Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

za mesta - 1. krog

   
sistem tekmovanja
   
Untitled Document

rezultati - turnir 'A'

turnir "1M-A" - sobota, 09.03.2019 - ŠD Lucija, Portorož - 10:00     OK
3227VC PortorožTriglav Kranj1:2(18:25, 25:15, 23:25)
3228GEN-I VolleyMladi Jesenice I0:3(10:25, 12:25, 22:25)
3229Triglav KranjMladi Jesenice I2:1(25:08, 18:25, 25:20)
3230VC PortorožGEN-I Volley2:1(25:08, 05:25, 25:18)
3231GEN-I VolleyTriglav Kranj1:2(14:25, 25:16, 08:25)
3232Mladi Jesenice IVC Portorož1:2(15:25, 25:09, 13:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Triglav Kranj630632,0001991661,199
2VC Portorož521541,2501801691,065
3Mladi Jesenice I512541,2501811711,058
4GEN-I Volley203270,2861421960,724

rezultati - turnir 'A'

turnir "1M-B" - sobota, 09.03.2019 - OŠ Mislinja - 10:00     OK
3233Korvolley PDŽOK Domžale0:3(11:25, 16:25, 19:25)
3234Prevalje IISIP Šempeter II1:2(19:25, 25:06, 14:25)
3235ŽOK DomžaleSIP Šempeter II2:1(23:25, 25:04, 25:17)
3236Korvolley PDPrevalje II1:2(20:25, 21:25, 25:06)
3237Prevalje IIŽOK Domžale0:3(17:25, 07:25, 22:25)
3238SIP Šempeter IIKorvolley PD1:2(08:25, 21:25, 25:17)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK Domžale830818,0002231381,616
2SIP Šempeter II412450,8001561980,788
3Korvolley PD312360,5001791850,968
4Prevalje II312360,5001601970,812
Untitled Document

rezultati - turnir 'C'

turnir "1M-C" - sobota, 09.03.2019 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00     OK
3239ŽOK SobotaRuše2:1(25:15, 27:29, 25:22)
3240TurbinaFormula Formis II0:3(17:25, 06:25, 13:25)
3241RušeFormula Formis II1:2(18:25, 25:09, 13:25)
3242ŽOK SobotaTurbina2:1(25:18, 25:10, 13:25)
3243TurbinaRuše1:2(20:25, 11:25, 25:07)
3244Formula Formis IIŽOK Sobota1:2(21:25, 25:22, 16:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK Sobota630632,0002121811,171
2Formula Formis II621632,0001961641,195
3Ruše412450,8001791920,932
4Turbina203270,2861451950,744

ODBOJKA