Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske - zahod
 
1. krog - sobota 21.10.2017
Logatec : Bled-Jesenice ŠD Logatec (17:00)
Triglav Kranj : Luka Koper mlade ŠD Planina, Kranj (14:30)
Neptun Kanal : Olimp Ljubljana ŠD Kanal (16:00)
Krim PIRNAR doors II : ŽOK Triglav Kranj II OŠ V.Vodnik, Ljubljana (15:00)
2. krog - sobota 28.10.2017
Bled-Jesenice : ŽOK Triglav Kranj II OŠ T.Čufarja, Jesenice (18:00)
Neptun Kanal : Krim PIRNAR doors II ŠD Kanal (16:00)
Luka Koper II : Olimp Ljubljana OŠ Koper (sre 25.10. - 20:30)
Logatec : Triglav Kranj ŠD Logatec (17:00)
3. krog - sobota 04.11.2017
Triglav Kranj : Bled-Jesenice ŠD Planina, Kranj (15:00)
Olimp Ljubljana : Luka Koper mlade ŠD Galjevica, Ljubljana (16:00)
Krim PIRNAR doors II : Luka Koper II OŠ V.Vodnik, Ljubljana (15:00)
ŽOK Triglav Kranj II : Neptun Kanal ŠD Zlato polje, Kranj (18:30)
4. krog - sobota 11.11.2017
Bled-Jesenice : Neptun Kanal OŠ T.Čufarja, Jesenice (18:00)
Luka Koper II : ŽOK Triglav Kranj II OŠ Koper (sob 13.01. - 16:00)
Luka Koper mlade : Krim PIRNAR doors II OŠ Koper (15:30)
Logatec : Olimp Ljubljana ŠD Logatec (17:00)
5. krog - sobota 18.11.2017
Olimp Ljubljana : Triglav Kranj ŠD Galjevica, Ljubljana (16:00)
Krim PIRNAR doors II : Logatec OŠ V.Vodnik, Ljubljana (15:00)
Luka Koper mlade : ŽOK Triglav Kranj II OŠ Koper (15:00)
Neptun Kanal : Luka Koper II ŠD Kanal (16:00)
6. krog - sobota 25.11.2017
Bled-Jesenice : Luka Koper II OŠ T.Čufarja, Jesenice (18:00)
Luka Koper mlade : Neptun Kanal OŠ Koper (15:00)
Logatec : ŽOK Triglav Kranj II ŠD Logatec (17:00)
Triglav Kranj : Krim PIRNAR doors II ŠD Planina, Kranj (14:30)
7. krog - sobota 02.12.2017
Olimp Ljubljana : Bled-Jesenice ŠD Galjevica, Ljubljana (16:00)
ŽOK Triglav Kranj II : Triglav Kranj ŠD Zlato polje, Kranj (16:00)
Neptun Kanal : Logatec ŠD Kanal (16:00)
Luka Koper II : Luka Koper mlade 0 (00:00)
8. krog - sobota 09.12.2017
Bled-Jesenice : Luka Koper mlade OŠ T.Čufarja, Jesenice (18:00)
Logatec : Luka Koper II ŠD Logatec (17:00)
Triglav Kranj : Neptun Kanal ŠD Planina, Kranj (14:30)
Olimp Ljubljana : Krim PIRNAR doors II ŠD Galjevica, Ljubljana (16:00)
9. krog - sobota 16.12.2017
Krim PIRNAR doors II : Bled-Jesenice OŠ V.Vodnik, Ljubljana (15:00)
ŽOK Triglav Kranj II : Olimp Ljubljana ŠD Zlato polje, Kranj (16:00)
Luka Koper II : Triglav Kranj OŠ Koper (18:00)
Luka Koper mlade : Logatec OŠ Koper (15:00)
10. krog - sobota 20.01.2018
Bled-Jesenice : Logatec OŠ T.Čufarja, Jesenice (18:00)
Luka Koper mlade : Triglav Kranj OŠ Koper (15:00)
Olimp Ljubljana : Neptun Kanal 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj II : Krim PIRNAR doors II 0 (00:00)
11. krog - sobota 27.01.2018
ŽOK Triglav Kranj II : Bled-Jesenice 0 (00:00)
Krim PIRNAR doors II : Neptun Kanal OŠ V.Vodnik, Ljubljana (15:00)
Olimp Ljubljana : Luka Koper II ŠD Galjevica, Ljubljana (16:00)
Triglav Kranj : Logatec ŠD Planina, Kranj (15:00)
12. krog - sobota 03.02.2018
Bled-Jesenice : Triglav Kranj OŠ T.Čufarja, Jesenice (18:00)
Luka Koper mlade : Olimp Ljubljana OŠ Koper (13:00)
Luka Koper II : Krim PIRNAR doors II OŠ Koper (15:30)
Neptun Kanal : ŽOK Triglav Kranj II ŠD Kanal (16:00)
13. krog - sobota 10.02.2018
Neptun Kanal : Bled-Jesenice ŠD Kanal (16:00)
ŽOK Triglav Kranj II : Luka Koper II 0 (00:00)
Krim PIRNAR doors II : Luka Koper mlade OŠ V.Vodnik, Ljubljana (15:00)
Olimp Ljubljana : Logatec ŠD Galjevica, Ljubljana (16:00)
14. krog - sobota 17.02.2018
Triglav Kranj : Olimp Ljubljana ŠD Planina, Kranj (14:30)
Logatec : Krim PIRNAR doors II ŠD Logatec (17:00)
ŽOK Triglav Kranj II : Luka Koper mlade 0 (00:00)
Luka Koper II : Neptun Kanal OŠ Koper (15:00)
15. krog - sobota 03.03.2018
Luka Koper II : Bled-Jesenice OŠ Koper (15:00)
Neptun Kanal : Luka Koper mlade ŠD Kanal (16:00)
ŽOK Triglav Kranj II : Logatec 0 (00:00)
Krim PIRNAR doors II : Triglav Kranj OŠ V.Vodnik, Ljubljana (15:00)
16. krog - sobota 10.03.2018
Bled-Jesenice : Olimp Ljubljana OŠ T.Čufarja, Jesenice (18:00)
Triglav Kranj : ŽOK Triglav Kranj II ŠD Planina, Kranj (14:30)
Logatec : Neptun Kanal ŠD Logatec (17:00)
Luka Koper mlade : Luka Koper II 0 (00:00)
17. krog - sobota 17.03.2018
Luka Koper mlade : Bled-Jesenice OŠ Koper (15:00)
Luka Koper II : Logatec OŠ Koper (18:00)
Neptun Kanal : Triglav Kranj ŠD Kanal (16:00)
Krim PIRNAR doors II : Olimp Ljubljana OŠ V.Vodnik, Ljubljana (15:00)
18. krog - sobota 24.03.2018
Bled-Jesenice : Krim PIRNAR doors II OŠ T.Čufarja, Jesenice (18:00)
Olimp Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj II ŠD Galjevica, Ljubljana (16:00)
Triglav Kranj : Luka Koper II ŠD Planina, Kranj (14:30)
Logatec : Luka Koper mlade ŠD Logatec (17:00)