Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - dečki - 1. krog
 
turnir "A" sobota 03.02.2018 ŠD Prvačina ob 10:00
GEN-I Volley : Salonit Anhovo 0:3 (02:25, 00:25, 00:25) 1. Salonit Anhovo 8 3:0 8:1 222:102
BenQuick Logatec : Ljubljana Volley 0:3 (12:25, 13:25, 26:28) 2. Ljubljana Volley 7 2:1 7:2 212:130
Salonit Anhovo : Ljubljana Volley 2:1 (25:18, 22:25, 25:16) 3. BenQuick Logatec 3 1:2 3:6 167:163
GEN-I Volley : BenQuick Logatec 0:3 (10:25, 00:25, 00:25) 4. GEN-I Volley 0 0:3 0:9 19:225
BenQuick Logatec : Salonit Anhovo 0:3 (05:25, 14:25, 22:25)  
Ljubljana Volley : GEN-I Volley 3:0 (25:07, 25:00, 25:00)  
       
turnir "B" sobota 03.02.2018 ŠD Balon, Brezovica ob 10:00
Brezovica Radio1 : Calcit Volley 1:2 (13:25, 12:25, 25:07) 1. Calcit Volley 7 3:0 7:2 187:107
Žirovnica : Triglav Kranj 0:3 (03:25, 00:25, 00:25) 2. Brezovica Radio1 7 2:1 7:2 200:107
Calcit Volley : Triglav Kranj 2:1 (25:14, 25:06, 05:25) 3. Triglav Kranj 4 1:2 4:5 165:133
Brezovica Radio1 : Žirovnica 3:0 (25:05, 25:00, 25:00) 4. Žirovnica 0 0:3 0:9 20:225
Žirovnica : Calcit Volley 0:3 (12:25, 00:25, 00:25)  
Triglav Kranj : Brezovica Radio1 0:3 (19:25, 14:25, 12:25)  
       
turnir "C" sobota 03.02.2018 OŠ Zb.odposlancev, Kočevje  ob 10:00
MOK Kočevje : Krka 3:0 (25:11, 25:18, 26:24) 1. MOK Kočevje 8 3:0 8:1 207:114
KEKOOprema Žužemberk : ACH Zmajčki 3:0 (25:11, 25:00, 25:00) 2. KEKOOprema Žužemberk 7 2:1 7:2 208:124
Krka : ACH Zmajčki 3:0 (25:11, 25:00, 25:00) 3. Krka 3 1:2 3:6 185:163
MOK Kočevje : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (25:17, 06:25, 25:15) 4. ACH Zmajčki 0 0:3 0:9 26:225
KEKOOprema Žužemberk : Krka 3:0 (25:21, 25:12, 26:24)  
ACH Zmajčki : MOK Kočevje 0:3 (04:25, 00:25, 00:25)  
       
turnir "D" sobota 03.02.2018 OŠ B.Ilicha, Maribor - stara ob 09:00
Maribor mini : Hoče 2:1 (25:10, 21:25, 25:17) 1. Maribor mini 5 2:0 5:1 146:86
Hoče : Panvita Pomgrad 3:0 (25:11, 25:09, 25:10) 2. Hoče 4 1:1 4:2 127:101
Panvita Pomgrad : Maribor mini 0:3 (12:25, 11:25, 11:25) 3. Panvita Pomgrad 0 0:2 0:6 64:150
       
turnir "E" sobota 03.02.2018 OŠ Braslovče  ob 10:00
ŠD Braslovče : Fram 3:0 (25:10, 25:11, 25:09) 1. ŠD Braslovče 9 3:0 8:1 207:114
OK Ljutomer : Turbina 3:0 (25:08, 25:03, 25:17) 2. OK Ljutomer 6 2:1 7:2 208:124
Fram : Turbina 2:1 (25:08, 25:16, 25:27) 3. Fram 2 1:2 3:6 185:163
ŠD Braslovče : OK Ljutomer 3:0 (25:13, 25:06, 25:23) 4. Turbina 1 0:3 0:9 26:225
OK Ljutomer : Fram 3:0 (25:17, 25:15, 25:06)  
Turbina : ŠD Braslovče 0:3 (01:25, 07:25, 13:25)  
       
turnir "F" sobota 03.02.2018 OŠ Koroški jeklarji, Ravne ob 10:00
Fužinar Sij Metal : TAB Mežica 3:0 (25:08, 25:06, 25:18) 1. SIP Šempeter 5 2:0 5:1 144:77
Šoštanj Topolšica : SIP Šempeter 0:3 b.b. 2. Fužinar Sij Metal 4 1:1 4:2 129:101
TAB Mežica : SIP Šempeter 0:3 (05:25, 11:25, 07:25) 3. TAB Mežica 0 0:2 0:6 55:150
Fužinar Sij Metal : Šoštanj Topolšica 3:0 b.b.   Šoštanj Topolšica        
Šoštanj Topolšica : TAB Mežica 0:3 b.b.  
SIP Šempeter : Fužinar Sij Metal 2:1 (25:18, 19:25, 25:11)