Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske vzhod - vsi rezultati
 
1. krog - sobota 14.10.2017
ŽOK Sobota : Murania Lendava 3:0 (25:9, 25:10, 25:8)
Prevalje II : Turbina 2:3 (25:11, 27:25, 19:25, 12:25, 12:15)
Mežica : Kajuh Šoštanj 1:3 (22:25, 21:25, 25:21, 19:25)
Korvolley B : S volley II 3:0 (25:21, 25:10, 25:11)
Uniforest : Črna 3:0 (25:16, 25:14, 25:15)
2. krog - sobota 21.10.2017
Formula Formis III : Črna 3:0 (25:20, 25:15, 25:13)
S volley II : Uniforest 1:3 (25:16, 21:25, 11:25, 16:25)
Kajuh Šoštanj : Korvolley B 3:0 (25:10, 25:19, 25:8)
Turbina : Mežica 3:0 (25:22, 25:10, 25:20)
ŽOK Sobota : Prevalje II 3:0 (25:7, 25:13, 25:11)
3. krog - sobota 28.10.2017
Prevalje II : Murania Lendava 3:0 (25:10, 25:14, 25:5)
Mežica : ŽOK Sobota 1:3 (12:25, 25:19, 14:25, 18:25)
Korvolley B : Turbina 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)
Uniforest : Kajuh Šoštanj 0:3 (10:25, 16:25, 19:25)
Formula Formis III : S volley II 3:0 (25:9, 25:9, 25:16)
4. krog - sobota 04.11.2017
Murania Lendava : Črna 0:3 (12:25, 23:25, 15:25)
Kajuh Šoštanj : Formula Formis III 3:0 (25:16, 25:18, 25:12)
Turbina : Uniforest 3:0 (25:11, 25:18, 25:18)
ŽOK Sobota : Korvolley B 3:0 (25:11, 25:15, 25:12)
Prevalje II : Mežica 3:0 (25:16, 25:18, 25:18)
5. krog - sobota 11.11.2017
Mežica : Murania Lendava 3:0 (25:12, 25:15, 25:20)
Korvolley B : Prevalje II 3:2 (25:21, 19:25, 25:23, 23:25, 16:14)
Uniforest : ŽOK Sobota 0:3 (15:25, 5:25, 11:25)
Formula Formis III : Turbina 3:1 (25:17, 21:25, 25:22, 25:20)
S volley II : Črna 0:3 (16:25, 10:25, 17:25)
6. krog - sobota 18.11.2017
Murania Lendava : S volley II 3:1 (25:14, 19:25, 25:20, 25:18)
Kajuh Šoštanj : Črna 3:1 (25:20, 18:25, 25:20, 25:15)
Formula Formis III : ŽOK Sobota 3:1 (25:14, 23:25, 25:19, 25:23)
Prevalje II : Uniforest 3:0 (25:15, 25:9, 25:10)
Mežica : Korvolley B 3:0 (25:21, 25:16, 26:24)
7. krog - sobota 25.11.2017
Korvolley B : Murania Lendava 3:1 (19:25, 25:20, 25:12, 25:17)
Uniforest : Mežica 1:3 (25:21, 20:25, 24:26, 17:25)
Formula Formis III : Prevalje II 3:0 (25:16, 25:12, 26:24)
Turbina : Črna 3:0 (25:23, 25:12, 25:22)
S volley II : Kajuh Šoštanj 0:3 (19:25, 10:25, 12:25)
8. krog - sobota 02.12.2017
Murania Lendava : Kajuh Šoštanj 0:3 (12:25, 14:25, 20:25)
Turbina : S volley II 3:0 (25:11, 25:13, 25:13)
ŽOK Sobota : Črna 3:0 (25:10, 25:16, 25:10)
Mežica : Formula Formis III 3:1 (19:25, 25:12, 25:13, 25:15)
Korvolley B : Uniforest 3:0 (25:22, 25:15, 25:23)
9. krog - sobota 09.12.2017
Uniforest : Murania Lendava 3:0 (25:18, 25:20, 25:21)
Formula Formis III : Korvolley B 3:1 (25:19, 17:25, 25:10, 25:13)
Prevalje II : Črna 3:0 (25:11, 25:12, 25:20)
S volley II : ŽOK Sobota 0:3 (12:25, 12:25, 5:25)
Kajuh Šoštanj : Turbina 0:3 (24:26, 17:25, 26:28)
10. krog - sobota 16.12.2017
Murania Lendava : Turbina 0:3 (11:25, 12:25, 10:25)
ŽOK Sobota : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:17, 26:24, 25:15)
Prevalje II : S volley II 3:0 (25:18, 25:9, 25:20)
Mežica : Črna 2:3 (25:13, 13:25, 25:19, 14:25, 9:15)
Uniforest : Formula Formis III 1:3 (31:29, 11:25, 17:25, 23:25)
11. krog - sobota 23.12.2017
Murania Lendava : Formula Formis III 1:3 (15:25, 26:24, 16:25, 9:25)
Korvolley B : Črna 0:3 (10:25, 16:25, 18:25)
S volley II : Mežica 0:3 (19:25, 15:25, 15:25)
Kajuh Šoštanj : Prevalje II 3:0 (25:21, 25:19, 26:24)
Turbina : ŽOK Sobota 1:3 (22:25, 27:25, 18:25, 16:25)
12. krog - sobota 20.01.2018
Murania Lendava : ŽOK Sobota 0:3 (13:25, 5:25, 12:25)
Turbina : Prevalje II 3:0 (25:22, 25:13, 25:13)
Kajuh Šoštanj : Mežica 3:1 (17:25, 25:19, 25:21, 25:18)
S volley II : Korvolley B 1:3 (24:26, 25:22, 17:25, 25:27)
Črna : Uniforest 3:0 (25:22, 25:12, 25:13)
13. krog - sobota 27.01.2018
Črna : Formula Formis III 2:3 (25:19, 14:25, 22:25, 25:8, 13:15)
Uniforest : S volley II 3:1 (25:22, 25:15, 20:25, 25:13)
Korvolley B : Kajuh Šoštanj 0:3 (17:25, 17:25, 16:25)
Mežica : Turbina 0:3 (23:25, 19:25, 23:25)
Prevalje II : ŽOK Sobota 1:3 (14:25, 13:25, 28:26, 11:25)
14. krog - sobota 03.02.2018
Murania Lendava : Prevalje II
ŽOK Sobota : Mežica 3:0 (25:9, 25:15, 25:19)
Turbina : Korvolley B 3:0 (25:12, 25:13, 25:21)
Kajuh Šoštanj : Uniforest 3:0 (25:12, 25:19, 25:16)
S volley II : Formula Formis III 0:3 (12:25, 15:25, 15:25)
15. krog - sobota 10.02.2018
Črna : Murania Lendava 3:0 (25:13, 25:12, 25:12)
Formula Formis III : Kajuh Šoštanj 3:0 (27:25, 28:26, 25:16)
Uniforest : Turbina 0:3 (14:25, 8:25, 17:25)
Korvolley B : ŽOK Sobota 0:3 (6:25, 21:25, 5:25)
Mežica : Prevalje II 3:0 (25:20, 25:18, 25:20)
16. krog - sobota 17.02.2018
Murania Lendava : Mežica 0:3 (21:25, 11:25, 23:25)
Prevalje II : Korvolley B 2:3 (21:25, 25:23, 13:25, 25:23, 9:15)
ŽOK Sobota : Uniforest 3:0 (25:15, 25:11, 25:11)
Turbina : Formula Formis III 3:2 (28:26, 24:26, 22:25, 25:17, 15:11)
Črna : S volley II 3:0 (25:13, 25:10, 25:17)
17. krog - sobota 24.02.2018
S volley II : Murania Lendava 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)
Črna : Kajuh Šoštanj 1:3 (25:23, 18:25, 22:25, 20:25)
ŽOK Sobota : Formula Formis III 1:3 (22:25, 13:25, 25:19, 18:25)
Uniforest : Prevalje II 1:3 (25:22, 19:25, 9:25, 14:25)
Korvolley B : Mežica 2:3 (15:25, 25:21, 25:20, 13:25, 8:15)
18. krog - sobota 03.03.2018
Murania Lendava : Korvolley B
Mežica : Uniforest
Prevalje II : Formula Formis III
Črna : Turbina
Kajuh Šoštanj : S volley II
19. krog - sobota 10.03.2018
Kajuh Šoštanj : Murania Lendava
S volley II : Turbina
Črna : ŽOK Sobota
Formula Formis III : Mežica
Uniforest : Korvolley B
20. krog - sobota 17.03.2018
Murania Lendava : Uniforest
Korvolley B : Formula Formis III
Črna : Prevalje II
ŽOK Sobota : S volley II
Turbina : Kajuh Šoštanj
21. krog - sobota 24.03.2018
Turbina : Murania Lendava
Kajuh Šoštanj : ŽOK Sobota
S volley II : Prevalje II
Črna : Mežica
Formula Formis III : Uniforest
22. krog - sobota 31.03.2018
Formula Formis III : Murania Lendava
Črna : Korvolley B
Mežica : S volley II
Prevalje II : Kajuh Šoštanj
ŽOK Sobota : Turbina