Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

Kvalifikacije za 1. ligo - vzhod

      KVALIFIKACIJE za 1. ligo - vzhod
     
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 09.11.2019 - ŠD Benedikt - 10:00     OK
BenediktCelje2:0(25:19, 25:19)
CeljeBraslovče I0:2(08:25, 11:25)
Braslovče IBenedikt2:0(25:11, 25:09)
2. krog - sobota, 23.11.2019 - ŠD SŠGT, Celje - 10:00     OK
CeljeBraslovče I0:2(04:25, 23:25)
Braslovče IBenedikt2:0(25:07, 25:16)
BenediktCelje2:0(25:21, 25:18)
3. krog - sobota, 07.12.2019 - OŠ Braslovče - 10:00     OK
Braslovče ICelje2:0(25:08, 25:03)
CeljeBenedikt2:1(18:25, 25:15, 15:09)
BenediktBraslovče I0:2(06:25, 07:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Braslovče I1260120max3001132,655
2Benedikt424580,6252052850,719
3Celje2152110,1821922990,642
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 09.11.2019 - ŠD ŠIC Ljutomer - 10:00     OK
ŽOK LjutomerBistrica I0:2(14:25, 08:25)
Bistrica INova KBM Branik I0:2(20:25, 17:25)
Nova KBM Branik IŽOK Ljutomer2:0(25:14, 25:16)
2. krog - sobota, 23.11.2019 - ŠD Bistrica, Sl. Bistrica - 10:00     OK
Bistrica INova KBM Branik I1:2(24:26, 25:20, 12:15)
Nova KBM Branik IŽOK Ljutomer2:0(25:18, 25:12)
ŽOK LjutomerBistrica I0:2(21:25, 13:25)
3. krog - sobota, 07.12.2019 - Draš center, Maribor - 10:00     OK
Nova KBM Branik IŽOK Ljutomer2:0(25:19, 25:13)
ŽOK LjutomerBistrica I0:2(13:25, 13:25)
Bistrica INova KBM Branik I0:2(13:25, 18:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Nova KBM Branik I126012112,0003112211,407
2Bistrica I633761,1672792431,148
3ŽOK Ljutomer060120,0001743000,580
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 09.11.2019 - Draš center, Maribor - 10:00     OK
ŽOK MariborKajuh Šoštanj0:2(13:25, 14:25)
Kajuh ŠoštanjFormis I0:2(10:25, 06:25)
Formis IŽOK Maribor2:0(25:15, 25:07)
2. krog - sobota, 23.11.2019 - ŠD Šoštanj - 09:00     OK
Kajuh ŠoštanjFormis I0:2(21:25, 15:25)
Formis IŽOK Maribor2:0(25:07, 25:06)
ŽOK MariborKajuh Šoštanj0:2(15:25, 23:25)
3. krog - sobota, 07.12.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
Formis IŽOK Maribor2:0(25:06, 25:12)
ŽOK MariborKajuh Šoštanj0:2(18:25, 17:25)
Kajuh ŠoštanjFormis I0:2(20:25, 14:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Formis I1260120max3001392,158
2Kajuh Šoštanj633661,0002362500,944
3ŽOK Maribor060120,0001533000,510
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 09.11.2019 - OŠ Braslovče - 10:00     OK
Braslovče IIKostmann-Sl.Gradec2:0(29:27, 25:23)
Kostmann-Sl.GradecMežica2:0(25:10, 25:21)
MežicaBraslovče II0:2(12:25, 13:25)
2. krog - sobota, 23.11.2019 - ŠD Mežica - 10:00     OK
MežicaKostmann-Sl.Gradec0:2(05:25, 15:25)
Kostmann-Sl.GradecBraslovče II2:0(25:12, 25:15)
Braslovče IIMežica2:0(25:20, 25:17)
3. krog - nedelja, 08.12.2019 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00     OK
Kostmann-Sl.GradecMežica2:0(25:07, 25:07)
MežicaBraslovče II0:2(14:25, 18:25)
Braslovče IIKostmann-Sl.Gradec0:2(13:25, 15:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Kostmann-Sl.Gradec10511025,0003001741,724
2Braslovče II842842,0002592441,061
3Mežica060120,0001593000,530
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 09.11.2019 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00     OK
MozirjeNova KBM Branik II0:2(13:25, 26:28)
Nova KBM Branik IIPrevalje I0:2(18:25, 21:25)
Prevalje IMozirje1:2(25:27, 25:14, 07:15)
2. krog - sobota, 23.11.2019 - Draš center, Maribor - 10:00     OK
Nova KBM Branik IIPrevalje I2:1(25:21, 20:25, 15:13)
Prevalje IMozirje0:2(19:25, 17:25)
MozirjeNova KBM Branik II0:2(13:25, 16:25)
3. krog - sobota, 07.12.2019 - ŠD Prevalje - 10:00     OK
Prevalje IMozirje1:2(25:16, 18:25, 13:15)
MozirjeNova KBM Branik II0:2(13:25, 16:25)
Nova KBM Branik IIPrevalje I1:2(20:25, 25:13, 14:16)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Nova KBM Branik II842951,8003112601,196
2Mozirje633680,7502593020,858
3Prevalje I424790,7783123200,975
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 09.11.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
SIP ŠempeterFormis II0:2(16:25, 25:27)
Formis IIMurania Lendava2:0(25:15, 25:16)
Murania LendavaSIP Šempeter0:2(17:25, 13:25)
2. krog - sobota, 23.11.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
Formis IIMurania Lendava2:0(25:13, 25:20)
Murania LendavaSIP Šempeter1:2(24:26, 27:25, 08:15)
SIP ŠempeterFormis II0:2(15:25, 15:25)
3. krog - sobota, 07.12.2019 - Dvojezična OŠ, Lendava - 10:00     OK
Murania LendavaFormis II0:2(11:25, 15:25)
Formis IISIP Šempeter2:0(25:18, 25:21)
SIP ŠempeterMurania Lendava2:1(25:19, 23:25, 15:10)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Formis II1260120max3022001,510
2SIP Šempeter633680,7502892950,980
3Murania Lendava062120,1672333290,708
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 09.11.2019 - ŠD Prevalje - 10:00     OK
Prevalje IIWeiler Volley Zreče2:0(25:22, 28:26)
Weiler Volley ZrečeOK Ljutomer0:2(20:25, 12:25)
OK LjutomerPrevalje II2:0(25:23, 27:25)
2. krog - sobota, 23.11.2019 - ŠD Zreče - 10:00     OK
Weiler Volley ZrečeOK Ljutomer0:2(22:25, 12:25)
OK LjutomerPrevalje II2:0(25:12, 25:17)
Prevalje IIWeiler Volley Zreče2:1(21:25, 25:18, 15:13)
3. krog - nedelja, 08.12.2019 - OŠ Stročja vas - 10:00     OK
OK LjutomerWeiler Volley Zreče2:0(25:18, 25:10)
Weiler Volley ZrečePrevalje II0:2(23:25, 15:25)
Prevalje IIOK Ljutomer0:2(14:25, 16:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1OK Ljutomer1260120max3022011,502
2Prevalje II633670,8572712940,922
3Weiler Volley Zreče061120,0832363140,752

ODBOJKA