Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

Kvalifikacije za 'A' ligo

      KVALIFIKACIJE za 'A' ligo - 2019/2020
     
Untitled Document

Rezultati :

1 - sobota, 12.10.2019 - OŠ I.Cankar, Ljutomer - 10:00     OK
OK LjutomerPanvita-Pomgrad2:0(25:11, 25:11)
Panvita-PomgradRadenci2:0(25:18, 25:17)
RadenciOK Ljutomer0:2(17:25, 13:25)
2 - sobota, 16.11.2019 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00     OK
Panvita-PomgradOK Ljutomer0:2(19:25, 20:25)
OK LjutomerMaribor SGD Strdin0:2(12:25, 20:25)
Maribor SGD StrdinPanvita-Pomgrad2:0(25:22, 25:21)
3 - sobota, 30.11.2019 - ŠD Radenci - 10:00     OK
RadenciMaribor SGD Strdin0:2(14:25, 06:25)
Maribor SGD StrdinOK Ljutomer2:0(25:18, 25:12)
OK LjutomerRadenci2:0(25:18, 25:10)
4 - sobota, 14.12.2019 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 11:00     OK
Maribor SGD StrdinRadenci2:0(25:10, 25:03)
RadenciPanvita-Pomgrad0:2(19:25, 20:25)
Panvita-PomgradMaribor SGD Strdin0:2(18:25, 04:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Maribor SGD Strdin1260120max3001601,875
2OK Ljutomer842842,0002622191,196
3Panvita-Pomgrad424480,5002262740,825
4Radenci060120,0001653000,550
Untitled Document

Rezultati :

1 - sobota, 12.10.2019 - OŠ Braslovče - 10:00     OK
ŠD BraslovčeTAB Mežica2:0(25:00, 25:00)
TAB MežicaKorvolley Mislinja0:2(00:25, 00:25)
Korvolley MislinjaŠD Braslovče0:2(09:25, 09:25)
2 - sobota, 16.11.2019 - ŠD Mežica - 10:00     OK
TAB MežicaŠD Braslovče0:2(18:25, 08:25)
ŠD BraslovčeHoče2:1(25:17, 15:25, 25:22)
HočeTAB Mežica2:0(25:11, 25:03)
3 - sobota, 30.11.2019 - OŠ Mislinja - 10:00     OK
Korvolley MislinjaHoče0:2(13:25, 14:25)
HočeŠD Braslovče1:2(18:25, 25:19, 18:25)
ŠD BraslovčeKorvolley Mislinja2:1(25:13, 19:25, 25:09)
4 - sobota, 14.12.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
HočeKorvolley Mislinja2:0(25:11, 25:06)
Korvolley MislinjaTAB Mežica2:0(25:21, 25:18)
TAB MežicaHoče0:2(04:25, 11:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŠD Braslovče12601234,0003532161,634
2Hoče10421042,5003252071,570
3Korvolley Mislinja524580,6252092510,833
4TAB Mežica060120,000873000,290
Untitled Document

Rezultati :

1 - sobota, 12.10.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
SIP ŠempeterFužinarSijMetalRavne2:0(25:14, 25:12)
FužinarSijMetalRavneŠoštanj Topolšica2:0(25:13, 25:08)
Šoštanj TopolšicaSIP Šempeter0:2(17:25, 17:25)
2 - sobota, 16.11.2019 - OŠ Koroški jeklarji, Ravne - 10:00     OK
FužinarSijMetalRavneŠoštanj Topolšica2:0(25:10, 25:04)
Šoštanj TopolšicaSIP Šempeter0:2(14:25, 03:25)
SIP ŠempeterFužinarSijMetalRavne2:1(23:25, 25:21, 28:26)
3 - sobota, 14.12.2019 - ŠD OŠ Šoštanj - 10:00     OK
Šoštanj TopolšicaSIP Šempeter0:2(15:25, 08:25)
SIP ŠempeterFužinarSijMetalRavne1:2(27:29, 28:26, 23:25)
FužinarSijMetalRavneŠoštanj Topolšica2:0(25:15, 25:19)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1SIP Šempeter11511133,6673542521,405
2FužinarSijMetalRavne942951,8003282731,201
3Šoštanj Topolšica060120,0001433000,477
Untitled Document

Rezultati :

1 - sobota, 05.10.2019 - OŠ Stranje - 10:00     OK
Calcit VolleyKrka1:2(14:25, 25:23, 11:25)
KrkaSEP Mokronog2:0(25:07, 25:09)
SEP MokronogCalcit Volley0:2(19:25, 02:25)
2 - sobota, 12.10.2019 - OŠ Bršljin, Novo mesto - 10:00     OK
KrkaKEKOOprema Žužemberk2:1(26:24, 10:25, 27:25)
KEKOOprema ŽužemberkCalcit Volley2:0(25:14, 25:19)
Calcit VolleyKrka1:2(08:25, 25:05, 15:25)
3 - sobota, 16.11.2019 - ŠD OŠ Mokronog - 10:00     OK
SEP MokronogKEKOOprema Žužemberk0:2(07:25, 07:25)
KEKOOprema ŽužemberkCalcit Volley2:0(25:21, 25:15)
Calcit VolleySEP Mokronog2:0(25:07, 25:07)
4 - sobota, 30.11.2019 - OŠ Žužemberk - 10:00     OK
KEKOOprema ŽužemberkSEP Mokronog2:0(25:14, 25:07)
SEP MokronogKrka0:2(17:25, 12:25)
KrkaKEKOOprema Žužemberk2:0(25:21, 25:15)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Krka12601234,0003412531,348
2KEKOOprema Žužemberk942942,2503102171,429
3Calcit Volley624680,7502672631,015
4SEP Mokronog060120,0001153000,383
Untitled Document

Rezultati :

1 - sobota, 05.10.2019 - ŠD Balon, Brezovica - 10:00     OK
BrezovicaMOK Kočevje0:2b.b.
MOK KočevjeTriglav Kranj2:1(25:18, 09:25, 25:18)
Triglav KranjBrezovica2:0(25:15, 25:22)
2 - sobota, 12.10.2019 - OŠ Zb.odposlancev, Kočevje - 10:00     OK
MOK KočevjeBrezovica2:1(25:08, 08:25, 25:10)
BrezovicaACH Zmajčki0:2(26:28, 20:25)
ACH ZmajčkiMOK Kočevje1:2(15:25, 28:26, 20:25)
3 - sobota, 16.11.2019 - ŠD Planina, Kranj - 10:00     OK
Triglav KranjACH Zmajčki0:2(21:25, 23:25)
ACH ZmajčkiBrezovica0:2(26:28, 19:25)
BrezovicaTriglav Kranj0:2(25:27, 24:26)
4 - sobota, 30.11.2019 - Dvorana Maksa Pečarja - 10:00     OK
ACH ZmajčkiTriglav Kranj2:0(25:14, 25:15)
Triglav KranjMOK Kočevje2:1(19:25, 25:13, 25:22)
MOK KočevjeACH Zmajčki1:2(25:09, 14:25, 21:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1MOK Kočevje10421071,4293632951,231
2ACH Zmajčki942951,8003203081,039
3Triglav Kranj733771,0003063051,003
4Brezovica3153100,3002283090,738
Untitled Document

Rezultati :

1 - sobota, 12.10.2019 - OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana - 10:30     OK
Ljubljana VolleySemič2:0(25:03, 25:00)
SemičSalonit Anhovo0:2(06:25, 00:25)
Salonit AnhovoLjubljana Volley0:2(19:25, 17:25)
2 - sobota, 16.11.2019 - ŠD Kanal - 10:00     OK
Salonit AnhovoGO Volley2:0(25:06, 25:10)
GO VolleyLjubljana Volley0:2(08:25, 05:25)
Ljubljana VolleySalonit Anhovo2:0(25:23, 25:20)
3 - sobota, 30.11.2019 - ŠD Prvačina - 10:00     OK
GO VolleySalonit Anhovo0:2(05:25, 20:25)
Salonit AnhovoSemič2:0(25:10, 25:04)
SemičGO Volley0:2(15:25, 20:25)
4 - sobota, 14.12.2019 - OŠ Semič - 10:00     OK
SemičLjubljana Volley2:1(12:25, 25:00, 25:00)
Ljubljana VolleyGO Volley1:2(25:11, 00:25, 00:25)
GO VolleySemič2:1(25:21, 23:25, 25:15)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Ljubljana Volley10421042,5002502181,147
2Salonit Anhovo842842,0002791611,733
3GO Volley633680,7502382710,878
4Semič3153110,2731812980,607

ODBOJKA