Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

1. liga - deklice

      1. liga - starejše deklice
     
      VZHOD
     
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 19.01.2020 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00     OK
Kostmann-Sl.GradecBraslovče I0:218:25, 16:25
Nova KBM Branik IBistrica I2:025:13, 25:11
Bistrica IKostmann-Sl.Gradec2:027:25, 25:16
Braslovče INova KBM Branik I2:025:10, 34:32
1. krog - nedelja, 19.01.2020 - VŠD Hoče - 10:00     OK
Formis INova KBM Branik II2:025:08, 25:15
OK LjutomerFormis II0:220:25, 21:25
Formis IIFormis I0:207:25, 10:25
Nova KBM Branik IIOK Ljutomer2:121:25, 26:24, 15:09
2. krog - sobota, 01.02.2020 - OŠ Braslovče - 10:00     OK
Braslovče IKostmann-Sl.Gradec2:025:07, 25:20
OK LjutomerBistrica I0:217:25, 13:25
Bistrica IBraslovče I0:211:25, 17:25
Kostmann-Sl.GradecOK Ljutomer1:214:25, 25:19, 17:19
2. krog - sobota, 01.02.2020 - Draš center, Maribor - 10:00     OK
Nova KBM Branik INova KBM Branik II2:025:13, 25:11
Nova KBM Branik IIFormis II2:025:21, 25:16
Formis IIFormis I0:206:25, 22:25
Formis INova KBM Branik I2:025:15, 25:20
3. krog - nedelja, 09.02.2020 - Draš center, Maribor - 10:00     OK
Nova KBM Branik IIOK Ljutomer0:221:25, 23:25
OK LjutomerNova KBM Branik I1:225:16, 07:25, 09:15
Nova KBM Branik IBistrica I2:025:11, 25:17
Bistrica INova KBM Branik II1:225:15, 13:25, 11:15
3. krog - nedelja, 09.02.2020 - VŠD Hoče - 10:00     OK
Formis IIKostmann-Sl.Gradec2:025:22, 25:12
Formis IBraslovče I2:114:25, 25:15, 15:11
Braslovče IFormis II2:025:10, 25:05
Kostmann-Sl.GradecFormis I0:208:25, 15:25
4. krog - nedelja, 15.03.2020 - ŠD Bistrica, Sl. Bistrica - 10:00   - dve igrišči
Bistrica IBraslovče I
OK LjutomerKostmann-Sl.Gradec
Kostmann-Sl.GradecBistrica I
Braslovče IOK Ljutomer
4. krog - nedelja, 15.03.2020 - VŠD Hoče - 10:00   - dve igrišči
Formis INova KBM Branik II
Formis IINova KBM Branik I
Nova KBM Branik IFormis I
Nova KBM Branik IIFormis II
5. krog - nedelja, 29.03.2020 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00   - dve igrišči
Kostmann-Sl.GradecNova KBM Branik I
OK LjutomerFormis I
Formis IKostmann-Sl.Gradec
Nova KBM Branik IOK Ljutomer
5. krog - nedelja, 29.03.2020 - ŠD Bistrica, Sl. Bistrica - 10:00   - dve igrišči
Bistrica IFormis II
Formis IIBraslovče I
Braslovče INova KBM Branik II
Nova KBM Branik IIBistrica I
6. krog - sobota, 04.04.2020 - Draš center, Maribor - 10:00
Nova KBM Branik INova KBM Branik II
Kostmann-Sl.GradecFormis II
Formis IINova KBM Branik I
Nova KBM Branik IIKostmann-Sl.Gradec
6. krog - sobota, 04.04.2020 - OŠ I.Cankar, Ljutomer - 10:00   - dve igrišči
OK LjutomerBistrica I
Formis IBraslovče I
Braslovče IOK Ljutomer
Bistrica IFormis I
7. krog - nedelja, 10.05.2020 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče INova KBM Branik II
Nova KBM Branik IIKostmann-Sl.Gradec
Kostmann-Sl.GradecNova KBM Branik I
Nova KBM Branik IBraslovče I
7. krog - nedelja, 10.05.2020 - OŠ I.Cankar, Ljutomer - 11:00   - dve igrišči
OK LjutomerFormis II
Bistrica IFormis I
Formis IOK Ljutomer
Formis IIBistrica I

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Formis I126012112,0003041771,718
2Braslovče I10511125,5003102001,550
3Nova KBM Branik I842851,6002832261,252
4Nova KBM Branik II633680,7502582940,878
5OK Ljutomer424690,6672833180,890
6Bistrica I424580,6252312760,837
7Formis II424480,5001972750,716
8Kostmann-Sl.Gradec061120,0832153150,683
      ZAHOD
     
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 19.01.2020 - OŠ Koper - 15:00     OK
Luka KoperOlimp Ljubljana2:124:26, 25:13, 16:14
AnkaranVital Ljubljana1:222:25, 26:24, 11:15
Vital LjubljanaLuka Koper2:025:19, 25:14
Olimp LjubljanaAnkaran2:025:10, 25:22
1. krog - nedelja, 19.01.2020 - ŠD Trata, Šk.Loka - 10:00     OK
Lubnik Škofja LokaVOLLEYBALLjubljana 12:025:16, 25:17
ŽOK Triglav Kranj IATK Grosuplje2:124:26, 25:18, 15:12
ATK GrosupljeLubnik Škofja Loka2:121:25, 25:22, 15:13
VOLLEYBALLjubljana 1ŽOK Triglav Kranj I0:211:25, 22:25
2. krog - sobota, 01.02.2020 - OŠ M. Krpana, Ljubljana - 10:00     OK
Olimp LjubljanaLuka Koper2:127:25, 20:25, 15:10
Luka KoperAnkaran2:025:10, 25:17
AnkaranATK Grosuplje0:220:25, 15:25
ATK GrosupljeOlimp Ljubljana1:208:25, 25:17, 08:15
2. krog - sobota, 01.02.2020 - OŠ Sostro, Ljubljana - 10:00     OK
VOLLEYBALLjubljana 1Vital Ljubljana0:219:25, 19:25
Vital LjubljanaŽOK Triglav Kranj I2:025:18, 25:10
ŽOK Triglav Kranj ILubnik Škofja Loka0:217:25, 22:25
Lubnik Škofja LokaVOLLEYBALLjubljana 12:025:21, 25:17
3. krog - nedelja, 09.02.2020 - Dvorana Maksa Pečarja - 10:00     OK
Vital LjubljanaATK Grosuplje2:026:24, 25:08
Olimp LjubljanaVOLLEYBALLjubljana 12:025:12, 25:22
VOLLEYBALLjubljana 1Vital Ljubljana0:213:25, 16:25
ATK GrosupljeOlimp Ljubljana0:221:25, 18:25
3. krog - nedelja, 09.02.2020 - OŠ Koper - 10:00     OK
Luka KoperLubnik Škofja Loka2:121:25, 25:20, 15:07
AnkaranŽOK Triglav Kranj I0:212:25, 24:26
ŽOK Triglav Kranj ILuka Koper1:223:25, 25:17, 10:15
Lubnik Škofja LokaAnkaran1:225:19, 22:25, 07:15
4. krog - sobota, 14.03.2020 - Dvorana Maksa Pečarja - 12:45   - dve igrišči
Vital LjubljanaOlimp Ljubljana
AnkaranLuka Koper
Luka KoperVital Ljubljana
Olimp LjubljanaAnkaran
4. krog - nedelja, 15.03.2020 - ŠD Brinje, Grosuplje - 10:00   - dve igrišči
ATK GrosupljeVOLLEYBALLjubljana 1
ŽOK Triglav Kranj ILubnik Škofja Loka
Lubnik Škofja LokaATK Grosuplje
VOLLEYBALLjubljana 1ŽOK Triglav Kranj I
5. krog - nedelja, 29.03.2020 - ŠD Brinje, Grosuplje - 10:00   - dve igrišči
ATK GrosupljeVital Ljubljana
Lubnik Škofja LokaLuka Koper
Luka KoperATK Grosuplje
Vital LjubljanaLubnik Škofja Loka
5. krog - nedelja, 29.03.2020 - OŠ Sostro, Ljubljana - 10:00
VOLLEYBALLjubljana 1Olimp Ljubljana
Olimp LjubljanaŽOK Triglav Kranj I
ŽOK Triglav Kranj IAnkaran
AnkaranVOLLEYBALLjubljana 1
6. krog - sobota, 04.04.2020 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00
ŽOK Triglav Kranj IATK Grosuplje
ATK GrosupljeVOLLEYBALLjubljana 1
VOLLEYBALLjubljana 1Luka Koper
Luka KoperŽOK Triglav Kranj I
6. krog - sobota, 04.04.2020 - ŠD Trata, Šk.Loka - 10:00   - dve igrišči
Lubnik Škofja LokaAnkaran
Vital LjubljanaOlimp Ljubljana
Olimp LjubljanaLubnik Škofja Loka
AnkaranVital Ljubljana
7. krog - nedelja, 10.05.2020 - OŠ Hrvatini - 10:00
AnkaranVOLLEYBALLjubljana 1
VOLLEYBALLjubljana 1Luka Koper
Luka KoperATK Grosuplje
ATK GrosupljeAnkaran
7. krog - nedelja, 10.05.2020 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00   - dve igrišči
ŽOK Triglav Kranj IOlimp Ljubljana
Lubnik Škofja LokaVital Ljubljana
Vital LjubljanaŽOK Triglav Kranj I
Olimp LjubljanaLubnik Škofja Loka

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Vital Ljubljana126012112,0003152191,438
2Olimp Ljubljana10511142,7503222711,188
3Luka Koper842971,2863263021,079
4Lubnik Škofja Loka633961,5003162911,086
5ŽOK Triglav Kranj I633771,0002902821,028
6ATK Grosuplje424690,6672793170,880
7Ankaran2153110,2732483190,777
8VOLLEYBALLjubljana 1060120,0002053000,683

ODBOJKA