Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

1. krog

   
sistem tekmovanja
   
Untitled Document

deklice - turnir 'A'

turnir "A" - sobota, 26.01.2019 - ŠD pri stadionu, Piran - 10:00     OK
3015VC PortorožGaleb grup Robotina1:2(23:25, 12:25, 26:24)
3016Galeb grup RobotinaAnkaran Hrvatini I0:3(19:25, 22:25, 13:25)
3017Ankaran Hrvatini IVC Portorož3:0(25:18, 25:05, 25:19)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Ankaran Hrvatini I62060max150961,563
2Galeb grup Robotina211240,5001281360,941
3VC Portorož102150,2001031490,691

deklice - turnir 'B'

turnir "B" - sobota, 26.01.2019 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00     OK
3018DOORS BledMladi Jesenice2:1(25:18, 25:27, 25:17)
3019Mladi JeseniceTriglav Kranj2:1(25:17, 25:18, 23:25)
3020Triglav KranjDOORS Bled0:3(12:25, 10:25, 20:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1DOORS Bled520515,0001501041,442
2Mladi Jesenice311331,0001351351,000
3Triglav Kranj102150,2001021480,689
Untitled Document

deklice - turnir 'C'

turnir "C" - sobota, 26.01.2019 - ŠD Kanal - 10:00     OK
3021Neptun KanalGEN-I Volley3:0(25:05, 25:07, 25:05)
3022GEN-I VolleyGEN-I Volley II1:2(10:25, 25:21, 07:25)
3023GEN-I Volley IINeptun Kanal0:3(10:25, 12:25, 24:26)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Neptun Kanal62060max151632,397
2GEN-I Volley II211240,5001171180,992
3GEN-I Volley102150,200591460,404

deklice - turnir 'D'

turnir "D" - sobota, 26.01.2019 - OŠ Hrvatini - 09:00     OK
3024Ankaran Hrvatini IILuka Koper0:3(10:25, 06:25, 00:25)
3025Luka KoperVital Ljubljana II2:1(25:06, 25:16, 15:25)
3026Vital Ljubljana IIAnkaran Hrvatini II2:1(25:12, 25:19, 17:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Luka Koper520515,000140632,222
2Vital Ljubljana II311331,0001141210,942
3Ankaran Hrvatini II102150,200721420,507
Untitled Document

deklice - turnir 'E'

turnir "E" - sobota, 26.01.2019 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 10:00     OK
3027Vital Ljubljana IOlimp Ljubljana2:1(25:14, 25:13, 22:25)
3028Olimp LjubljanaŽOK Domžale3:0(25:14, 25:06, 25:09)
3029ŽOK DomžaleVital Ljubljana I0:3(09:25, 14:25, 07:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Vital Ljubljana I520515,000147821,793
2Olimp Ljubljana411422,0001271011,257
3ŽOK Domžale02060,000591500,393

deklice - turnir 'F'

turnir "F" - sobota, 26.01.2019 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00     OK
3030ŽOK TriglavŽOK Škofja Loka I1:2(25:19, 13:25, 14:25)
3031ŽOK Škofja Loka ICalcit Volley II3:0(25:05, 25:11, 25:08)
3032Calcit Volley IIŽOK Triglav0:3(03:25, 04:25, 06:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK Škofja Loka I520515,000144761,895
2ŽOK Triglav411422,000127821,549
3Calcit Volley II02060,000371500,247
002060,000371500,247
Untitled Document

deklice - turnir 'G'

turnir "G" - sobota, 26.01.2019 - OŠ A.Bohorič, Brestanica - 10:00     OK
3033Kostak ElmontATK Grosuplje0:3(19:25, 11:25, 08:25)
3034ATK GrosupljeOD Krim3:0b.b.
3035OD KrimKostak Elmont0:3b.b.

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ATK Grosuplje62060max150383,947
2Kostak Elmont311331,000113751,507
OD Krim02060,00001500,000

deklice - turnir 'H'

turnir "H" - sobota, 26.01.2019 - OŠ A.T.Linhart, Radovljica - 10:00     OK
3036Prochrom-Comp BledMladi Jesenice I2:1(25:06, 08:25, 25:16)
3037Mladi Jesenice ICalcit Volley1:2(24:26, 06:25, 25:19)
3038Calcit VolleyProchrom-Comp Bled2:1(17:25, 25:08, 25:23)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Calcit Volley420422,0001371111,234
2Prochrom-Comp Bled311331,0001141141,000
3Mladi Jesenice I202240,5001021280,797
Untitled Document

deklice - turnir 'I'

turnir "I" - sobota, 26.01.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
3039SIP ŠempeterBraslovče1:2(04:25, 25:12, 11:25)
3040BraslovčeKLS Ljubno3:0(25:09, 25:12, 25:11)
3041KLS LjubnoSIP Šempeter0:3(13:25, 07:25, 21:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Braslovče520515,000137721,903
2SIP Šempeter411422,0001151031,117
3KLS Ljubno02060,000731500,487

deklice - turnir 'J'

turnir "J" - sobota, 26.01.2019 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00   - dve igrišči
3042Korvolley_KostmannKorvolley PD3:0(25:06, 25:16, 25:14)
3042Čebelice ZrečePrevalje II3:0(25:14, 25:14, 25:10)
3042Korvolley PDPrevalje II2:1(25:12, 18:25, 25:20)
3042Korvolley_KostmannČebelice Zreče3:0(25:11, 25:19, 25:18)
3042Čebelice ZrečeKorvolley PD3:0(25:16, 25:22, 26:24)
3042Prevalje IIKorvolley_Kostmann0:3(10:25, 17:25, 15:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Korvolley_Kostmann93090max2251261,786
2Čebelice Zreče621632,0001991751,137
3Korvolley PD212270,2861662080,798
4Prevalje II103180,1251372180,628
Untitled Document

deklice - turnir 'K'

turnir "K" - sobota, 26.01.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
3048Formula Formis IIRoto-Kema Puconci1:2(16:25, 25:20, 19:25)
3049Roto-Kema PuconciOK Ljutomer2:1(25:18, 05:25, 25:15)
3050OK LjutomerFormula Formis II3:0(25:12, 25:07, 25:11)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Roto-Kema Puconci420422,0001251181,059
2OK Ljutomer411422,000133851,565
3Formula Formis II102150,200901450,621

deklice - turnir 'L'

turnir "L" - sobota, 26.01.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
3051Formula Formis INova KBM Branik2:1(25:13, 20:25, 25:17)
3052Nova KBM BranikTurbina3:0(25:05, 25:11, 25:11)
3053TurbinaFormula Formis I0:3(07:25, 07:25, 07:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Formula Formis I520515,000145761,908
2Nova KBM Branik411422,000130971,340
3Turbina02060,000481500,320
Untitled Document

deklice - turnir 'M'

turnir "M" - sobota, 26.01.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
3054SIP Šempeter IIMežica1:2(25:15, 08:25, 19:25)
3054RušePrevalje0:3(07:25, 08:25, 10:25)
3054MežicaPrevalje0:3(11:25, 03:25, 12:25)
3054SIP Šempeter IIRuše2:1(25:19, 16:25, 25:20)
3054RušeMežica1:2(11:25, 24:26, 25:18)
3054PrevaljeSIP Šempeter II3:0(25:07, 25:02, 25:11)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Prevalje93090max225713,169
2Mežica421450,8001601870,856
3SIP Šempeter II312360,5001382040,676
4Ruše203270,2861492100,710

deklice - turnir 'N'

turnir "N" - sobota, 26.01.2019 - OŠ I.Cankar, Ljutomer - 10:00     OK
3060ŽOK LjutomerŽOK Sobota2:1(25:09, 25:19, 16:25)
3061ŽOK SobotaMurania Lendava1:2(26:28, 25:16, 20:25)
3062Murania LendavaŽOK Ljutomer1:2(18:25, 12:25, 25:05)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK Ljutomer420422,0001211081,120
2Murania Lendava311331,0001241260,984
3ŽOK Sobota202240,5001241350,919

ODBOJKA