Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - deklice - PRVI DEL - Celjsko-Savinjska regija
 
1. krog - sobota, 02.12.2017 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00
Mozirje : SIP Šempeter 2:0 (25:15, 25:09)
Prebold : Kajuh Šoštanj 0:2 (07:25, 16:25)
Kajuh Šoštanj : Mozirje 0:2 (21:25, 17:25)
SIP Šempeter : Prebold 2:1 (25:17, 20:25, 25:16)
1. krog - sobota, 02.12.2017 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče II : Braslovče I 0:2 (09:25, 08:25)
Braslovče I : KLS Ljubno 2:0 (25:06, 25:13)
KLS Ljubno : Braslovče II 0:2 (19:25, 18:25)
2. krog - sobota, 16.12.2017 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče II : Prebold 2:0 (25:10, 25:18)
Braslovče I : SIP Šempeter 2:0 (25:05, 25:08)
SIP Šempeter : Braslovče II 0:2 (08:25, 13:25)
Prebold : Braslovče I 0:2 (05:25, 04:25)
2. krog - sobota, 16.12.2017 - ŠD OŠ Šoštanj - 10:00
Kajuh Šoštanj : Mozirje 2:0 (b.b.)
Mozirje : KLS Ljubno 2:0 (25:23, 25:11)
KLS Ljubno : Kajuh Šoštanj 1:2 (20:25, 25:12, 23:25)
3. krog - sobota, 27.01.2018 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00 - dve igrišči
Mozirje : Braslovče II 2:1 (25:17, 25:27, 25:14)
Kajuh Šoštanj : Braslovče I 0:2 (09:25, 08:25)
Braslovče I : Mozirje 2:0 (25:11, 25:06)
Braslovče II : Kajuh Šoštanj 2:1 (21:25, 25:13, 25:23)
3. krog - sobota, 27.01.2018 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00
KLS Ljubno : SIP Šempeter 2:1 (25:20, 06:25, 25:19)
SIP Šempeter : Prebold 2:0 (25:21, 25:16)
Prebold : KLS Ljubno 1:2 (25:23, 17:25, 20:25)
4. krog - sobota, 10.02.2018 - OŠ Prebold - 10:00 - dve igrišči
Prebold : Mozirje 0:2 (13:25, 08:25)
SIP Šempeter : Kajuh Šoštanj 0:2 (10:25, 12:25)
Kajuh Šoštanj : Prebold 2:1 (25:12, 14:25, 25:17)
Mozirje : SIP Šempeter 2:0 (25:14, 25:15)
4. krog - sobota, 10.02.2018 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00
KLS Ljubno : Braslovče I 0:2 (11:25, 00:25)
Braslovče I : Braslovče II 2:0 (25:11, 25:13)
Braslovče II : KLS Ljubno 2:0 (25:21, 25:10)
5. krog - sobota, 17.02.2018 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00 - dve igrišči
SIP Šempeter : Braslovče II 1:2 (25:21, 15:25, 19:25)
Kajuh Šoštanj : Braslovče I 0:2 (05:25, 05:25)
Braslovče I : SIP Šempeter 2:0 (25:10, 25:02)
Braslovče II : Kajuh Šoštanj 1:2 (10:25, 25:15, 25:27)
5. krog - sobota, 17.02.2018 - OŠ Prebold - 10:00
Prebold : Mozirje 0:2 (23:25, 10:25)
Mozirje : KLS Ljubno 2:0 (25:21, 25:20)
KLS Ljubno : Prebold 1:2 (18:25, 25:20, 16:25)
6. krog - sobota, 10.03.2018 - OŠ Braslovče - 10:00 - dve igrišči
Braslovče I : Prebold (igrišče 1)
Braslovče II : Mozirje (igrišče 2)
Mozirje : Braslovče I (igrišče 1)
Prebold : Braslovče II (igrišče 2)
6. krog - sobota, 10.03.2018 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP Šempeter : Kajuh Šoštanj
Kajuh Šoštanj : KLS Ljubno
KLS Ljubno : SIP Šempeter
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Braslovče I 20 10 0 20 0 max 500 149 3,356
2 Mozirje 16 8 2 16 5 3,200 442 378 1,169
3 Braslovče II 12 6 4 14 10 1,400 501 479 1,046
4 Kajuh Šoštanj 12 6 4 13 11 1,182 469 448 1,047
5 SIP Šempeter 4 2 8 6 17 0,353 364 522 0,697
6 KLS Ljubno 4 2 8 6 18 0,333 429 558 0,769
7 Prebold 2 1 9 5 19 0,263 395 566 0,698