Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

NASLOVI - 2. DOL ŽENSKE ZAHOD

   
 
2. DOL ŽENSKE - ZAHOD
 
   

2020/2021

   TVD Partizan Žirovnica  
   spletna stran
   Odbojkarski klub Žirovnica  
   facebook
     Žirovnica 63  
   instragram
   4274 Žirovnica  
   twitter
           
   E-mail 1 okzirovnica@gmail.com    041 779-994 Marko Možina
   E-mail 2 udrih.stefan@gmail.com    040 885-538 Štefan Udrih
   E-mail 3 tvdpartizan.zirovnica@telemach.net    041 489-490 Timotej Rajgelj
   E-mail 4        
             
       
Untitled Document

2020/2021

     
   spletna stran
   TPV Volley Novo mesto  
   facebook
     Kettejev drevored 2  
   instragram
   8000 Novo mesto  
   twitter
           
   E-mail 1 gorazd.jakse@gmail.com    031 226-105 Gorazd Jakše
   E-mail 2 kresimir.peric@gmail.com    064 148-509 Krešimir Perić
   E-mail 3 katjavernig@yahoo.com    031 312-672 Katja Vernig
   E-mail 4        
             
       
Untitled Document

2019/2020

   Darko Praprotnik  
   spletna stran
   (OD Krim)  
   facebook
     Na Vovčne 32  
   instragram
   1354 Horjul  
   twitter
           
   E-mail 1 odkrim@gmail.com    041 514-933 Darko Praprotnik
   E-mail 2 darko.praprotnik@gmail.com      
   E-mail 3 cotarnika@gmail.com    041 682-986 Nika Čotar
   E-mail 4        
             
       
Untitled Document

2020/2021

     
   spletna stran
   ŠD Olimp  
   facebook
     Kolarjeva 12a  
   instragram
   1000 Ljubljana  
   twitter
           
   E-mail 1 oleg_gorbachov@t-2.net    041 260-923 Oleg Gorbachov
   E-mail 2 bernarda.baron@gmail.com    040 170-028 Bernarda Baron
   E-mail 3        
   E-mail 4        
             
       
Untitled Document

2020/2021

   OK Triglav Kranj  
   spletna stran
   Urankar Klemen  
   facebook
   Staretova 56  
   instragram
   4000 Kranj  
   twitter
           
   E-mail 1 miro.ambrozic@oktriglav.si    041 662-341 Miro Ambrožič
   E-mail 2 info@oktriglav.si      
   E-mail 3      051 423-916 Bojana Kecojević
   E-mail 4        
             
       
Untitled Document

2020/2021

     
   spletna stran
   OD Vital Ljubljana  
   facebook
     Celovška cesta 25  
   instragram
   1000 Ljubljana  
   twitter
           
   E-mail 1 info@vitalvolley.si      
   E-mail 2 ziva.cof@gmail.com    031 444-246 Živa Cof
   E-mail 3 iztok.novak@vitalvolley.si    041 203-162 Iztok Novak
   E-mail 4 tina@vitalvolley.si    041 556-861 Tina Čuček Prebil
             
       
Untitled Document

2020/2021

   Karmen Jakob Logar  
   spletna stran
   (ŽOK Šentvid)  
   facebook
     Sojerjeva 6a  
   instragram
   1000 Ljubljana  
   twitter
           
   E-mail 1 info@zoksentvid.si    040 692-682 Karmen Jakob Logar
   E-mail 2 geri60@gmail.com    041 426-763 Boštjan Gärtner
   E-mail 3 jarosstekl@gmail.com    040 363-230 Jaroš Štekl
   E-mail 4 ana.florjancic2@gmail.com    040 241-797 Ana Florjančič
             
       
Untitled Document

2020/2021

     
   spletna stran
   OK Lubnik  
   facebook
     Podlubnik 1c  
   instragram
   4220 Škofja Loka  
   twitter
           
   E-mail 1 davidokrslar@hotmail.com    031 747-156 David Okršlar
   E-mail 2 info@oklubnik.si    041 663-332 Gregor Kamin
   E-mail 3 spela.bokal@gmail.com    031 385-670 Špela Bokal
   E-mail 4 petmiha@gmail.com    040 604-534 Peternel Miha
             
       
Untitled Document

2020/2021

   OK Bled  
   spletna stran
   Športna zveza Radovljica  
   facebook
     Ulica Staneta Žagarja 2b  
   instragram
   4240 Radovljica  
   twitter
           
   E-mail 1 jovana.janjic@okbled.si    070 633-391 Jovana Janjić
   E-mail 2 matjaz.silic@okbled.si    041 632-664 Matjaž Silič
   E-mail 3 info@okbled.si      
   E-mail 4 samo.zupan@okbled.si    041 600-381 Samo Zupan
             
       
Untitled Document

2020/2021

     
   spletna stran
   ŽOK Tabor Ljubljana  
   facebook
     Ul. Hermana Potočnika 24  
   instragram
   1000 Ljubljana  
   twitter
           
   E-mail 1 rok.guid@telemach.net    030 345-779 Rok Guid
   E-mail 2 matejci11@gmail.com    041 834-933 Mateja Veber
   E-mail 3 anja.corel@gmail.com    041 899-280 Anja Corel
   E-mail 4 kocjancicspelca@gmail.com    051 204-510 Kocjančič Špela
             
       
Untitled Document

2020/2021

   Pajek Bogdan  
   spletna stran
   za ŠD Piran  
   facebook
     Seča 34  
   instragram
   6320 Portorož  
   twitter
           
   E-mail 1 bogdan.pajek@gmail.com    041 357-123 Bogdan Pajek
   E-mail 2 vesna@odbojkapiran.si    031 371-892 Vesna Memić
   E-mail 3 sanja@odbojkapiran.si    040 775-077 Sanja Bečaj
   E-mail 4 mitja.kusar@guest.arnes.si    031 304-540 Mitja Kušar
             
       
Untitled Document

NASLOVI EKIP