Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

za mesta - 2. krog

   
sistem tekmovanja
   
Untitled Document

rezultati - turnir '2M-A'

turnir »2M-A« - sobota, 30.03.2019 - Gimnazija F. Prešerna, Kranj - 09:00     OK
3517Triglav KranjŽOK Domžale1:2(25:18, 12:25, 22:25)
3518Vital Ljubljana IIŽOK Triglav0:3(11:25, 05:25, 15:25)
3519ŽOK DomžaleŽOK Triglav0:3(12:25, 07:25, 03:25)
3520Triglav KranjVital Ljubljana II2:1(25:13, 10:25, 25:14)
3521Vital Ljubljana IIŽOK Domžale1:2(13:25, 25:21, 13:25)
3522ŽOK TriglavTriglav Kranj3:0(25:08, 25:06, 25:10)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1ŽOK Triglav93090max225772,922
2ŽOK Domžale421450,8001611850,870
3Triglav Kranj312360,5001431950,733
4Vital Ljubljana II203270,2861342060,650

rezultati - turnir '2M-B'

turnir »2M-B« - sobota, 30.03.2019 - ŠD Prevalje - 10:00     OK
3523PrevaljeČebelice Zreče3:0(25:13, 25:05, 25:09)
3524ŽOK SobotaFormula Formis II3:0(25:06, 25:18, 25:11)
3525Čebelice ZrečeFormula Formis II2:1(25:10, 25:08, 12:25)
3526PrevaljeŽOK Sobota3:0(25:07, 25:11, 25:05)
3527ŽOK SobotaČebelice Zreče0:3(19:25, 12:25, 18:25)
3528Formula Formis IIPrevalje0:3(05:25, 02:25, 16:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Prevalje93090max225733,082
2Čebelice Zreče521541,2501641670,982
3ŽOK Sobota312360,5001471850,795
4Formula Formis II103180,1251012120,476
Untitled Document

rezultati - turnir '2M-C'

turnir »2M-C« - sobota, 30.03.2019 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00     OK
3529SIP Šempeter IIKorvolley PD1:2(20:25, 25:16, 19:25)
3530RušePrevalje II2:1(23:25, 25:19, 28:26)
3531Korvolley PDPrevalje II1:2(15:25, 07:25, 25:13)
3532SIP Šempeter IIRuše2:1(25:21, 09:25, 25:11)
3533RušeKorvolley PD1:2(11:25, 25:15, 10:25)
3534Prevalje IISIP Šempeter II1:2(16:25, 25:13, 23:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Korvolley PD521541,2501781731,029
2SIP Šempeter II521541,2501861870,995
3Prevalje II412450,8001971861,059
4Ruše412450,8001791940,923

rezultati - turnir '2M-D'

turnir »2M-D« - sobota, 30.03.2019 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00
3535Mladi Jesenice IMladi Jesenice1:2(13:25, 18:25, 27:25)
3536Mladi JeseniceKostak Elmont3:0(25:08, 25:15, 25:11)
3537Kostak ElmontMladi Jesenice I2:1(25:16, 25:21, 21:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Mladi Jesenice520515,000150921,630
2Kostak Elmont211240,5001051370,766
3Mladi Jesenice I202240,5001201460,822
Untitled Document

rezultati - turnir '2M-E'

turnir »2M-E« - sobota, 30.03.2019 - ŠD pri stadionu, Piran - 14:00
3538VC PortorožGEN-I Volley2:1(25:12, 16:25, 25:12)
3539GEN-I VolleyGEN-I Volley II1:2(23:25, 23:25, 25:15)
3540GEN-I Volley IIVC Portorož0:3(16:25, 20:25, 21:25)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1VC Portorož520515,0001411061,330
2GEN-I Volley II211240,5001221460,836
3GEN-I Volley202240,5001201310,916

ODBOJKA