Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

'A lige - MALA deklice

      'A' liga - mala odbojka - deklice  2019/2020
     
Untitled Document

Rezultati :

1.krog - sobota, 11.01.2020 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
SIP ŠempeterKorvolley Mislinja2:025:16, 25:20
CeljePrevalje I2:125:20, 10:25, 25:14
Prevalje ISIP Šempeter0:219:25, 11:25
Korvolley MislinjaCelje2:025:20, 25:12
2.krog - sobota, 25.01.2020 - ŠD Prevalje - 10:00     OK
Prevalje ISIP Šempeter0:222:25, 17:25
Braslovče IWeiler Volley Zreče2:025:08, 25:13
Weiler Volley ZrečePrevalje I2:125:23, 19:25, 25:12
SIP ŠempeterBraslovče I0:218:25, 11:25
3.krog - sobota, 22.02.2020 - OŠ Mislinja - 10:00
Korvolley MislinjaPrevalje I
Prevalje IWeiler Volley Zreče
Weiler Volley ZrečeKorvolley Mislinja
3.krog - sobota, 15.02.2020 - ŠD SŠGT, Celje - 10:00     OK
CeljeSIP Šempeter0:215:25, 03:25
SIP ŠempeterBraslovče I0:212:25, 17:25
Braslovče ICelje2:025:09, 25:12
4.krog - sobota, 07.03.2020 - ŠD SŠGT, Celje - 10:00     OK
CeljeWeiler Volley Zreče0:217:25, 14:25
Braslovče IKorvolley Mislinja2:025:06, 25:14
Korvolley MislinjaCelje2:025:22, 25:14
Weiler Volley ZrečeBraslovče I0:215:25, 14:25
5.krog - sobota, 21.03.2020 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP ŠempeterWeiler Volley Zreče
Weiler Volley ZrečeKorvolley Mislinja
Korvolley MislinjaSIP Šempeter
5.krog - sobota, 21.03.2020 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče ICelje
CeljePrevalje I
Prevalje IBraslovče I
6.krog - sobota, 28.03.2020 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče IPrevalje I
Prevalje IKorvolley Mislinja
Korvolley MislinjaBraslovče I
6.krog - sobota, 28.03.2020 - OŠ Zreče - 10:00
Weiler Volley ZrečeSIP Šempeter
SIP ŠempeterCelje
CeljeWeiler Volley Zreče

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Braslovče I1260120max3001492,013
2SIP Šempeter842842,0002582231,157
3Korvolley Mislinja422441,0001561680,929
4Weiler Volley Zreče422450,8001691910,885
5Celje2152110,1821983090,641
6Prevalje I204280,2501882290,821
Untitled Document

Rezultati :

1.krog - sobota, 11.01.2020 - OŠ III., Murska Sobota - 09:00     OK
ŽOK SobotaFormis mala I1:229:27, 13:25, 09:25
Nova KBM Branik IKostmann-Sl.Gradec2:025:18, 25:05
Kostmann-Sl.GradecŽOK Sobota0:218:25, 12:25
Formis mala INova KBM Branik I2:025:15, 26:24
2.krog - sobota, 25.01.2020 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00     OK
Kostmann-Sl.GradecMozirje1:215:25, 25:12, 32:34
MozirjeFormis mala I0:222:25, 12:25
Formis mala IKostmann-Sl.Gradec2:025:05, 25:14
2.krog - sobota, 25.01.2020 - Draš center, Maribor - 10:00     OK
Nova KBM Branik IŽOK Sobota2:025:19, 25:22
ŽOK SobotaKLS Ljubno2:025:23, 25:04
KLS LjubnoNova KBM Branik I0:220:25, 03:25
3.krog - sobota, 15.02.2020 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00     OK
Kostmann-Sl.GradecŽOK Sobota0:212:25, 14:25
KLS LjubnoMozirje0:210:25, 14:25
MozirjeKostmann-Sl.Gradec2:025:07, 25:14
ŽOK SobotaKLS Ljubno2:123:25, 25:12, 25:23
4.krog - sobota, 07.03.2020 - VŠD Hoče - 10:00     OK
Formis mala IŽOK Sobota2:025:18, 25:17
ŽOK SobotaMozirje1:225:14, 13:25, 15:25
MozirjeFormis mala I0:216:25, 17:25
4.krog - sobota, 07.03.2020 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00     OK
KLS LjubnoKostmann-Sl.Gradec2:125:19, 14:25, 25:04
Kostmann-Sl.GradecNova KBM Branik I0:213:25, 13:25
Nova KBM Branik IKLS Ljubno2:025:21, 25:09
5.krog - sobota, 21.03.2020 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00   - dve igrišči
MozirjeKLS Ljubno
Formis mala INova KBM Branik I
Nova KBM Branik IMozirje
KLS LjubnoFormis mala I
6.krog - sobota, 28.03.2020 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00
KLS LjubnoKostmann-Sl.Gradec
Kostmann-Sl.GradecFormis mala I
Formis mala IKLS Ljubno
6.krog - sobota, 28.03.2020 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00
MozirjeŽOK Sobota
ŽOK SobotaNova KBM Branik I
Nova KBM Branik IMozirje

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Formis mala I126012112,0003282111,555
2Nova KBM Branik I10511025,0002891941,490
3ŽOK Sobota10441091,1114033841,049
4Mozirje842861,3333022701,119
5KLS Ljubno3153110,2732283210,710
6Kostmann-Sl.Gradec2082160,1252654350,609
Untitled Document

Rezultati :

1.krog - sobota, 11.01.2020 - ŠD Kanal - 10:00     OK
Neptun KanalAnkaran I1:225:15, 16:25, 17:25
TPV Volley NMCalcit Volley0:219:25, 23:25
Calcit VolleyNeptun Kanal2:025:17, 25:19
Ankaran ITPV Volley NM2:025:20, 25:13
2.krog - sobota, 25.01.2020 - OŠ Stranje - 10:00     OK
Calcit VolleyVOLLEYBALLjubljana2:025:18, 25:05
VOLLEYBALLjubljanaAnkaran I0:212:25, 17:25
Ankaran ICalcit Volley2:025:13, 25:20
2.krog - sobota, 25.01.2020 - ŠD Trata, Šk.Loka - 10:00     OK
Lubnik Škofja Loka 1TPV Volley NM1:214:25, 25:22, 15:25
TPV Volley NMNeptun Kanal2:125:13, 10:25, 25:20
Neptun KanalLubnik Škofja Loka 12:025:22, 25:15
3.krog - sobota, 29.02.2020 - OŠ Hrvatini - 10:00     OK
Ankaran ILubnik Škofja Loka 12:025:18, 25:13
Lubnik Škofja Loka 1Calcit Volley2:026:24, 25:22
Calcit VolleyAnkaran I0:215:25, 13:25
3.krog - sobota, 29.02.2020 - OŠ Bršljin, Novo mesto - 10:00     OK
TPV Volley NMVOLLEYBALLjubljana2:025:19, 25:19
VOLLEYBALLjubljanaNeptun Kanal0:220:25, 11:25
Neptun KanalTPV Volley NM2:028:26, 25:19
4.krog - sobota, 07.03.2020 - OŠ N.Fužine, Ljubljana - 10:00     OK
VOLLEYBALLjubljanaLubnik Škofja Loka 12:127:25, 20:25, 25:14
Ankaran ITPV Volley NM2:125:08, 24:26, 25:14
TPV Volley NMVOLLEYBALLjubljana1:225:19, 21:25, 25:27
Lubnik Škofja Loka 1Ankaran I0:218:25, 08:25
5.krog - sobota, 21.03.2020 - ŠD Kanal - 10:00
Neptun KanalAnkaran I
Ankaran IVOLLEYBALLjubljana
VOLLEYBALLjubljanaNeptun Kanal
5.krog - sobota, 21.03.2020 - OŠ Bršljin, Novo mesto - 10:00
TPV Volley NMCalcit Volley
Calcit VolleyLubnik Škofja Loka 1
Lubnik Škofja Loka 1TPV Volley NM
6.krog - sobota, 28.03.2020 - OŠ N.Fužine, Ljubljana - 10:00   - dve igrišči
VOLLEYBALLjubljanaCalcit Volley
Neptun KanalLubnik Škofja Loka 1
Lubnik Škofja Loka 1VOLLEYBALLjubljana
Calcit VolleyNeptun Kanal

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Ankaran I16801628,0004392861,535
2Neptun Kanal833861,3333052881,059
3TPV Volley NM8358120,6674214480,940
4Calcit Volley633661,0002572521,020
5VOLLEYBALLjubljana4244100,4002643350,788
6Lubnik Škofja Loka 14154100,4002633400,774
Untitled Document

Rezultati :

1.krog - sobota, 11.01.2020 - OŠ Hrvatini - 10:00     OK
Ankaran IILuka Koper1:213:25, 25:15, 18:25
Luka KoperATK Grosuplje0:223:25, 21:25
ATK GrosupljeVital Ljubljana I1:225:23, 14:25, 16:25
Vital Ljubljana IAnkaran II2:025:12, 25:10
2.krog - sobota, 14.03.2020 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice IVital Ljubljana I
Vital Ljubljana ILuka Koper
Luka KoperMladi Jesenice I
2.krog - sobota, 25.01.2020 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00     OK
ŽOK Triglav Kranj IATK Grosuplje2:025:15, 25:21
ATK GrosupljeAnkaran II2:025:11, 25:21
Ankaran IIŽOK Triglav Kranj I0:210:25, 05:25
3.krog - sobota, 29.02.2020 - ŠD Brinje, Grosuplje - 10:00     OK
ATK GrosupljeMladi Jesenice I1:225:16, 20:25, 22:25
ŽOK Triglav Kranj IVital Ljubljana I0:217:25, 17:25
Vital Ljubljana IATK Grosuplje2:025:20, 25:18
Mladi Jesenice IŽOK Triglav Kranj I2:123:25, 25:23, 25:18
4.krog - sobota, 07.03.2020 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00     OK
Mladi Jesenice IVital Ljubljana I2:129:27, 17:25, 25:20
Vital Ljubljana IAnkaran II2:025:15, 25:04
Ankaran IIMladi Jesenice I0:212:25, 19:25
4.krog - sobota, 07.03.2020 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 10:00     OK
ATK GrosupljeŽOK Triglav Kranj I2:125:18, 14:25, 25:22
ŽOK Triglav Kranj ILuka Koper2:027:25, 25:21
Luka KoperATK Grosuplje0:227:29, 13:25
5.krog - sobota, 21.03.2020 - OŠ Koper - 10:00   - dve igrišči
Luka KoperAnkaran II
ŽOK Triglav Kranj IMladi Jesenice I
Mladi Jesenice ILuka Koper
Ankaran IIŽOK Triglav Kranj I
6.krog - sobota, 28.03.2020 - Dvorana Maksa Pečarja - 10:00
Vital Ljubljana IŽOK Triglav Kranj I
ŽOK Triglav Kranj ILuka Koper
Luka KoperVital Ljubljana I
6.krog - sobota, 28.03.2020 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran IIATK Grosuplje
ATK GrosupljeMladi Jesenice I
Mladi Jesenice IAnkaran II

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Vital Ljubljana I11511133,6673452391,444
2ATK Grosuplje10441091,1114144200,986
3Mladi Jesenice I840832,6672602361,102
4ŽOK Triglav Kranj I833861,3333172841,116
5Luka Koper213270,2861952120,920
6Ankaran II1061120,0831753150,556

ODBOJKA