Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske vzhod - razpored
 
1. krog - sobota 14.10.2017
ŽOK Sobota : Murania Lendava OŠ II., Murska Sobota (pet 13:10. - 19:30)
Prevalje II : Turbina ŠD Prevalje (15:30)
Mežica : Kajuh Šoštanj ŠD Mežica (17:00)
Korvolley B : S volley II OŠ Mislinja (pet 13.10. - 18:30)
Uniforest : Črna OŠ Prebold (18:00)
2. krog - sobota 21.10.2017
Formula Formis III : Črna VŠD Hoče (14:00)
S volley II : Uniforest OŠ Vuzenica (18:30)
Kajuh Šoštanj : Korvolley B ŠD Šoštanj (16:00)
Turbina : Mežica OŠ J.Glazer, Ruše (14:00)
ŽOK Sobota : Prevalje II OŠ II., Murska Sobota (pet 20.10. - 19:30)
3. krog - sobota 28.10.2017
Prevalje II : Murania Lendava ŠD Prevalje (15:30)
Mežica : ŽOK Sobota ŠD Mežica (17:00)
Korvolley B : Turbina OŠ Mislinja (pet 27.10. - 19:00)
Uniforest : Kajuh Šoštanj OŠ Prebold (18:00)
Formula Formis III : S volley II VŠD Hoče (14:00)
4. krog - sobota 04.11.2017
Murania Lendava : Črna Dvojezična sr.šola, Lendava (pet 03.11. - 19:00)
Kajuh Šoštanj : Formula Formis III ŠD Šoštanj (16:00)
Turbina : Uniforest OŠ J.Glazer, Ruše (17:00)
ŽOK Sobota : Korvolley B OŠ II., Murska Sobota (pet 03.11. - 19:30)
Prevalje II : Mežica ŠD Prevalje (15:30)
5. krog - sobota 11.11.2017
Mežica : Murania Lendava ŠD Mežica (17:00)
Korvolley B : Prevalje II OŠ Mislinja (pet 10.11. - 18:30)
Uniforest : ŽOK Sobota OŠ Prebold (18:00)
Formula Formis III : Turbina VŠD Hoče (14:00)
S volley II : Črna OŠ Vuzenica (16:00)
6. krog - sobota 18.11.2017
Murania Lendava : S volley II Dvojezična sr.šola, Lendava (pet 17.11. - 19:00)
Kajuh Šoštanj : Črna ŠD Šoštanj (16:00)
Formula Formis III : ŽOK Sobota VŠD Hoče (14:00)
Prevalje II : Uniforest ŠD Prevalje (15:30)
Mežica : Korvolley B ŠD Mežica (17:00)
7. krog - sobota 25.11.2017
Korvolley B : Murania Lendava Gimnazija Sl.Gradec (14:30)
Uniforest : Mežica OŠ Prebold (18:00)
Formula Formis III : Prevalje II VŠD Hoče (14:00)
Turbina : Črna OŠ J.Glazer, Ruše (17:00)
S volley II : Kajuh Šoštanj OŠ Vuzenica (16:00)
8. krog - sobota 02.12.2017
Murania Lendava : Kajuh Šoštanj Dvojezična sr.šola, Lendava (pet 01.12. - 19:00)
Turbina : S volley II OŠ J.Glazer, Ruše (17:00)
ŽOK Sobota : Črna OŠ II., Murska Sobota (18:00)
Mežica : Formula Formis III ŠD Mežica (17:00)
Korvolley B : Uniforest OŠ Mislinja (pet 01.12. - 18:30)
9. krog - sobota 09.12.2017
Uniforest : Murania Lendava OŠ Prebold (18:00)
Formula Formis III : Korvolley B VŠD Hoče (14:00)
Prevalje II : Črna ŠD Prevalje (15:30)
S volley II : ŽOK Sobota OŠ Vuzenica (16:00)
Kajuh Šoštanj : Turbina ŠD Šoštanj (16:00)
10. krog - sobota 16.12.2017
Murania Lendava : Turbina Dvojezična sr.šola, Lendava (pet 15.12. - 19:00)
ŽOK Sobota : Kajuh Šoštanj OŠ II., Murska Sobota (pet 15.12. - 19:30)
Prevalje II : S volley II ŠD Prevalje (tor 12.12. - 17:00)
Mežica : Črna ŠD Mežica (17:00)
Uniforest : Formula Formis III OŠ Prebold (18:00)
11. krog - sobota 23.12.2017
Formula Formis III : Murania Lendava VŠD Hoče (14:00)
Črna : Korvolley B OŠ Črna (18:00)
S volley II : Mežica OŠ Vuzenica (16:00)
Kajuh Šoštanj : Prevalje II ŠD Šoštanj (16:00)
Turbina : ŽOK Sobota OŠ J.Glazer, Ruše (17:00)
12. krog - sobota 20.01.2018
Murania Lendava : ŽOK Sobota Dvojezična sr.šola, Lendava (pet 19.01. - 19:00)
Turbina : Prevalje II OŠ J.Glazer, Ruše (17:00)
Kajuh Šoštanj : Mežica ŠD Šoštanj (16:00)
S volley II : Korvolley B 0 (00:00)
Črna : Uniforest OŠ Črna (18:00)
13. krog - sobota 27.01.2018
Črna : Formula Formis III 0 (00:00)
Uniforest : S volley II OŠ Prebold (18:00)
Korvolley B : Kajuh Šoštanj OŠ Mislinja (pet 26.01. - 18:30)
Mežica : Turbina ŠD Mežica (17:00)
Prevalje II : ŽOK Sobota ŠD Prevalje (15:30)
14. krog - sobota 03.02.2018
Murania Lendava : Prevalje II Dvojezična sr.šola, Lendava (pet 02.02. - 19:00)
ŽOK Sobota : Mežica OŠ II., Murska Sobota (pet 02.02. - 19:30)
Turbina : Korvolley B OŠ J.Glazer, Ruše (17:00)
Kajuh Šoštanj : Uniforest ŠD Šoštanj (16:00)
S volley II : Formula Formis III 0 (00:00)
15. krog - sobota 10.02.2018
Črna : Murania Lendava OŠ Črna (18:00)
Formula Formis III : Kajuh Šoštanj VŠD Hoče (14:30)
Uniforest : Turbina OŠ Prebold (18:00)
Korvolley B : ŽOK Sobota Gimnazija Sl.Gradec (14:30)
Mežica : Prevalje II ŠD Mežica (17:00)
16. krog - sobota 17.02.2018
Murania Lendava : Mežica Dvojezična sr.šola, Lendava (pet 16.02. - 19:00)
Prevalje II : Korvolley B ŠD Prevalje (15:30)
ŽOK Sobota : Uniforest OŠ II., Murska Sobota (pet 16.02. - 19:30)
Turbina : Formula Formis III OŠ J.Glazer, Ruše (17:00)
Črna : S volley II 0 (00:00)
17. krog - sobota 24.02.2018
S volley II : Murania Lendava 0 (00:00)
Črna : Kajuh Šoštanj OŠ Črna (18:00)
ŽOK Sobota : Formula Formis III OŠ II., Murska Sobota (pet 23.02. - 19:30)
Uniforest : Prevalje II OŠ Prebold (18:00)
Korvolley B : Mežica OŠ Mislinja (pet 23.02. - 18:30)
18. krog - sobota 03.03.2018
Murania Lendava : Korvolley B Dvojezična sr.šola, Lendava (pet 02.03. - 19:00)
Mežica : Uniforest ŠD Mežica (17:00)
Prevalje II : Formula Formis III ŠD Prevalje (15:30)
Črna : Turbina OŠ J.Glazer, Ruše (17:00)
Kajuh Šoštanj : S volley II ŠD Šoštanj (16:00)
19. krog - sobota 10.03.2018
Kajuh Šoštanj : Murania Lendava ŠD Šoštanj (16:00)
S volley II : Turbina 0 (00:00)
Črna : ŽOK Sobota OŠ Črna (18:00)
Formula Formis III : Mežica VŠD Hoče (14:30)
Uniforest : Korvolley B OŠ Prebold (18:00)
20. krog - sobota 17.03.2018
Murania Lendava : Uniforest Dvojezična sr.šola, Lendava (pet 16.03. - 19:00)
Korvolley B : Formula Formis III Gimnazija Sl.Gradec (14:30)
Črna : Prevalje II 0 (00:00)
ŽOK Sobota : S volley II OŠ II., Murska Sobota (pet 16.03. - 19:30)
Turbina : Kajuh Šoštanj OŠ J.Glazer, Ruše (17:00)
21. krog - sobota 24.03.2018
Turbina : Murania Lendava OŠ J.Glazer, Ruše (17:00)
Kajuh Šoštanj : ŽOK Sobota ŠD Šoštanj (16:00)
S volley II : Prevalje II 0 (00:00)
Črna : Mežica OŠ Črna (18:00)
Formula Formis III : Uniforest VŠD Hoče (14:30)
22. krog - sobota 31.03.2018
Murania Lendava : Formula Formis III Dvojezična sr.šola, Lendava (pet 30.03. - 19:00)
Korvolley B : Črna Gimnazija Sl.Gradec (14:30)
Mežica : S volley II ŠD Mežica (17:00)
Prevalje II : Kajuh Šoštanj ŠD Prevalje (15:30)
ŽOK Sobota : Turbina OŠ II., Murska Sobota (pet 30.03. - 19:30)