Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

kvalifikacije za 1. ligo

      KVALIFIKACIJE za 1. ligo - 2019/2020
     
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 19.10.2019 - Dvorana Maksa Pečarja - 10:00     OK
ČrnučeŠD Braslovče1:2(20:25, 25:20, 09:15)
ŠD BraslovčeHoče2:0(25:08, 25:11)
HočeČrnuče0:2(07:25, 13:25)
2. krog - sobota, 09.11.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
HočeMaribor SGD Strdin0:2(11:25, 07:25)
Maribor SGD StrdinČrnuče2:0(25:08, 25:16)
ČrnučeHoče2:1(25:22, 21:25, 15:11)
3. krog - sobota, 23.11.2019 - OŠ Braslovče - 10:00     OK
ŠD BraslovčeČrnuče1:2(17:25, 25:19, 13:15)
ČrnučeMaribor SGD Strdin2:1(25:21, 13:25, 15:09)
Maribor SGD StrdinŠD Braslovče0:2(19:25, 17:25)
4. krog - sobota, 07.12.2019 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 10:00     OK
Maribor SGD StrdinHoče2:0(25:08, 25:15)
HočeŠD Braslovče0:2(08:25, 11:25)
ŠD BraslovčeMaribor SGD Strdin1:2(25:17, 19:25, 11:15)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŠD Braslovče8421052,0003202441,311
2Maribor SGD Strdin842951,8002982231,336
3Črnuče842971,2863012981,010
4Hoče061120,0831573110,505
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 19.10.2019 - ŠD Balon, Brezovica - 10:00     OK
BrezovicaKrka2:0(25:22, 25:14)
ŽirovnicaLjubljana Volley0:2(06:25, 09:25)
Ljubljana VolleyBrezovica0:2(20:25, 17:25)
KrkaŽirovnica2:0(25:17, 25:13)
2. krog - sobota, 09.11.2019 - OŠ Ketteja in Murna, Ljubljana - 10:00     OK
Ljubljana VolleyŽirovnica2:0(25:10, 25:17)
ŽirovnicaKostanjevica na Krki2:0(25:18, 25:20)
Kostanjevica na KrkiKrka0:2(13:25, 12:25)
KrkaLjubljana Volley1:2(25:21, 23:25, 16:18)
3. krog - sobota, 23.11.2019 - OŠ Bršljin, Novo mesto - 10:00     OK
KrkaKostanjevica na Krki2:0(25:00, 25:00)
Kostanjevica na KrkiBrezovica0:2(00:25, 00:25)
BrezovicaŽirovnica2:0(25:13, 25:23)
ŽirovnicaKrka0:2(18:25, 22:25)
4. krog - sobota, 07.12.2019 - ŠD pod Stolom, Žirovnica - 10:00     OK
ŽirovnicaBrezovica0:2(10:25, 17:25)
Ljubljana VolleyKostanjevica na Krki2:0(25:13, 25:13)
Kostanjevica na KrkiŽirovnica0:2(20:25, 15:25)
BrezovicaLjubljana Volley2:0(25:21, 25:22)
5. krog - sobota, 21.12.2019 - OŠ Kostanjevica na Krki - 10:00     OK
Kostanjevica na KrkiLjubljana Volley0:2(09:25, 11:25)
Ljubljana VolleyKrka2:1(25:21, 24:26, 15:11)
KrkaBrezovica0:2(22:25, 19:25)
BrezovicaKostanjevica na Krki2:0(25:16, 25:20)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Brezovica1680160max4002561,563
2Ljubljana Volley12621262,0004083101,316
3Krka8441081,2503993231,235
4Žirovnica4264120,3332753730,737
5Kostanjevica na Krki080160,0001804000,450
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 19.10.2019 - ŠD Gaj, Kočevje - 10:00     OK
MOK KočevjeSIP Šempeter0:2(19:25, 15:25)
SIP ŠempeterFužinarSijMetalRavne2:0(25:17, 25:10)
FužinarSijMetalRavneŠoštanj Topolšica2:0(25:16, 25:16)
Šoštanj TopolšicaMOK Kočevje0:2(19:25, 15:25)
2. krog - sobota, 09.11.2019 - ŠD Kanal - 10:00     OK
Salonit AnhovoŠoštanj Topolšica2:0b.b.
Šoštanj TopolšicaSIP Šempeter0:2b.b.
SIP ŠempeterMOK Kočevje2:0(25:15, 25:12)
MOK KočevjeSalonit Anhovo0:2(11:25, 11:25)
3. krog - sobota, 23.11.2019 - OŠ Koroški jeklarji, Ravne - 10:00     OK
FužinarSijMetalRavneMOK Kočevje2:1(25:19, 22:25, 15:09)
MOK KočevjeŠoštanj Topolšica2:0(25:23, 25:21)
Šoštanj TopolšicaSalonit Anhovo0:2(08:25, 11:25)
Salonit AnhovoFužinarSijMetalRavne2:0(25:14, 25:08)
4. krog - sobota, 07.12.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
SIP ŠempeterSalonit Anhovo0:2(19:25, 22:25)
MOK KočevjeFužinarSijMetalRavne0:2(14:25, 25:27)
FužinarSijMetalRavneSIP Šempeter0:2(19:25, 13:25)
Salonit AnhovoMOK Kočevje2:0(25:15, 25:13)
5. krog - sobota, 21.12.2019 - ŠD Šoštanj - 09:30     OK
Šoštanj TopolšicaFužinarSijMetalRavne0:2(11:25, 16:25)
Salonit AnhovoSIP Šempeter0:2b.b.
SIP ŠempeterŠoštanj Topolšica2:0(25:23, 25:15)
FužinarSijMetalRavneSalonit Anhovo2:0b.b.

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1SIP Šempeter14711427,0003912081,880
2Salonit Anhovo12621243,0003002321,293
3FužinarSijMetalRavne10531071,4293453011,146
4MOK Kočevje4265120,4173033920,773
5Šoštanj Topolšica080160,0001944000,485
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 19.10.2019 - OŠ Stranje - 10:00     OK
Calcit VolleyRadenci2:0(25:09, 25:11)
RadenciKEKOOprema Žužemberk0:2(21:25, 20:25)
KEKOOprema ŽužemberkPanvita-Pomgrad2:0(25:22, 25:20)
Panvita-PomgradCalcit Volley0:2(13:25, 10:25)
2. krog - sobota, 09.11.2019 - ŠD Radenci - 12:00     OK
RadenciPanvita-Pomgrad2:1(25:19, 16:25, 15:12)
KEKOOprema ŽužemberkLubnik Škofja Loka1:2(23:25, 25:19, 10:15)
Lubnik Škofja LokaRadenci0:2(08:25, 23:25)
Panvita-PomgradKEKOOprema Žužemberk2:0(25:19, 25:23)
3. krog - sobota, 23.11.2019 - ŠD Trata, Šk.Loka - 10:00     OK
Lubnik Škofja LokaCalcit Volley0:2(07:25, 19:25)
KEKOOprema ŽužemberkRadenci1:2(25:18, 22:25, 10:15)
RadenciLubnik Škofja Loka2:1(15:25, 25:14, 15:12)
Calcit VolleyKEKOOprema Žužemberk2:0(25:13, 25:19)
4. krog - sobota, 07.12.2019 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00     OK
Panvita-PomgradRadenci0:2(19:25, 20:25)
RadenciCalcit Volley0:2(21:25, 11:25)
Calcit VolleyLubnik Škofja Loka2:0(25:07, 25:20)
Lubnik Škofja LokaPanvita-Pomgrad2:0(25:22, 25:23)
5. krog - sobota, 21.12.2019 - OŠ Žužemberk - 10:00     OK
KEKOOprema ŽužemberkCalcit Volley0:2(16:25, 19:25)
Calcit VolleyPanvita-Pomgrad2:0(25:15, 25:23)
Panvita-PomgradLubnik Škofja Loka1:2(20:25, 25:22, 09:15)
Lubnik Škofja LokaKEKOOprema Žužemberk0:2(16:25, 18:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Calcit Volley1680160max4002331,717
2Radenci10531091,1113623840,943
3KEKOOprema Žužemberk6358100,8003743840,974
4Lubnik Škofja Loka6357120,5833404120,825
5Panvita-Pomgrad2174140,2863474100,846
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - sobota, 19.10.2019 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 10:00     OK
Maribor SGD Strdin 2OK Ljutomer0:2(21:25, 08:25)
OK LjutomerSemič2:0(25:09, 25:13)
SemičKorvolley Mislinja0:2(20:25, 20:25)
Korvolley MislinjaMaribor SGD Strdin 20:2(16:25, 18:25)
2. krog - sobota, 09.11.2019 - Center za zdravje in šport, Mislinja - 10:00     OK
Korvolley MislinjaOK Ljutomer0:2(11:25, 21:25)
Maribor SGD Strdin 2Črnuče II0:2(17:25, 20:25)
Črnuče IIKorvolley Mislinja2:0(25:17, 25:19)
OK LjutomerMaribor SGD Strdin 22:0(25:14, 25:21)
3. krog - sobota, 23.11.2019 - OŠ Semič - 10:00     OK
SemičČrnuče II0:2(08:25, 20:25)
Črnuče IIKorvolley Mislinja2:0(25:17, 25:23)
Korvolley MislinjaMaribor SGD Strdin 21:2(25:20, 10:25, 14:16)
Maribor SGD Strdin 2Semič2:0(25:15, 25:11)
4. krog - sobota, 07.12.2019 - OŠ I.Cankar, Ljutomer - 10:00     OK
OK LjutomerČrnuče II2:0(25:20, 25:14)
Maribor SGD Strdin 2Semič2:1(23:25, 25:10, 15:06)
SemičOK Ljutomer0:2(15:25, 14:25)
Črnuče IIMaribor SGD Strdin 22:0(26:24, 25:13)
5. krog - sobota, 21.12.2019 - Dvorana Maksa Pečarja - 10:00     OK
Črnuče IIOK Ljutomer2:0b.b.
Korvolley MislinjaSemič2:0(25:23, 25:21)
SemičČrnuče II0:2(13:25, 19:25)
OK LjutomerKorvolley Mislinja0:2b.b.

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Črnuče II14711427,0003852601,481
2OK Ljutomer12621243,0003002811,068
3Maribor SGD Strdin 28448100,8003623511,031
4Korvolley Mislinja6357100,7003413450,988
5Semič081160,0632624130,634

ODBOJKA