Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

3. DOL ŽENSKE ZAHOD

Untitled Document

Rezultati :

18. krog - sobota 07.03.2020
6504Mladi JeseniceTriglav Kranj II3:025:15,25:17,25:16
6505BledLuka Koper II3:025:17,25:14,25:17
6506Kostak ElmontOD Krim III3:025:20,25:15,25:19
6507TPV Volley NM IIOkna Nagode Logatec3:225:15,25:16,18:25,19:25,15:12
6508Ankaran IIŽOK Triglav Kranj II3:225:13,25:15,18:25,21:25,15:10

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Ankaran II461604868,00012828741,467
2Bled4515146411,50012238071,515
3ŽOK Triglav Kranj II3812442123,50012518761,428
4Mladi Jesenice289731241,292118610931,085
5Luka Koper II279830281,071122012021,015
6Kostak Elmont217924290,828104311120,938
7OD Krim III2071024370,649120213320,902
8Triglav Kranj II1761122400,550117413790,851
9TPV Volley NM II1651122380,579120213480,892
10GEN-I Volley II831312410,29392512170,760
11Okna Nagode Logatec41167490,14387913470,653

Naslednji krog :

19. krog - sobota 14.03.2020
tekmovanje trenutno prekinjeno, nadaljne informacije po 25.03.