Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

Prvi del - obomočja - finale

prvi del - območja - FINALNI DEL
Untitled Document

Rezultati :

PRVI DEL
1898Braslovče IKLS Ljubno2:0(25:10, 25:05)
1907KLS LjubnoBraslovče I0:2(09:25, 08:25)
1915MozirjeBraslovče II1:2(20:25, 25:17, 25:27)
1918Braslovče IIMozirje2:0(25:18, 25:22)
1. krog - sobota, 09.02.2019 - OŠ Ljubno ob Savinji - 09:30     OK
3112KLS LjubnoBraslovče II2:1(25:23, 08:25, 25:20)
3113Braslovče IIBraslovče I0:2(26:28, 17:25)
3114Braslovče IMozirje2:0(25:07, 25:10)
3115MozirjeKLS Ljubno2:0(25:18, 25:17)
2. krog - sobota, 16.02.2019 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00     OK
3116MozirjeKLS Ljubno2:0(25:18, 25:06)
3117Braslovče IIBraslovče I0:2(19:25, 06:25)
3118Braslovče IMozirje2:0(25:08, 26:24)
3119KLS LjubnoBraslovče II0:2(17:25, 22:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Braslovče I1260120max3041492,040
2Braslovče II733771,0003053100,984
3Mozirje524580,6252592790,928
4KLS Ljubno2152110,1821883180,591
Untitled Document

Rezultati :

PRVI DEL
1838ŽOK Triglav IMladi Jesenice2:0(25:18, 25:15)
1847Mladi JeseniceŽOK Triglav I0:2(11:25, 18:25)
1857ŽOK Škofja Loka IDOORS Bled1:2(22:25, 25:11, 22:25)
1870DOORS BledŽOK Škofja Loka I2:1(25:17, 17:25, 25:13)
1. krog - sobota, 09.02.2019 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00     OK
3104ŽOK Triglav IDOORS Bled2:0(28:26, 25:09)
3105Mladi JeseniceŽOK Škofja Loka I2:1(27:25, 21:25, 28:26)
3106ŽOK Škofja Loka IŽOK Triglav I0:2(16:25, 16:25)
3107DOORS BledMladi Jesenice2:1(25:23, 06:25, 25:16)
2. krog - sobota, 16.02.2019 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00     OK
3108Mladi JeseniceŽOK Škofja Loka I1:2(25:14, 19:25, 16:25)
3109ŽOK Škofja Loka IŽOK Triglav I0:2(16:25, 24:26)
3110ŽOK Triglav IDOORS Bled2:0(25:14, 25:18)
3111DOORS BledMladi Jesenice2:1(25:22, 14:25, 25:14)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK Triglav I1260120max3042011,512
2DOORS Bled842881,0003153520,895
3ŽOK Škofja Loka I5155110,4553363650,921
4Mladi Jesenice5155110,4553233600,897
Untitled Document

Rezultati :

PRVI DEL
1964VOLLEYBALLjubljana IVital Ljubljana0:2(08:25, 13:25)
1975Vital LjubljanaVOLLEYBALLjubljana I2:1(20:25, 25:14, 25:14)
1992ŽOK Šentvid TektonikKrim I1:2(11:25, 25:09, 20:25)
2000Krim IŽOK Šentvid Tektonik0:2(13:25, 19:25)
1. krog - sreda, 06.02.2019 - OŠ N.Fužine, Ljubljana - 17:00     OK
3081VOLLEYBALLjubljana IKrim I0:2(23:25, 26:28)
3082Vital LjubljanaŽOK Šentvid Tektonik2:1(19:25, 25:21, 25:19)
3083ŽOK Šentvid TektonikVOLLEYBALLjubljana I2:1(23:25, 25:14, 25:20)
3084Krim IVital Ljubljana2:1(20:25, 25:23, 27:25)
2. krog - sobota, 16.02.2019 - OŠ Dravje, Ljubljana - 10:00     OK
3085ŽOK Šentvid TektonikVital Ljubljana2:1(25:21, 22:25, 26:24)
3086Vital LjubljanaKrim I2:0(25:22, 25:18)
3087Krim IVOLLEYBALLjubljana I2:0(25:17, 25:15)
3088VOLLEYBALLjubljana IŽOK Šentvid Tektonik0:2(13:25, 09:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK Šentvid Tektonik10421061,6673673111,180
2Vital Ljubljana10421061,6673823241,179
3Krim I842861,3333063100,987
4VOLLEYBALLjubljana I2062120,1672363460,682
Untitled Document

Rezultati :

PRVI DEL
1881Ankaran Hrvatini IGEN-I Volley2:0(25:10, 25:20)
1884GEN-I VolleyAnkaran Hrvatini I0:2(09:25, 04:25)
1886Galeb grup RobotinaAnkaran Hrvatini II1:2(27:25, 14:25, 10:25)
1895Ankaran Hrvatini IIGaleb grup Robotina2:0(25:10, 25:15)
1. krog - sobota, 09.02.2019 - OŠ M.Štrukelj, N.Gorica - 11:00     OK
3088GEN-I VolleyGaleb grup Robotina2:0(25:15, 25:04)
3089Ankaran Hrvatini IAnkaran Hrvatini II2:0(25:12, 25:07)
3090Ankaran Hrvatini IIGEN-I Volley0:2(22:25, 28:30)
3091Galeb grup RobotinaAnkaran Hrvatini I0:2(07:25, 02:25)
2. krog - sobota, 16.02.2019 - OŠ Hrvatini - 10:00     OK
3092Ankaran Hrvatini IAnkaran Hrvatini II2:0(25:17, 25:08)
3093Ankaran Hrvatini IIGEN-I Volley2:1(25:17, 17:25, 25:17)
3094GEN-I VolleyGaleb grup Robotina2:0(25:07, 25:07)
3095Galeb grup RobotinaAnkaran Hrvatini I0:2(06:25, 05:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Ankaran Hrvatini I1260120max3001072,804
2GEN-I Volley733761,1672572501,028
3Ankaran Hrvatini II633680,7502862900,986
4Galeb grup Robotina1061120,0831293250,397
Untitled Document

Rezultati :

PRVI DEL
1922Formula Formis IBenedikt2:0(25:12, 25:03)
1925BenediktFormula Formis I0:2(23:25, 06:25)
1942BistricaNova KBM Branik I0:2(23:25, 14:25)
1951Nova KBM Branik IBistrica2:0(25:05, 25:00)
1. krog - sobota, 09.02.2019 - Tel. pod V tribuno, LV, Maribor - 10:00     OK
3096Nova KBM Branik IFormula Formis I2:0(25:09, 25:21)
3097BistricaBenedikt2:0(25:08, 25:20)
3098BenediktNova KBM Branik I0:2(18:25, 08:25)
3099Formula Formis IBistrica2:0(25:17, 25:18)
2. krog - sobota, 16.02.2019 - ŠD Benedikt - 09:00     OK
3100BenediktNova KBM Branik I0:2(11:25, 10:25)
3101Nova KBM Branik IFormula Formis I2:1(25:22, 07:25, 25:13)
3102Formula Formis IBistrica2:0(25:17, 25:18)
3103BistricaBenedikt2:0(25:17, 25:10)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Nova KBM Branik I126012112,0003071791,715
2Formula Formis I942942,2502902211,312
3Bistrica424480,5002122550,831
4Benedikt060120,0001463000,487

ODBOJKA