Odbojka
 
 
 
 
 
MALA odbojka - dečki - 1. krog
 
turnir "1" sobota 16.12.2017

OŠ Bršljin, Novo mesto ob 10:00
Krka I : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:10, 25:00)  
KEKOOprema Žužemberk : Krka II 2:0 (25:16, 25:05)  
Krka I : KEKOOprema Žužemberk 1:2 (17:25, 25:22, 17:25) KEKOOprema Žužemberk = prvi na turnirju
Kostanjevica na Krki : Krka II 1:2 (13:25, 25:00, 25:00)  
Krka I : Krka II 2:0 (25:23, 25:09) Krka I = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 16.12.2017

ŠD Gaj, Kočevje ob 10:00
MOK Kočevje : Brezovica I 0:2 (17:25, 08:25)  
ACH Zmajčki I : ACH Zmajčki II 2:0 (25:02, 25:09)  
Brezovica I : ACH Zmajčki I 2:0 (25:19, 25:16) Brezovica I = prvi na turnirju
MOK Kočevje : ACH Zmajčki II 2:0 (25:11, 25:11)  
ACH Zmajčki I : MOK Kočevje 2:0 (25:17, 25:19) ACH Zmajčki I = drugi na turnirju
       
turnir "3" sobota 16.12.2017

ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : GEN-I Volley 2:0 (25:08, 25:08)  
Ljubljana Volley : Brezovica II 2:0 (25:11, 25:15)  
Salonit Anhovo : Ljubljana Volley 1:2 (25:18, 21:25, 20:25) Ljubljana Volley = prvi na turnirju
GEN-I Volley : Brezovica II 0:2 (21:25, 12:25)  
Salonit Anhovo : Brezovica II 2:0 (25:07, 25:23) Salonit Anhovo = drugi na turnirju
       
turnir "4" sobota 16.12.2017

OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volley I : Calcit Volley II 2:0 (25:14, 25:11)  
Žirovnica : Triglav Kranj 2:1 (25:13, 16:25, 25:08)  
Calcit Volley I : Žirovnica 2:0 (25:11, 25:05) Calcit Volley I = prvi na turnirju
Calcit Volley II : Triglav Kranj 3:0 b.b.  
Žirovnica : Calcit Volley II 2:1 (25:18, 05:25, 25:21) Žirovnica = drugi na turnirju
       
turnir "5" sobota 16.12.2017

OŠ Selnica ob Dravi ob 10:00
Turbina : Korvolley Mislinja 2:1 (21:25, 25:00, 25:00)  
Maribor : Maribor II 2:0 (25:08, 25:07)  
Turbina : Maribor 0:2 (03:25, 00:25) Maribor = prvi na turnirju
Korvolley Mislinja : Maribor II 0:2 (06:25, 00:25)  
Turbina : Maribor II 0:2 (06:25, 03:25) Maribor II = drugi na turnirju
       
turnir "6" sobota 16.12.2017 OŠ Koroški jeklarji, Ravne ob 10:00
Fužinar Sij Metal : TAB Mežica 2:0 (25:03, 25:00) 1. Fužinar Sij Metal        
TAB Mežica : Hoče 0:2 (02:25, 07:25) 2. Hoče        
Hoče : Fužinar Sij Metal 1:2 (28:30, 25:17, 23:25) 3. TAB Mežica        
       
turnir "7" sobota 16.12.2017 OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
OK Ljutomer : Radenci 2:0 (25:19, 25:18) 1. OK Ljutomer        
Radenci : Panvita Pomgrad 1:2 (24:26, 25:09, 17:25) 2. Panvita Pomgrad        
Panvita Pomgrad : OK Ljutomer 0:2 (23:25, 17:25) 3. Radenci        
       
turnir "8" sobota 16.12.2017 OŠ Braslovče ob 13:00
ŠD Braslovče : Šoštanj Topolšica 2:0 (25:06, 25:06) 1. ŠD Braslovče        
Šoštanj Topolšica : SIP Šempeter 0:2 (02:25, 05:25) 2. SIP Šempeter        
SIP Šempeter : ŠD Braslovče 0:2 (24:26, 17:25) 3. Šoštanj Topolšica