Darko Pucelj

ATK GROSUPLJE - FORMIS 3:2

Konec dober, vse dobro, bi lahko rekli za sobotno tekmo, v kateri so Grosupeljčanke po preobratu slavile tesno zmago nad mladimi igralkami Formisa, ki so se na koncu zasluženo veselile prve točke v letošnjem prvenstvu. ATK Grosuplje - Formis 3:2 (-24, -22, 19, 24, 12).

OK Triglav Kranj

HIŠANAKOLESIHTRIGLAV - HOČE 3:0

V 10. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Hoče. Zmago so s 3:0 (23, 16, 10) slavili Kranjčani, ki so bili boljši od gostov v vseh elementih odbojkarske igre in tako še naprej kandidirajo za uvrstitev za zgornji del lestvice.

ČRNUČE - ŠOŠTANJ TOPOLŠICA 0:3

V 10. krogu 1. DOL za moške je v Črnučah potekal derbi dna prvoligaške lestvice. Medla igra domačih je gostom omogočila, da so si z disciplinirano igro priborili prvo letošnjo zmago. Slavili so z 0:3 (-28, -22, -18).

GEN-I VOLLEY - ANKARAN 3:1

Goričanke so se ponovno razveselile novih treh točk, saj so po uri in 30 minut premagale Ankaran Hrvatini.

ATK GROSUPLJE - SIP ŠEMPETER 0:3

Slab dan Grosupeljčank in veliko napak, na drugi strani pa zanesljiv servis in sprejem Šempetrank za dobro igro v napadu so bili recept za gladko zmago gostij z 0:3 (-21, -15, -16).

ŠK Pomurje Deset

PANVITA POMGRAD - HIŠANAKOLESIHTRIGLAV 1:3

V 9. krogu 1.DOL so Kranjčani v Murski Soboti s 3:1 (-22, -23, 23, -19) še drugič v štirih dneh ugnali Panvito Pomgrad; tekmeca se bosta namreč v sredo pomerila še tretjič na povratni tekmi 1/4 finala pokala OZS.

ČRNUČE - PANVITA POMGRAD 0:3

V 8. krogu 1. DOL za moške so se Črnuče pomerile s soboško ekipo Panvita Pomgrad. Gostje niso imeli večjih težav z nerazpoloženimi domačini in so si priigrali gladko zmago z 0:3 (-11, -23, -20).

OK Črnuče

ČRNUČE - HIŠA NA KOLESIH TRIGLAV 2:3

V 7. krogu 1. DOL za moške so se Črnuče pomerile s kranjskim moštvom HišaNaKolesih Triglav. V izenačeni tekmi so več zbranosti v odločilnem nizu pokazali gostje in osvojili dve točki ter se veselili zmage z 2:3 (-17, 22, -19, 16, -10).

HIŠA NA KOLESIH TRIGLAV - SALONIT ANHOVO 0:3

V 6. krogu 1. DOL za moške sta se srečali ekipi Hiša na kolesih Triglav in Salonit Anhovo iz Kanala. Zmago z 0:3 (-23,-18, -19) so, po precej boljši igri v drugem in tretjem nizu, slavili gostje iz Kanala.

MOK Krka

KRKA - ČRNUČE 3:0

V šestem krogu 1. DOL sta se v Novem mestu pomerila Krka in Črnuče. S 3:0 (26, 18, 20) so slavili domači. Najbolj razpoložena sta bila Kumer (15) pri Krki in Valenčič (14) pri Črnučah.