Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

3. liga - kadetinje

      3. liga - kadetinje - 2019/2020
     
Untitled Document

Lestvica :

1Turbina1260120max3001981,515
2OK Ljutomer842842,0002682151,247
3Kajuh Šoštanj213260,3331561830,852
4ŽOK Sobota B213260,3331431820,786
5Celje II04080,0001112000,555

Rezultati :

1. krog - nedelja, 02.02.2020 - ŠD Šoštanj - 10:00     OK
Kajuh ŠoštanjOK Ljutomer0:2(18:25, 14:25)
Celje IITurbina0:2(15:25, 19:25)
TurbinaKajuh Šoštanj2:0(25:22, 25:19)
OK LjutomerCelje II2:0(25:05, 25:16)
2. krog - nedelja, 16.02.2020 - OŠ Selnica ob Dravi - 10:00     OK
TurbinaOK Ljutomer2:0(25:13, 25:16)
OK LjutomerŽOK Sobota B2:0(25:16, 25:13)
ŽOK Sobota BCelje II2:0(25:20, 25:12)
Celje IITurbina0:2(12:25, 12:25)
3. krog - nedelja, 08.03.2020 - OŠ III., Murska Sobota - 09:00     OK
ŽOK Sobota BTurbina0:2(18:25, 13:25)
OK LjutomerKajuh Šoštanj2:0(25:17, 25:16)
Kajuh ŠoštanjŽOK Sobota B2:0(25:17, 25:16)
TurbinaOK Ljutomer2:0(25:19, 25:20)
4. krog - nedelja, 22.03.2020 - OŠ I.Cankar, Ljutomer - 11:00   - dve igrišči
OK LjutomerŽOK Sobota B
Kajuh ŠoštanjCelje II
Celje IIOK Ljutomer
ŽOK Sobota BKajuh Šoštanj
5. krog - nedelja, 05.04.2020 - ŠD SŠGT, Celje - 10:00
Celje IIKajuh Šoštanj
Kajuh ŠoštanjTurbina
TurbinaŽOK Sobota B
ŽOK Sobota BCelje II
Untitled Document

Lestvica :

1Mežica84080max2001191,681
2Kostmann-Sl.Gradec B 422641,5002211981,116
3SVolley Dravograd422441,0001781661,072
4Prebold422450,8001732010,861
5WeilerVolley Vitanje 213260,3331371970,695
6ŠD OK Dravograd 213270,2861802080,865

Rezultati :

1. krog - nedelja, 02.02.2020 - ŠD Mežica - 10:00     OK
MežicaPrebold2:025:13, 25:10
SVolley DravogradWeilerVolley Vitanje 2:025:17, 25:16
WeilerVolley Vitanje Mežica0:207:25, 13:25
PreboldSVolley Dravograd2:025:17, 25:20
2. krog. krog - nedelja, 16.02.2020 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00     OK
Kostmann-Sl.Gradec B SVolley Dravograd2:025:20, 25:21
WeilerVolley Vitanje ŠD OK Dravograd 2:026:24, 25:23
ŠD OK Dravograd Kostmann-Sl.Gradec B 2:122:25, 25:19, 15:13
SVolley DravogradWeilerVolley Vitanje 2:025:15, 25:18
3. krog. krog - nedelja, 08.03.2020 - OŠ Prebold - 10:00   - dve igrišči
PreboldKostmann-Sl.Gradec B 2:115:25, 28:26, 15:13
ŠD OK Dravograd Mežica0:223:25, 11:25
MežicaPrebold2:025:19, 25:23
Kostmann-Sl.Gradec B ŠD OK Dravograd 2:025:23, 25:14
4. krog. krog - nedelja, 22.03.2020 - OŠ Vitanje - 10:00
WeilerVolley Vitanje Kostmann-Sl.Gradec B
Kostmann-Sl.Gradec B Mežica
MežicaWeilerVolley Vitanje
4. krog. krog - nedelja, 22.03.2020 - OŠ Vuzenica - 10:00
SVolley DravogradŠD OK Dravograd
ŠD OK Dravograd Prebold
PreboldSVolley Dravograd
5. krog. krog - nedelja, 05.04.2020 - ŠD Mežica - 10:00
MežicaSVolley Dravograd
SVolley DravogradKostmann-Sl.Gradec B
Kostmann-Sl.Gradec B Mežica
5. krog. krog - nedelja, 05.04.2020 - ŠD ŠPIC D - 10:00
ŠD OK Dravograd Prebold
PreboldWeilerVolley Vitanje
WeilerVolley Vitanje ŠD OK Dravograd
6. krog. krog - nedelja, 19.04.2020 - ŠD ŠPIC D - 10:00
ŠD OK Dravograd SVolley Dravograd
SVolley DravogradMežica
MežicaŠD OK Dravograd
6. krog. krog - nedelja, 19.04.2020 - OŠ Vitanje - 10:00
WeilerVolley Vitanje Prebold
PreboldKostmann-Sl.Gradec B
Kostmann-Sl.Gradec B WeilerVolley Vitanje
Untitled Document

Lestvica :

1VOLLEYBALLjubljana 2842942,2503001661,807
2ŽOK Šentvid II631623,0001781461,219
3Neptun Kanal631741,7502062001,030
4Calcit Volley II633861,3332862481,153
5OD Krim II633690,6672463010,817
6BenQuick Postojna061120,0831583130,505

Rezultati :

1. krog - nedelja, 26.01.2020 - OŠ Sostro, Ljubljana - 10:00     OK
VOLLEYBALLjubljana 2OD Krim II2:025:00, 25:15
OD Krim IICalcit Volley II0:208:25, 15:25
Calcit Volley IIBenQuick Postojna2:025:06, 25:11
BenQuick PostojnaVOLLEYBALLjubljana 20:203:25, 10:25
2. krog. krog - nedelja, 08.03.2020 - OŠ T. Brejca, Kamnik - 10:00     OK
Calcit Volley IIOD Krim II1:214:25, 25:15, 11:15
OD Krim IINeptun Kanal2:121:25, 25:13, 15:12
Neptun KanalCalcit Volley II2:025:15, 25:21
2. krog. krog - nedelja, 02.02.2020 - Dvorana Vižmarje-Brod - 10:00     OK
ŽOK Šentvid IIVOLLEYBALLjubljana 20:215:25, 13:25
VOLLEYBALLjubljana 2BenQuick Postojna2:025:10, 25:00
BenQuick PostojnaŽOK Šentvid II0:212:25, 15:25
3. krog. krog - nedelja, 01.03.2020 - OŠ Sostro, Ljubljana - 10:00     OK
VOLLEYBALLjubljana 2Calcit Volley II0:220:25, 25:27
Calcit Volley IINeptun Kanal1:225:18, 12:25, 11:15
Neptun KanalVOLLEYBALLjubljana 22:108:25, 25:20, 15:10
3. krog. krog - nedelja, 01.03.2020 - OŠ Vrhovci, Ljubljana - 10:00     OK
OD Krim IIŽOK Šentvid II0:216:25, 13:25
ŽOK Šentvid IIBenQuick Postojna2:025:21, 25:19
BenQuick PostojnaOD Krim II1:213:25, 25:23, 13:15
4. krog. krog - nedelja, 22.03.2020 - Dvorana Vižmarje-Brod - 10:00   - dve igrišči
ŽOK Šentvid IIOD Krim II
VOLLEYBALLjubljana 2Neptun Kanal
Neptun KanalŽOK Šentvid II
OD Krim IIVOLLEYBALLjubljana 2
5. krog. krog - nedelja, 05.04.2020 - ŠD Kanal - 10:00
Neptun KanalBenQuick Postojna
BenQuick PostojnaOD Krim II
OD Krim IINeptun Kanal
5. krog. krog - nedelja, 05.04.2020 - OŠ Stranje - 10:00
Calcit Volley IIVOLLEYBALLjubljana 2
VOLLEYBALLjubljana 2ŽOK Šentvid II
ŽOK Šentvid IICalcit Volley II
6. krog. krog - nedelja, 19.04.2020 - ŠD Logatec - 10:00   - dve igrišči
BenQuick PostojnaNeptun Kanal
ŽOK Šentvid IICalcit Volley II
Calcit Volley IIBenQuick Postojna
Neptun KanalŽOK Šentvid II
Untitled Document

Lestvica :

1Vital Ljubljana II1260120max3001831,639
2Triglav Kranj II10511025,0002732321,177
3Lubnik Škofja Loka 2633771,0002962771,069
4Vital Ljubljana III633680,7502882811,025
5ŽOK Kočevje4266120,5003524160,846
6TPV Volley NM II2173150,2003014210,715

Rezultati :

1. krog - četrtek, 16.01.2020 - Gimnazija F. Prešerna, Kranj - 12:00     OK
Triglav Kranj IILubnik Škofja Loka 22:025:23, 25:20
Lubnik Škofja Loka 2ŽOK Kočevje2:025:16, 28:26
ŽOK KočevjeTriglav Kranj II0:218:25, 22:25
1. krog. krog - četrtek, 16.01.2020 - Dvorana Maksa Pečarja - 10:00     OK
Vital Ljubljana IIVital Ljubljana III2:025:23, 25:16
Vital Ljubljana IIITPV Volley NM II2:025:18, 25:15
TPV Volley NM IIVital Ljubljana II0:214:25, 13:25
2. krog. krog - nedelja, 02.02.2020 - OŠ Bršljin, Novo mesto - 10:00     OK
TPV Volley NM IIŽOK Kočevje0:224:26, 19:25
ŽOK KočevjeVital Ljubljana III2:025:20, 25:23
Vital Ljubljana IIILubnik Škofja Loka 22:125:17, 17:25, 15:12
Lubnik Škofja Loka 2TPV Volley NM II2:118:25, 25:12, 15:11
3. krog. krog - nedelja, 01.03.2020 - Gimnazija F. Prešerna, Kranj - 12:00     OK
Triglav Kranj IIVital Ljubljana III2:025:21, 25:16
Vital Ljubljana IIIŽOK Kočevje2:122:25, 25:18, 15:01
ŽOK KočevjeTriglav Kranj II0:222:25, 14:25
3. krog. krog - nedelja, 01.03.2020 - ŠD Trata, Šk.Loka - 10:00     OK
Lubnik Škofja Loka 2Vital Ljubljana II0:222:25, 16:25
Vital Ljubljana IITPV Volley NM II2:025:15, 25:14
TPV Volley NM IILubnik Škofja Loka 20:214:25, 16:25
4. krog. krog - nedelja, 08.03.2020 - OŠ Zb.odposlancev, Kočevje - 10:00     OK
ŽOK KočevjeTPV Volley NM II1:226:24, 24:26, 12:15
TPV Volley NM IITriglav Kranj II0:209:25, 17:25
Triglav Kranj IIVital Ljubljana II0:213:25, 10:25
Vital Ljubljana IIŽOK Kočevje2:025:11, 25:16
5. krog. krog - nedelja, 05.04.2020 - Dvorana Maksa Pečarja - 10:00
Vital Ljubljana IIITriglav Kranj II
Triglav Kranj IITPV Volley NM II
TPV Volley NM IIVital Ljubljana III
5. krog. krog - nedelja, 05.04.2020 - Dvorana Maksa Pečarja - 10:00
Vital Ljubljana IILubnik Škofja Loka 2
Lubnik Škofja Loka 2ŽOK Kočevje
ŽOK KočevjeVital Ljubljana II
6. krog. krog - nedelja, 19.04.2020 - ŠD Trata, Šk.Loka - 10:00   - dve igrišči
Lubnik Škofja Loka 2Triglav Kranj II
Vital Ljubljana IIVital Ljubljana III
Vital Ljubljana IIILubnik Škofja Loka 2
Triglav Kranj IIVital Ljubljana II

ODBOJKA