SAMEC LIPICER NI VEČ TRENER GEN-I VOLLEYJA

Odbojkarski klub Gorica sporoča, da zaradi nedoseženih ciljev Vasja Samec Lipicer ni več glavni trener članske ekipe GEN-I Volley. Vasji se zahvaljujemo za opravljeno strokovno delo in njegov doprinos k rasti kluba.

ŽOK Braslovče

ODBOJKARICE NOVE KBM BRANIK PRVAKINJE

V nedeljo, 19. maja 2019, se je v Braslovčah odvijal finalni turnir za kadetinje v sezoni 2018/2019, na katerega sta se, kot prvouvrščeni s polfinalnih turnirjev, uvrstili ekipi Swatycomet Zreče in SIP Šempeter, kot drugouvrščeni pa še ekipi Braslovče I in Nova KBM Branik I.

OK Maribor

PR'KOPAČ BREZOVICA DRŽAVNI PRVAKI MED KADETI

V mariborski Dvorani Tabor je pretekli konec tedna potekal finalni turnir za kadete. Naslova državnih prvakov se je veselila ekipa Pr'Kopač Brezovica, drugo mesto je osvojila ekipa Maribor SGD Strdin, tretje ekipa Braslovč, na četrtem mestu pa je končala ekipa Panvite Pomgrad.

V ACH VOLLEY PRIHAJATA DAGOSTINO IN KUMER

Po koncu sezone, ko je selitev k zahodnim sosedom napovedal najboljši slovenski libero Jani Kovačič, je vodstvo kluba hitro začelo z iskanjem novega prostega igralca. Med slovenske prvake tako prihajata Američan Kyle Dagostino in 19-letni Ljubljančan Žiga Kumer.

OK Kamnik

PETO MESTO SO OSVOJILE KAMNIŠKE KADETINJE

V dvorani OŠ Stranje in OŠ Toma Brejca sta v nedeljo potekala turnirja za končna mesta v državnem kadetskem prvenstvu. Kamniške kadetinje so z dvema zmagama tekmovanje končale na končnem petem mestu, šesti je bil Olimp Ljubljana, sedmi Triglav Kranj in osmi ŽOK Triglav Kranj.

PLEŠKO NADALJUJE TRENERSKO ZGODBO

Ekipo odbojkarjev ACH Volleyja Ljubljana, ki so bogati zbirki uspehov letos dodali še trojno krono – osvojili so pokal Slovenije, srednjeevropski pokal in državno prvenstvo – bo v naslednji sezoni še naprej vodil Matija Pleško.

OK Maribor

V FINALE MARIBOR IN HOČE

V večnamenski dvorani v Hočah je potekal prvi polfinalni turnir za starejše dečke. Mesto na finalnem turnirju sta si z dvema zmagama priborili ekipi Maribora ter Hoč.

Špela Bokal, ŽOK Škofja Loka

V ŠKOFJI LOKI IN HOČAH DOBILI FINALISTKE

V športni dvorani OŠ Jela Janežiča v Škofji Loki in v VŠD Hoče sta potekala polfinalna turnirja državnega prvenstva v mini odbojki. V veliki finale so se uvrstile odbojkarice ekip Braslovče, ŽOK Škofja Loka l, SIP Šempeter in Formula Formis I.

OK Kamnik

BRASLOVČE IN NOVA KBM BRANIK V FINALE

V organizaciji OK Calcit Volley je v dvorani OŠ Stranje potekal eden od dveh polfinalnih turnirjev za državno prvenstvo starejših deklic. Prvo mesto so že po dveh tekmah osvojile odbojkarice iz Braslovč.

OK Fužinar

V FINALU KANALCI IN ŽUŽEMBERČANI

V pravkar končanem vikendu so mladi odbojkarji Fužinarja nastopili v dveh polfinalih. Ekipa mini odbojke se je v soboto uspela uvrstiti v veliki finale, starejši dečki pa se na domačem polfinalu niso uvrstili na turnir zaključne četverice, zato bodo nastopili v malem finalu.