Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

kvalifikacije za 1. ligo

      KVALIFIKACIJE za 1. ligo - 2019/2020
     
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 20.10.2019 - OŠ Bršljin, Novo mesto - 11:00     OK
KrkaMaribor SGD Strdin0:2(12:25, 14:25)
Maribor SGD StrdinFužinarSijMetalRavne1:2(14:25, 25:22, 11:15)
FužinarSijMetalRavneKrka2:0(25:20, 26:24)
2. krog - nedelja, 17.11.2019 - OŠ P.Voranc, Ravne - 10:00     OK
FužinarSijMetalRavneMaribor SGD Strdin2:1(25:23, 21:25, 15:10)
Maribor SGD StrdinKrka2:0(25:18, 25:20)
KrkaFužinarSijMetalRavne0:2(26:28, 10:25)
3. krog - nedelja, 01.12.2019 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 10:00     OK
Maribor SGD StrdinFužinarSijMetalRavne0:2(22:25, 21:25)
FužinarSijMetalRavneKrka2:0(25:13, 25:18)
KrkaMaribor SGD Strdin1:2(23:25, 25:23, 11:15)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1FužinarSijMetalRavne12601226,0003272621,248
2Maribor SGD Strdin633871,1433142961,061
3Krka061120,0832343170,738
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 13.10.2019 - ŠD Planina, Kranj - 12:00     OK
Triglav KranjLjubljana Volley2:0(25:18, 25:20)
Ljubljana VolleySalonit Anhovo0:2(14:25, 21:25)
Salonit AnhovoTriglav Kranj2:0(25:19, 25:14)
2. krog - nedelja, 20.10.2019 - OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana - 10:00     OK
Ljubljana VolleySalonit Anhovo1:2(15:25, 25:23, 07:15)
Salonit AnhovoTriglav Kranj2:0(25:21, 25:18)
Triglav KranjLjubljana Volley1:2(22:25, 25:21, 13:15)
3. krog - nedelja, 17.11.2019 - ŠD Kanal - 10:00     OK
Salonit AnhovoTriglav Kranj2:1(25:19, 20:25, 15:11)
Triglav KranjLjubljana Volley2:0(25:12, 25:23)
Ljubljana VolleySalonit Anhovo0:2(10:25, 19:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Salonit Anhovo12601226,0003232381,357
2Triglav Kranj424680,7502872940,976
3Ljubljana Volley2153110,2732453230,759
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 20.10.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
HočeSIP Šempeter2:1(24:26, 31:29, 15:10)
SIP ŠempeterKEKOOprema Žužemberk0:2(19:25, 12:25)
KEKOOprema ŽužemberkHoče2:0(25:22, 26:24)
2. krog - nedelja, 17.11.2019 - OŠ Žužemberk - 10:00     OK
KEKOOprema ŽužemberkŽirovnica2:0(25:08, 25:07)
ŽirovnicaHoče0:2(13:25, 13:25)
HočeKEKOOprema Žužemberk0:2(19:25, 21:25)
3. krog - nedelja, 01.12.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
SIP ŠempeterHoče1:2(20:25, 25:23, 11:15)
HočeŽirovnica2:0(25:13, 25:11)
ŽirovnicaSIP Šempeter0:2(10:25, 20:25)
4. krog - nedelja, 15.12.2019 - ŠD pod Stolom, Žirovnica - 10:00     OK
ŽirovnicaKEKOOprema Žužemberk0:2(12:25, 06:25)
KEKOOprema ŽužemberkSIP Šempeter2:0(31:29, 25:12)
SIP ŠempeterŽirovnica2:0(25:15, 25:17)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1KEKOOprema Žužemberk1260120max3071911,607
2Hoče842861,3333192721,173
3SIP Šempeter424680,7502933010,973
4Žirovnica060120,0001453000,483
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 13.10.2019 - OŠ Stranje - 10:00     OK
Calcit VolleyBrezovica Radio 12:0(25:14, 25:15)
Brezovica Radio 1SEP Mokronog2:0(25:15, 25:23)
SEP MokronogCalcit Volley0:2(11:25, 12:25)
2. krog - nedelja, 20.10.2019 - ŠD Balon, Brezovica - 10:00     OK
Brezovica Radio 1Calcit Volley1:2(18:25, 25:18, 07:15)
Calcit VolleyACH Črnuče2:1(18:25, 25:16, 15:11)
ACH ČrnučeBrezovica Radio 11:2(21:25, 25:20, 13:15)
3. krog - nedelja, 17.11.2019 - ŠD OŠ Mokronog - 10:00     OK
SEP MokronogACH Črnuče1:2(10:25, 25:21, 05:15)
ACH ČrnučeCalcit Volley1:2(25:22, 19:25, 10:15)
Calcit VolleySEP Mokronog2:0(25:10, 25:18)
4. krog - nedelja, 01.12.2019 - Dvorana Maksa Pečarja - 10:00     OK
ACH ČrnučeSEP Mokronog2:0(25:15, 25:14)
SEP MokronogBrezovica Radio 10:2(19:25, 19:25)
Brezovica Radio 1ACH Črnuče0:2(20:25, 27:29)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Calcit Volley12601234,0003282361,390
2ACH Črnuče633971,2863302961,115
3Brezovica Radio 1633771,0002862970,963
4SEP Mokronog061120,0831963110,630
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 20.10.2019 - OŠ Braslovče - 10:00     OK
ŠD BraslovčeLubnik Škofja Loka2:0(25:07, 25:08)
Lubnik Škofja LokaPanvita-Pomgrad0:2(10:25, 08:25)
Panvita-PomgradŠD Braslovče1:2(22:25, 26:24, 10:15)
2. krog - nedelja, 17.11.2019 - ŠD OŠ Šoštanj - 10:00     OK
Šoštanj TopolšicaPanvita-Pomgrad0:2(12:25, 12:25)
Panvita-PomgradLubnik Škofja Loka2:0(25:17, 25:13)
Lubnik Škofja LokaŠoštanj Topolšica2:0(25:15, 25:21)
3. krog - nedelja, 01.12.2019 - ŠD Trata, Šk.Loka - 10:00     OK
Lubnik Škofja LokaŠD Braslovče0:2(15:25, 20:25)
ŠD BraslovčeŠoštanj Topolšica2:0(25:09, 25:16)
Šoštanj TopolšicaLubnik Škofja Loka0:2(20:25, 17:25)
4. krog - nedelja, 15.12.2019 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00     OK
Panvita-PomgradŠoštanj Topolšica2:0(25:05, 25:13)
Šoštanj TopolšicaŠD Braslovče0:2(07:25, 08:25)
ŠD BraslovčePanvita-Pomgrad0:2(14:25, 16:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Panvita-Pomgrad10511125,5003081841,674
2ŠD Braslovče10511033,3332941981,485
3Lubnik Škofja Loka424480,5001982730,725
4Šoštanj Topolšica060120,0001553000,517
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 13.10.2019 - Dvorana Maksa Pečarja - 10:00     OK
ČrnučeCalcit Volley II1:2(24:26, 25:18, 09:15)
Calcit Volley IIKorvolley Mislinja2:0(25:05, 25:14)
Korvolley MislinjaČrnuče0:2(09:25, 07:25)
2. krog - nedelja, 20.10.2019 - OŠ Mislinja - 10:00     OK
Korvolley MislinjaRadenci0:2(10:25, 08:25)
RadenciČrnuče2:0(25:21, 25:22)
ČrnučeKorvolley Mislinja2:0(25:14, 25:04)
3. krog - nedelja, 17.11.2019 - OŠ T. Brejca, Kamnik - 10:00     OK
Calcit Volley IIČrnuče1:2(23:25, 26:24, 15:17)
ČrnučeRadenci2:1(20:25, 26:24, 15:05)
RadenciCalcit Volley II2:1(25:22, 16:25, 15:10)
4. krog - nedelja, 01.12.2019 - ŠD Radenci - 10:00     OK
RadenciKorvolley Mislinja2:0(25:05, 25:11)
Korvolley MislinjaCalcit Volley II0:2(05:25, 15:25)
Calcit Volley IIRadenci2:1(17:25, 25:14, 17:15)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Radenci8421052,0003142541,236
2Calcit Volley II8421061,6673392731,242
3Črnuče842961,5003282611,257
4Korvolley Mislinja060120,0001073000,357

ODBOJKA