Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

2. krog

   
sistem tekmovanja
   
Untitled Document

rezultati - turnir '2A'

turnir "2A" - sobota, 09.03.2019 - OŠ Hrvatini - 10:00     OK
3245Ankaran Hrvatini IMladi Jesenice2:1(25:21, 25:12, 12:25)
3246DOORS BledGaleb grup Robotina3:0(25:17, 25:10, 25:06)
3247Mladi JeseniceGaleb grup Robotina1:2(23:25, 25:20, 22:25)
3248Ankaran Hrvatini IDOORS Bled2:1(25:13, 25:15, 03:25)
3249DOORS BledMladi Jesenice2:1(25:09, 25:13, 06:25)
3250Galeb grup RobotinaAnkaran Hrvatini I0:3(12:25, 11:25, 07:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Ankaran Hrvatini I730723,5001901411,348
2DOORS Bled621632,0001841331,383
3Galeb grup Robotina212270,2861332200,605
4Mladi Jesenice303360,5001751880,931

rezultati - turnir '2B'

turnir "2B" - sobota, 09.03.2019 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 10:00     OK
3251Vital Ljubljana IINeptun Kanal0:3(08:25, 11:25, 11:25)
3252Luka KoperGEN-I Volley II2:1(25:08, 28:14, 21:25)
3253Neptun KanalGEN-I Volley II3:0(25:07, 25:04, 25:17)
3254Vital Ljubljana IILuka Koper0:3(08:25, 15:25, 10:25)
3255Luka KoperNeptun Kanal0:3(11:25, 07:25, 06:25)
3256GEN-I Volley IIVital Ljubljana II1:2(22:25, 11:25, 25:08)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Neptun Kanal93090max225822,744
2Luka Koper521541,2501731551,116
3Vital Ljubljana II212270,2861212080,582
4GEN-I Volley II203270,2861332070,643
Untitled Document

rezultati - turnir '2C'

turnir "2C" - sobota, 09.03.2019 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00     OK
3257ŽOK Škofja Loka IOlimp Ljubljana2:1(22:25, 25:18, 25:14)
3258Vital Ljubljana IŽOK Triglav2:1(18:25, 25:17, 25:13)
3259Olimp LjubljanaŽOK Triglav1:2(25:19, 04:25, 16:25)
3260ŽOK Škofja Loka IVital Ljubljana I2:1(24:26, 25:11, 25:23)
3261Vital Ljubljana IOlimp Ljubljana3:0(25:22, 25:17, 25:05)
3262ŽOK TriglavŽOK Škofja Loka I1:2(09:25, 12:25, 25:08)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK Škofja Loka I630632,0002041631,252
2Vital Ljubljana I621632,0002031731,173
3ŽOK Triglav412450,8001701710,994
4Olimp Ljubljana203270,2861462160,676

rezultati - turnir '2D'

turnir "2D" - sobota, 09.03.2019 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 09:00     OK
3263ATK GrosupljeProchrom-Comp Bled3:0(25:05, 25:00, 25:00)
3264Calcit VolleyKostak Elmont3:0(25:09, 25:22, 25:21)
3265Prochrom-Comp BledKostak Elmont2:1(25:13, 05:25, 25:15)
3266ATK GrosupljeCalcit Volley2:1(25:12, 20:25, 25:17)
3267Calcit VolleyProchrom-Comp Bled3:0(25:10, 25:09, 25:10)
3268Kostak ElmontATK Grosuplje1:2(11:25, 25:14, 07:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ATK Grosuplje730723,5002091022,049
2Calcit Volley721723,5002041511,351
3Prochrom-Comp Bled212270,286892030,438
4Kostak Elmont203270,2861481940,763
Untitled Document

rezultati - turnir '2E'

turnir "2E" - sobota, 09.03.2019 - OŠ I.Cankar, Ljutomer - 10:00     OK
3269OK LjutomerČebelice Zreče2:1(18:25, 25:13, 25:23)
3270Čebelice ZrečeBraslovče0:3(13:25, 15:25, 07:25)
3271BraslovčeOK Ljutomer3:0(25:07, 25:22, 25:04)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Braslovče62060max150682,206
2OK Ljutomer211240,5001011360,743
3Čebelice Zreče102150,200961430,671

rezultati - turnir '2F'

turnir "2F" - sobota, 09.03.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
3272SIP ŠempeterKorvolley_Kostmann3:0(25:10, 25:04, 25:19)
3273Korvolley_KostmannRoto-Kema Puconci3:0(25:08, 25:22, 27:25)
3274Roto-Kema PuconciSIP Šempeter0:3(06:25, 07:25, 14:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1SIP Šempeter62060max150602,500
2Korvolley_Kostmann311331,0001101300,846
3Roto-Kema Puconci02060,000821520,539
Untitled Document

rezultati - turnir '2G'

turnir "2G" - sobota, 09.03.2019 - Dvojezična sr.šola, Lendava - 10:00     OK
3275Murania LendavaFormula Formis I0:3(05:25, 12:25, 11:25)
3276Formula Formis IMežica3:0(25:12, 25:06, 25:10)
3277MežicaMurania Lendava2:1(25:21, 25:15, 07:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Formula Formis I62060max150562,679
2Mežica211240,500851360,625
3Murania Lendava102150,200891320,674

rezultati - turnir '2H'

turnir "2H" - sobota, 09.03.2019 - ŠD ŠIC Ljutomer - 10:00     OK
3278ŽOK LjutomerNova KBM Branik0:3(14:25, 12:25, 08:25)
3279Nova KBM BranikPrevalje2:1(29:31, 25:11, 25:23)
3280PrevaljeŽOK Ljutomer1:2(18:25, 25:14, 17:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Nova KBM Branik520515,000154991,556
2ŽOK Ljutomer211240,500981350,726
3Prevalje202240,5001251430,874

ODBOJKA