Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

'A' lige - kadetinje

     "A" lige - kadetinje
     
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 20.01.2019 - OŠ I., Murska Sobota - 09:00     OK
2705ŽOK SobotaFormula Formis I2:025:14, 25:23
2706Formula Formis INova KBM Branik II2:025:15, 25:23
2707Nova KBM Branik IISwatycomet Zreče0:222:25, 08:25
2708Swatycomet ZrečeŽOK Sobota2:025:15, 25:21
2. krog - nedelja, 03.02.2019 - OŠ I., Murska Sobota - 09:00     OK
2709ŽOK SobotaFormula Formis I2:027:25, 25:20
2710Formula Formis IMurania Lendava2:025:13, 25:12
2711Murania LendavaNova KBM Branik I0:218:25, 14:25
2712Nova KBM Branik IŽOK Sobota2:025:19, 25:19
3. krog - nedelja, 03.03.2019 - Dvojezična sr.šola, Lendava - 10:00     OK
2713Murania LendavaŽOK Sobota0:213:25, 13:25
2714ŽOK SobotaNova KBM Branik II2:025:17, 25:13
2715Nova KBM Branik IIMurania Lendava0:222:25, 22:25
3. krog - nedelja, 03.03.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
2716Formula Formis ISwatycomet Zreče2:120:25, 33:31, 15:13
2717Swatycomet ZrečeNova KBM Branik I0:221:25, 12:25
2718Nova KBM Branik IFormula Formis I2:123:25, 25:18, 15:12
4. krog - nedelja, 17.03.2019 - Tel. pod V tribuno, LV, Maribor - 09:30     OK
2719Nova KBM Branik INova KBM Branik II2:025:15, 25:19
2720Nova KBM Branik IIŽOK Sobota0:212:25, 14:25
2721ŽOK SobotaNova KBM Branik I0:221:25, 22:25
4. krog - nedelja, 17.03.2019 - VŠD Hoče - 10:00     OK
2722Formula Formis ISwatycomet Zreče1:218:25, 25:16, 12:15
2723Swatycomet ZrečeMurania Lendava2:025:10, 25:07
2724Murania LendavaFormula Formis I0:207:25, 13:25
5. krog - nedelja, 31.03.2019 - ŠD Zreče - 10:00     OK
2725Swatycomet ZrečeNova KBM Branik I0:222:25, 20:25
2726Nova KBM Branik IMurania Lendava2:025:13, 25:12
2727Murania LendavaNova KBM Branik II2:025:21, 25:22
2728Nova KBM Branik IISwatycomet Zreče0:211:25, 03:25
6. krog - nedelja, 14.04.2019 - Tel. pod V tribuno, LV, Maribor - 10:00     OK
2729Nova KBM Branik IINova KBM Branik I2:125:23, 11:25, 15:11
2730Nova KBM Branik IFormula Formis I0:216:25, 21:25
2731Formula Formis INova KBM Branik II2:025:18, 25:15
6. krog - nedelja, 14.04.2019 - OŠ Zreče - 10:00     OK
2732Swatycomet ZrečeŽOK Sobota2:025:18, 25:18
2733ŽOK SobotaMurania Lendava2:025:10, 25:12
2734Murania LendavaSwatycomet Zreče0:213:25, 13:25

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Nova KBM Branik I16821753,4005094031,263
2Swatycomet Zreče14731572,1435003821,309
3Formula Formis I12641491,5565104431,151
4ŽOK Sobota12641281,5004553861,179
5Murania Lendava4284160,2502934870,602
6Nova KBM Branik II2192190,1053435090,674
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 20.01.2019 - ŠD Prevalje - 10:00     OK
2735PrevaljeBraslovče I0:221:25, 13:25
2736KLS LjubnoKorvolley_Kostmann0:215:25, 19:25
2737Korvolley_KostmannPrevalje1:225:17, 23:25, 08:15
2738Braslovče IKLS Ljubno2:025:16, 25:11
2. krog - nedelja, 03.02.2019 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00     OK
2739Korvolley_KostmannBraslovče I0:215:25, 08:25
2740Braslovče ISIP Šempeter2:027:25, 25:11
2741SIP ŠempeterKorvolley_Kostmann2:025:16, 25:19
2. krog - nedelja, 03.02.2019 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00     OK
2742KLS LjubnoBraslovče II0:223:25, 11:25
2743Braslovče IIPrevalje1:223:25, 25:15, 11:15
2744PrevaljeKLS Ljubno2:025:13, 25:16
3. krog - nedelja, 03.03.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
2745SIP ŠempeterKLS Ljubno2:025:11, 25:15
2746KLS LjubnoKorvolley_Kostmann1:221:25, 26:24, 06:15
2747Korvolley_KostmannSIP Šempeter0:211:25, 17:25
3. krog - nedelja, 03.03.2019 - OŠ Braslovče - 10:00     OK
2748Braslovče IBraslovče II2:025:13, 25:15
2749Braslovče IIPrevalje0:218:25, 14:25
2750PrevaljeBraslovče I0:212:25, 08:25
4. krog - nedelja, 17.03.2019 - OŠ Braslovče - 10:00     OK
2751Braslovče IKLS Ljubno2:025:06, 25:14
2752Braslovče IISIP Šempeter0:211:25, 20:25
2753SIP ŠempeterBraslovče I0:223:25, 18:25
2754KLS LjubnoBraslovče II0:213:25, 18:25
5. krog - nedelja, 31.03.2019 - OŠ Braslovče - 10:00     OK
2755Korvolley_KostmannBraslovče II2:125:22, 17:25, 15:09
2756Braslovče IIBraslovče I0:211:25, 12:25
2757Braslovče IKorvolley_Kostmann2:025:23, 25:13
5. krog - nedelja, 31.03.2019 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00     OK
2758KLS LjubnoSIP Šempeter0:213:25, 15:25
2759SIP ŠempeterPrevalje2:025:17, 25:17
2760PrevaljeKLS Ljubno2:025:19, 25:17
6. krog - nedelja, 14.04.2019 - ŠD Prevalje - 10:00     OK
2761PrevaljeSIP Šempeter0:220:25, 10:25
2762Braslovče IIKorvolley_Kostmann2:117:25, 25:23, 15:10
2763Korvolley_KostmannPrevalje0:219:25, 19:25
2764SIP ŠempeterBraslovče II2:025:15, 25:17

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Braslovče I20100200max5022881,743
2SIP Šempeter16821644,0004773461,379
3Prevalje126412101,2004304500,956
4Braslovče II6378150,5334184850,862
5Korvolley_Kostmann6378160,5004455070,878
6KLS Ljubno0101200,0503185140,619
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 20.01.2019 - OŠ M. Krpana, Ljubljana - 10:00     OK
2765Olimp LjubljanaNeptun Kanal2:120:25, 25:12, 15:10
2766Neptun KanalVital Ljubljana1:225:18, 16:25, 06:15
2767Vital LjubljanaAnkaran Hrvatini2:026:24, 25:10
2768Ankaran HrvatiniOlimp Ljubljana0:216:25, 14:25
2. krog - nedelja, 03.02.2019 - OŠ V.Vodnik, Ljubljana - 10:00     OK
2769OD Krim IIOlimp Ljubljana1:225:23, 16:25, 12:15
2770Olimp LjubljanaVital Ljubljana2:123:25, 25:20, 15:12
2771Vital LjubljanaOD Krim II2:123:25, 25:13, 15:11
2. krog - nedelja, 03.02.2019 - OŠ Hrvatini - 10:00     OK
2772Ankaran HrvatiniNeptun Kanal2:025:21, 25:16
2773Neptun KanalCalcit Volley1:226:24, 15:25, 05:15
2774Calcit VolleyAnkaran Hrvatini2:025:14, 25:14
3. krog - nedelja, 17.02.2019 - OŠ M.Pečarja, LJ-Črnuče - 10:00     OK
2775Vital LjubljanaAnkaran Hrvatini2:025:23, 31:29
2776Calcit VolleyOD Krim II2:118:25, 25:17, 15:13
2777OD Krim IIVital Ljubljana0:214:25, 17:25
2778Ankaran HrvatiniCalcit Volley0:208:25, 09:25
4. krog - nedelja, 17.03.2019 - OŠ V.Vodnik, Ljubljana - 10:00     OK
2779OD Krim IIOlimp Ljubljana0:209:25, 18:25
2780Olimp LjubljanaAnkaran Hrvatini2:125:13, 25:27, 17:15
2781Ankaran HrvatiniOD Krim II2:122:25, 25:18, 15:10
4. krog - nedelja, 17.03.2019 - ŠD Kanal - 10:00     OK
2782Neptun KanalVital Ljubljana0:222:25, 22:25
2783Vital LjubljanaCalcit Volley0:218:25, 20:25
2784Calcit VolleyNeptun Kanal2:027:25, 25:13
5. krog - nedelja, 31.03.2019 - OŠ Stranje - 09:00     OK
2785Calcit VolleyVital Ljubljana2:025:17, 25:21
2786Vital LjubljanaOlimp Ljubljana2:025:16, 25:23
2787Olimp LjubljanaCalcit Volley0:213:25, 22:25
5. krog - nedelja, 31.03.2019 - OŠ Hrvatini - 10:00     OK
2788Ankaran HrvatiniNeptun Kanal2:125:21, 24:26, 15:12
2789Neptun KanalOD Krim II2:025:17, 25:17
2790OD Krim IIAnkaran Hrvatini2:025:16, 27:25
6. krog - nedelja, 14.04.2019 - OŠ Stranje - 09:00     OK
2791Calcit VolleyOlimp Ljubljana0:223:25, 20:25
2792Olimp LjubljanaNeptun Kanal2:125:17, 21:25, 15:10
2793Neptun KanalOD Krim II2:126:24, 13:25, 15:12
2794OD Krim IICalcit Volley0:212:25, 21:25

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Calcit Volley18911844,5005173781,368
2Olimp Ljubljana16821691,7785384641,159
3Vital Ljubljana14731581,8755114591,113
4Ankaran Hrvatini6377160,4384335250,825
5Neptun Kanal4289170,5294745540,856
6OD Krim II2197180,3894485410,828
Untitled Document

Rezultati :

1. krog - nedelja, 20.01.2019 - ŠD Zlato polje, Kranj - 12:00     OK
2795ŽOK Triglav KranjTriglav Kranj2:025:18, 25:13
2796Triglav KranjŽOK Škofja Loka I2:025:22, 25:11
2797ŽOK Škofja Loka IŽOK Triglav Kranj0:214:25, 18:25
1. krog - nedelja, 20.01.2019 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00     OK
2798DOORS BledŽirovnica2:125:19, 20:25, 15:09
2799ŽirovnicaATK Grosuplje1:225:23, 23:25, 16:18
2800ATK GrosupljeDOORS Bled0:214:25, 11:25
2. krog - nedelja, 03.02.2019 - ŠD pod Stolom, Žirovnica - 09:00     OK
2801ŽirovnicaŽOK Triglav Kranj0:218:25, 09:25
2802DOORS BledŽOK Škofja Loka I2:025:18, 25:17
2803ŽOK Škofja Loka IŽirovnica2:025:20, 25:16
2804ŽOK Triglav KranjDOORS Bled2:025:15, 25:13
3. krog - nedelja, 17.02.2019 - ŠD Planina, Kranj - 10:00     OK
2805Triglav KranjATK Grosuplje2:025:15, 25:22
2806ŽOK Škofja Loka IŽirovnica2:025:19, 25:15
2807ŽirovnicaTriglav Kranj0:216:25, 17:25
2808ATK GrosupljeŽOK Škofja Loka I0:221:25, 25:27
4. krog - nedelja, 17.03.2019 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00     OK
2809ŽOK Škofja Loka ITriglav Kranj1:214:25, 25:22, 03:15
2810Triglav KranjDOORS Bled2:025:16, 25:23
2811DOORS BledŽOK Škofja Loka I1:224:26, 25:13, 10:15
4. krog - nedelja, 17.03.2019 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 10:00     OK
2812ATK GrosupljeŽirovnica2:106:25, 25:22, 15:10
2813ŽirovnicaŽOK Triglav Kranj0:212:25, 08:25
2814ŽOK Triglav KranjATK Grosuplje2:025:15, 25:15
5. krog - nedelja, 31.03.2019 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00     OK
2815DOORS BledTriglav Kranj2:125:21, 14:25, 15:11
2816Triglav KranjŽirovnica2:026:24, 25:19
2817ŽirovnicaDOORS Bled1:216:25, 25:23, 10:15
5. krog - nedelja, 31.03.2019 - ŠD Zlato polje, Kranj - 12:00     OK
2818ŽOK Triglav KranjŽOK Škofja Loka I2:025:16, 25:21
2819ŽOK Škofja Loka IATK Grosuplje2:025:14, 25:21
2820ATK GrosupljeŽOK Triglav Kranj0:216:25, 24:26
6. krog - nedelja, 14.04.2019 - ŠD Brinje, Grosuplje - 10:00     OK
2821ATK GrosupljeDOORS Bled1:225:16, 14:25, 07:15
2822ŽOK Triglav KranjTriglav Kranj0:222:25, 08:25
2823Triglav KranjATK Grosuplje2:025:17, 25:23
2824DOORS BledŽOK Triglav Kranj2:125:23, 18:25, 15:10

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK Triglav Kranj16821744,2504893531,385
2Triglav Kranj16821753,4005014011,249
3DOORS Bled147315111,3645174791,079
4ŽOK Škofja Loka I105511111,0004354720,922
5ATK Grosuplje4285180,2784115300,775
6Žirovnica0104200,2004185360,780

ODBOJKA