Odbojkarska zveza Slovenije

CEV

SLOVENSKI PRVAKI NUDILI ODPOR V TRENTINU

Na uvodni tekmi oranžnih zmajev v letošnji ligi prvakov so se slovenski prvaki pomerili z zvezdniško zasedbo Trentina.

Preberi več
ACH Volley Ljubljana

ZAČETEK LIGE PRVAKOV ZA SLOVENSKE PRVAKE

Za aktualne državne in pokalne prvake, odbojkarje ACH Volleyja Ljubljana se s četrtkovo tekmo proti ekipi Trentino Itas začenja elitna liga prvakov.

Preberi več
SMF

VSTOPNICE ZA FINALE LIGE PRVAKOV ŽE NA VOLJO

Po včerajšnjih dramatičnih obračunih polfinala evropske lige prvakov so znani vsi štirje finalisti, ki se bodo v ljubljanski dvorani Stožice v nedeljo, 22. maja, borili za evropsko krono. Vstopnice za spektakel so že na voljo.

Preberi več
Aleš Oblak

MERKUR MARIBOR IZGUBIL Z ZAKSO

Odbojkarji Merkur Maribora so morali na tekmi 5. kroga elitne lige prvakov priznati premoč evropskemu prvaku, ekipi Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle. Poljsko moštvo je bilo v mariborski dvorani Lukna uspešnejše z 0:3 (-19, -11, -21).

Preberi več
CEV

V ČETRTEM KROGU MARIBOR V CIVITANOVI

Odbojkarji Merkur Maribora bodo v sredo, 26. januarja, v 4. krogu Lige prvakov gostovali pri zvezdniški zasedbi Cucine Lube Civitanova. Italijani so v lanski sezoni osvojili drugo mesto, v decembru pa so v Braziliji postali še aktualni svetovni klubski podprvaki.

Preberi več
Aleš Oblak

V PRVEM KROGU TEŽKO GOSTOVANJE ZA MARIBOR

Odbojkarji Merkur Maribora so včeraj v zgodnjih jutranjih urah odpotovali na Poljsko, v mesto Kozle, kjer jih danes, 1. decembra, ob 19.30, čaka tekma 1. kroga Lige prvakov proti zvezdniški ekipi Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle.

Preberi več
CEV

UKRAJINKAM NAPREDOVANJE V TRETJI KROG

Odbojkarice Calcit Volleyja so v povratni tekmi drugega kroga kvalifikacij lige prvakinj v svoji dvorani z 1:3 (-21, 25, -29, -12) izgubile proti ukrajinski ekipi Prometej Dnipro. Kamničanke bodo svojo evropsko pot tako nadaljevale v pokalu CEV.

Preberi več
Klemen Brumec

DOBRA IGRA KAMNIČANK NI BILA NAGRAJENA

Odbojkarice Calcit Volleyja so v prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij lige prvakinj v Dnepru izgubile proti domači ekipi Prometej Dnipro s 3:1 (-23, 21, 21, 23). Povratna tekma bo na sporedu v sredo, 13. oktobra, ob 20. uri, v športni dvorani Kamnik.

Preberi več

VLOGO FAVORITINJ PREPUŠČAJO UKRAJINKAM

Čeprav se je letošnja sezona šele dobro začela, so odbojkarice Calcit Volleyja že pred prvim vrhuncem sezone. V drugem krogu kvalifikacij za uvrstitev v ligo prvakinj se bodo v četrtek, ob 18. uri, v Dnepru pomerile z domačim Prometejem.

Preberi več
Aleš Oblak

ZENIT KAZAN - ACH VOLLEY LJUBLJANA 3:1

Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana so z osvojenim nizom proti Zenitu iz Kazana zaključili z nastopi v letošnji ligi prvakov. Rusi so zaigrali z drugo postavo in slavili s 3:1 (21, -20, 20, 20). Pri zmajih je bil z 22 točkami najbolj razpoložen Božidar Vučićević.