Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - deklice - 2. krog
 
turnir "2A" sobota 03.02.2018 OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran Hrvatini I : Ankaran Hrvatini II 3:0 (25:02, 25:01, 25:10) 1. Ankaran Hrvatini I 9 3:0 9:0 225:72
Luka Koper : Neptun Kanal 0:3 (22:25, 08:25, 19:25) 2. Neptun Kanal 6 2:1 6:3 193:182
Ankaran Hrvatini II : Neptun Kanal 0:3 (13:25, 22:25, 23:25) 3. Luka Koper 2 1:2 2:7 126:198
Ankaran Hrvatini I : Luka Koper 3:0 (25:05, 25:03, 25:08) 4. Ankaran Hrvatini II 1 0:3 1:8 119:211
Luka Koper : Ankaran Hrvatini II 2:1 (25:05, 11:25, 25:18)  
Neptun Kanal : Ankaran Hrvatini I 0:3 (20:25, 11:25, 12:25)  
       
turnir "2B" sobota 03.02.2018 OŠ J.Aljaža, Kranj ob 10:00
Triglav Kranj : ŽOK Triglav I 0:3 (06:25, 06:25, 07:25) 1. Prochrom-Comp Bled 8 3:0 8:1 206:69
DOORS Bled : Prochrom-Comp Bled 1:2 (15:25, 09:25, 25:06) 2. ŽOK Triglav I 5 2:1 5:4 132:161
ŽOK Triglav I : Prochrom-Comp Bled 0:3 b.b. 3. DOORS Bled 4 1:2 4:5 180:145
Triglav Kranj : DOORS Bled 1:2 (03:25, 25:14, 04:25) 4. Triglav Kranj 1 0:3 1:8 71:214
DOORS Bled : ŽOK Triglav I 1:2 (25:23, 25:09, 17:25)  
Prochrom-Comp Bled : Triglav Kranj 3:0 (25:03, 25:07, 25:10)  
       
turnir "2C" sobota 03.02.2018 OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volley I : Olimp Ljubljana 2:1 (26:24, 25:15, 17:25) 1. Calcit Volley I 6 3:0 6:3 205:157
ŽOK Škofja Loka I : ŽOK Šentvid 0:3 (15:25, 16:25, 04:25) 2. ŽOK Šentvid 6 2:1 6:3 200:159
Olimp Ljubljana : ŽOK Šentvid 1:2 (13:25, 13:25, 25:18) 3. Olimp Ljubljana 5 1:2 5:4 190:172
Calcit Volley I : ŽOK Škofja Loka I 2:1 (25:02, 14:25, 25:09) 4. ŽOK Škofja Loka I 1 0:3 1:8 107:214
ŽOK Škofja Loka I : Olimp Ljubljana 0:3 (08:25, 22:25, 06:25)  
ŽOK Šentvid : Calcit Volley I 1:2 (21:25, 11:25, 25:23)  
       
turnir "2D" sobota 03.02.2018 OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Vital Ljubljana I : ATK Grosuplje 1:2 (25:22, 23:25, 15:25) 1. ATK Grosuplje 8 3:0 8:1 222:142
VOLLEYBALLjubljana : Krim PIRNAR doors 3:0 (25:08, 25:16, 25:22) 2. Vital Ljubljana I 7 2:1 7:2 213:142
ATK Grosuplje : Krim PIRNAR doors 3:0 (25:03, 25:14, 25:09) 3. VOLLEYBALLjubljana 3 1:2 3:6 177:196
Vital Ljubljana I : VOLLEYBALLjubljana 3:0 (25:12, 25:16, 25:21) 4. Krim PIRNAR doors 0 0:3 0:9 93:225
VOLLEYBALLjubljana : ATK Grosuplje 0:3 (18:25, 16:25, 19:25)  
Krim PIRNAR doors : Vital Ljubljana I 0:3 (05:25, 05:25, 11:25)  
       
turnir "dodatni" sobota 24.02.2018 dodatni turnir OŠ Vuzenica ob 10:00
prvi -  neodigrani turnir 03.02.2018 1. Murania Lendava        
Murania Lendava - vse tri tekme 3:0 b.b. 2. Hitri polž        
      3. Kor_volley_M        
Hitri polž : Kor_volley_M 2:1 (25:14, 25:20, 21:25) 4. Mini Benedikt        
Kor_volley_M : Mini Benedikt 3:0 (25:09, 25:15, 25:16)  
Mini Benedikt : Hitri polž 0:3 (05:25, 13:25, 17:25)  
       
turnir "2F" sobota 03.02.2018 OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
OK Ljutomer : ŽOK Kema Puconci 0:3 (19:25, 04:25, 15:25) 1. ŽOK Sobota 7 3:0 7:2 209:146
ŽOK Sobota : Pohorje Volley Ruše 2:1 (25:04, 25:02, 16:25) 2. ŽOK Kema Puconci 6 2:1 6:3 213:154
ŽOK Kema Puconci : Pohorje Volley Ruše 3:0 (25:12, 25:02, 25:21) 3. OK Ljutomer 4 1:2 4:5 165:185
OK Ljutomer : ŽOK Sobota 1:2 (06:25, 21:25, 25:12) 4. Pohorje Volley Ruše 1 0:3 1:8 114:216
ŽOK Sobota : ŽOK Kema Puconci 3:0 (25:16, 31:29, 25:18)  
Pohorje Volley Ruše : OK Ljutomer 0:3 (19:25, 14:25, 15:25)  
       
turnir "2G" sobota 03.02.2018 ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje : Prevalje II 3:0 (25:19, 25:11, 25:10) 1. Formula Formis I 8 3:0 8:1 217:106
Čebelice Zreče : Formula Formis I 0:3 (08:25, 10:25, 06:25) 2. Čebelice Zreče 5 2:1 5:4 164:170
Prevalje II : Formula Formis I 0:3 (08:25, 01:25, 21:25) 3. Prevalje 5 1:2 5:4 186:172
Prevalje : Čebelice Zreče 1:2 (25:15, 19:25, 15:25) 4. Prevalje II 0 0:3 0:9 106:225
Čebelice Zreče : Prevalje II 3:0 (25:10, 25:12, 25:14)  
Formula Formis I : Prevalje 2:1 (25:13, 25:14, 17:25)  
       
turnir "2H" sobota 03.02.2018 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : Mozirje 3:0 (25:17, 25:09, 25:12) 1. Braslovče 9 3:0 9:0 225:125
KLS Ljubno : Braslovče 0:3 (07:25, 05:25, 20:25) 2. SIP Šempeter 6 2:1 6:3 193:145
Mozirje : Braslovče 0:3 (18:25, 18:25, 14:25) 3. Mozirje 2 1:2 2:7 154:207
SIP Šempeter : KLS Ljubno 3:0 (25:10, 25:06, 25:16) 4. KLS Ljubno 1 0:3 1:8 121:216
KLS Ljubno : Mozirje 1:2 (22:25, 10:25, 25:16)  
Braslovče : SIP Šempeter 3:0 (25:07, 25:16, 25:20)