolleyVOLLEYBALLjubljana 11:222:25, 25:10, 13:15
2327VOLLEYBALLjubljana 1ŽOK Novo mesto1:225:15, 13:25, 04:15
2328ŽOK Novo mestoŽOK Šentvid I0:218:25, 21:25
2329ŽOK Šentvid ICalcit Volley0:220:25, 20:25
4. krog - nedelja, 10.03.2019 - OŠ Sostro, Ljubljana - 10:00     OK
2330VOLLEYBALLjubljana 1Vital Ljubljana0:219:25, 16:25
2331Vital LjubljanaOlimp Ljubljana2:025:12, 25:23
2332Olimp LjubljanaŽOK Novo mesto2:123:25, 25:06, 15:10
2333ŽOK Novo mestoVOLLEYBALLjubljana 10:218:25, 22:25
5. krog - nedelja, 24.03.2019 - ŠD Marof, Novo mesto - 10:00     OK
2334ŽOK Novo mestoVital Ljubljana0:211:25, 16:25
2335Vital LjubljanaCalcit Volley2:025:21, 25:13
2336Calcit VolleyŽOK Novo mesto2:125:15, 22:25, 15:09
5. krog - nedelja, 24.03.2019 - OŠ M. Krpana, Ljubljana - 10:00     OK
2337Olimp LjubljanaŽOK Šentvid I2:025:20, 26:24
2338ŽOK Šentvid IVOLLEYBALLjubljana 12:122:25, 25:10, 15:09
2339VOLLEYBALLjubljana 1Olimp Ljubljana2:125:16, 12:25, 15:12
6. krog - sreda, 03.04.2019 - OŠ Šmartno pod Šm.goro - 17:45     OK
2340ŽOK Šentvid IVital Ljubljana1:225:18, 20:25, 13:15
2341Vital LjubljanaVOLLEYBALLjubljana 12:025:22, 25:21
2342VOLLEYBALLjubljana 1ŽOK Šentvid I1:213:25, 25:23, 13:15
6. krog - nedelja, 07.04.2019 - OŠ Bršljin, Novo mesto - 10:00     OK
2343ŽOK Novo mestoCalcit Volley0:213:25, 11:25
2344Calcit VolleyOlimp Ljubljana2:025:23, 27:25
2345Olimp LjubljanaŽOK Novo mesto2:025:08, 25:21

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Vital Ljubljana2010020120,0005083561,427
2Calcit Volley14731591,6675174361,186
3ŽOK Šentvid I105512121,0004914701,045
4VOLLEYBALLjubljana 184612140,8574675290,883
5Olimp Ljubljana6377150,4674324680,923
6ŽOK Novo mesto2194190,2113615170,698

ODBOJKA