Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - deklice - ZA MESTA - 1. krog
 
turnir "X" sobota 03.02.2018 OŠ Livade, Izola ob 10:00
Galeb grup Robotina : Piran 0:3 (09:25, 11:25, 10:25) 1. Piran 9 3:0 9:0 225:82
GEN-I Volley : VC Portorož 0:3 (08:25, 11:25, 21:25) 2. VC Portorož 5 2:1 5:4 175:170
Piran : VC Portorož 3:0 (25:12, 25:16, 25:04) 3. Galeb grup Robotina 3 1:2 3:6 159:187
Galeb grup Robotina : GEN-I Volley 2:1 (25:04, 24:26, 25:14) 4. GEN-I Volley 1 0:3 1:8 104:224
GEN-I Volley : Piran 0:3 (02:25, 11:25, 07:25)  
VC Portorož : Galeb grup Robotina 2:1 (25:21, 25:09, 18:25)  
       
turnir "Y" sobota 03.02.2018 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka II 3:0 (25:19, 25:16, 25:09) 1. Mladi Jesenice I 9 3:0 9:0 225:107
Mladi Jesenice I : Mladi Jesenice II 3:0 (25:01, 25:08, 25:14) 2. Žirovnica 6 2:1 6:3 200:177
ŽOK Škofja Loka II : Mladi Jesenice II 3:0 (25:16, 25:16, 25:04) 3. ŽOK Škofja Loka II 3 1:2 3:6 155:186
Žirovnica : Mladi Jesenice I 0:3 (16:25, 10:25, 22:25) 4. Mladi Jesenice II 0 0:3 0:9 117:227
Mladi Jesenice I : ŽOK Škofja Loka II 3:0 (25:12, 25:15, 25:09)  
Mladi Jesenice II : Žirovnica 0:3 (11:25, 25:27, 22:25)  
       
turnir "Z" sobota 03.02.2018 OŠ T. Brejca, Kamnik ob 09:00
Calcit Volley II : Vital Ljubljana II 0:3 (22:25, 18:25, 02:25) 1. Vital Ljubljana II 7 2:1 7:2 209:146
ŽOK Domžale : SIP Šempeter II 2:1 (25:13, 07:25, 25:13) 2. Calcit Volley II 5 2:1 5:4 191:183
Vital Ljubljana II : SIP Šempeter II 1:2 (25:20, 15:25, 19:25) 3. SIP Šempeter II 4 1:2 4:5 175:188
Calcit Volley II : ŽOK Domžale 3:0 (27:25, 25:12, 25:17) 4. ŽOK Domžale 2 1:2 2:7 145:203
ŽOK Domžale : Vital Ljubljana II 0:3 (17:25, 02:25, 15:25)  
SIP Šempeter II : Calcit Volley II 1:2 (12:25, 17:25, 25:22)  
       
turnir "W" sobota 03.02.2018 ŠD ŠIC Ljutomer ob 10:00
ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik 0:3 (16:25, 19:25, 22:25) 1. Nova KBM Branik 7 3:0 7:2 220:190
Formula Formis II : Celje 2:1 (25:18, 25:11, 14:25) 2. Formula Formis II 4 1:2 4:5 191:193
Nova KBM Branik : Celje 2:1 (25:22, 25:16, 21:25) 3. Celje 4 1:2 4:5 181:197
ŽOK Ljutomer : Formula Formis II 2:1 (25:16, 15:25, 25:16) 4. ŽOK Ljutomer 3 1:2 3:6 184:196
Formula Formis II : Nova KBM Branik 1:2 (21:25, 26:24, 23:25)  
Celje : ŽOK Ljutomer 2:1 (25:20, 14:25, 25:17)