Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske zahod - razpored
 
1. krog - sobota 14.10.2017
Aquawatt Žirovnica : SIP Šempeter ŠD pod Stolom, Žirovnica (14:30)
Krim PIRNAR doors : ŽOK Triglav Kranj OŠ V.Vodnik, Ljubljana (17:30)
ATK Grosuplje : ŽOK Partizan Šk.Loka ŠD Brinje, Grosuplje (17:15)
Vital Ljubljana : Novo mesto OŠ Kolezija, Ljubljana (15:30)
Calcit Volley II : Kostak Elmont OŠ T. Brejca, Kamnik (16:00)
Piran : ŽOK Šentvid Žlindra ŠD Lucija, Portorož (19:00)
2. krog - sobota 21.10.2017
SIP Šempeter : ŽOK Šentvid Žlindra ŠD OŠ Šempeter (16:00)
Kostak Elmont : Piran OŠ A.Bohorič, Brestanica (18:00)
Novo mesto : Calcit Volley II ŠD Marof, Novo mesto (15:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Vital Ljubljana OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
ŽOK Triglav Kranj : ATK Grosuplje ŠD Zlato polje, Kranj (18:30)
Aquawatt Žirovnica : Krim PIRNAR doors ŠD pod Stolom, Žirovnica (17:00)
3. krog - sobota 28.10.2017
Krim PIRNAR doors : SIP Šempeter OŠ V.Vodnik, Ljubljana (pet 27.10. - 18:30)
ATK Grosuplje : Aquawatt Žirovnica OŠ L.Adamiča, Grosuplje (pet 27.10. - 18:30)
Vital Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj OŠ Kolezija, Ljubljana (15:30)
Calcit Volley II : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ T. Brejca, Kamnik (16:00)
Piran : Novo mesto ŠD Lucija, Portorož (19:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Kostak Elmont OŠ F.R.S., Ljubljana (18:00)
4. krog - sobota 04.11.2017
SIP Šempeter : Kostak Elmont ŠD OŠ Šempeter (16:30)
Novo mesto : ŽOK Šentvid Žlindra ŠD Marof, Novo mesto (16:30)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Piran OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volley II ŠD Zlato polje, Kranj (16:00)
Aquawatt Žirovnica : Vital Ljubljana ŠD pod Stolom, Žirovnica (17:00)
Krim PIRNAR doors : ATK Grosuplje OŠ V.Vodnik, Ljubljana (17:30)
5. krog - sobota 11.11.2017
ATK Grosuplje : SIP Šempeter OŠ L.Adamiča, Grosuplje (čet 16.11. - 18:30)
Vital Ljubljana : Krim PIRNAR doors OŠ Kolezija, Ljubljana (15:30)
Calcit Volley II : Aquawatt Žirovnica OŠ T. Brejca, Kamnik (16:00)
Piran : ŽOK Triglav Kranj ŠD Lucija, Portorož (19:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ F.R.S., Ljubljana (18:00)
Kostak Elmont : Novo mesto OŠ A.Bohorič, Brestanica (18:00)
6. krog - sobota 18.11.2017
SIP Šempeter : Novo mesto ŠD OŠ Šempeter (16:30)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Kostak Elmont OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Šentvid Žlindra ŠD Zlato polje, Kranj (sre 07.02. - 19:00)
Aquawatt Žirovnica : Piran ŠD pod Stolom, Žirovnica (17:00)
Krim PIRNAR doors : Calcit Volley II OŠ V.Vodnik, Ljubljana (17:30)
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana ŠD Brinje, Grosuplje (17:15)
7. krog - sobota 25.11.2017
Vital Ljubljana : SIP Šempeter OŠ Kolezija, Ljubljana (tor 21.11. - 18:30)
Calcit Volley II : ATK Grosuplje OŠ T. Brejca, Kamnik (16:00)
Piran : Krim PIRNAR doors ŠD Lucija, Portorož (19:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Aquawatt Žirovnica OŠ F.R.S., Ljubljana (18:00)
Kostak Elmont : ŽOK Triglav Kranj OŠ A.Bohorič, Brestanica (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Novo mesto OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:00)
8. krog - sobota 02.12.2017
SIP Šempeter : ŽOK Partizan Šk.Loka ŠD OŠ Šempeter (16:30)
ŽOK Triglav Kranj : Novo mesto ŠD Zlato polje, Kranj (18:30)
Aquawatt Žirovnica : Kostak Elmont ŠD pod Stolom, Žirovnica (17:00)
Krim PIRNAR doors : ŽOK Šentvid Žlindra OŠ V.Vodnik, Ljubljana (17:30)
ATK Grosuplje : Piran ŠD Brinje, Grosuplje (17:15)
Vital Ljubljana : Calcit Volley II OŠ Kolezija, Ljubljana (15:30)
9. krog - sobota 09.12.2017
Calcit Volley II : SIP Šempeter OŠ T. Brejca, Kamnik (16:00)
Piran : Vital Ljubljana ŠD Lucija, Portorož (pet 08.12. - 18:30)
ŽOK Šentvid Žlindra : ATK Grosuplje OŠ F.R.S., Ljubljana (18:00)
Kostak Elmont : Krim PIRNAR doors OŠ A.Bohorič, Brestanica (18:00)
Novo mesto : Aquawatt Žirovnica ŠD Marof, Novo mesto (14:30)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Triglav Kranj OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
10. krog - sobota 16.12.2017
SIP Šempeter : ŽOK Triglav Kranj ŠD OŠ Šempeter (16:30)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Partizan Šk.Loka ŠD pod Stolom, Žirovnica (17:00)
Krim PIRNAR doors : Novo mesto OŠ V.Vodnik, Ljubljana (17:30)
ATK Grosuplje : Kostak Elmont ŠD Brinje, Grosuplje (17:15)
Vital Ljubljana : ŽOK Šentvid Žlindra OŠ Kolezija, Ljubljana (15:30)
Calcit Volley II : Piran OŠ T. Brejca, Kamnik (16:00)
11. krog - sobota 23.12.2017
Piran : SIP Šempeter ŠD Lucija, Portorož (16:30)
ŽOK Šentvid Žlindra : Calcit Volley II OŠ F.R.S., Ljubljana (18:00)
Kostak Elmont : Vital Ljubljana OŠ A.Bohorič, Brestanica (18:00)
Novo mesto : ATK Grosuplje ŠD Marof, Novo mesto (18:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Krim PIRNAR doors OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (čet 21.12. - 19:00)
ŽOK Triglav Kranj : Aquawatt Žirovnica ŠD Zlato polje, Kranj (16:00)
12. krog - sobota 20.01.2018
SIP Šempeter : Aquawatt Žirovnica ŠD OŠ Šempeter (16:30)
ŽOK Triglav Kranj : Krim PIRNAR doors ŠD Zlato polje, Kranj (pet 19.01. - 17:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ATK Grosuplje OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
Novo mesto : Vital Ljubljana ŠD Marof, Novo mesto (16:30)
Kostak Elmont : Calcit Volley II OŠ A.Bohorič, Brestanica (18:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Piran OŠ Šmartno pod Šm.goro (18:00)
13. krog - sobota 27.01.2018
ŽOK Šentvid Žlindra : SIP Šempeter OŠ Šmartno pod Šm.goro (18:00)
Piran : Kostak Elmont ŠD Lucija, Portorož (19:00)
Calcit Volley II : Novo mesto OŠ T. Brejca, Kamnik (16:00)
Vital Ljubljana : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ Kolezija, Ljubljana (pet 26.01. - 18:30)
ATK Grosuplje : ŽOK Triglav Kranj ŠD Brinje, Grosuplje (14:45)
Krim PIRNAR doors : Aquawatt Žirovnica OŠ V.Vodnik, Ljubljana (17:30)
14. krog - sobota 03.02.2018
SIP Šempeter : Krim PIRNAR doors ŠD OŠ Šempeter (16:30)
Aquawatt Žirovnica : ATK Grosuplje ŠD pod Stolom, Žirovnica (14:30)
ŽOK Triglav Kranj : Vital Ljubljana ŠD Zlato polje, Kranj (18:30)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Calcit Volley II OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
Novo mesto : Piran ŠD Marof, Novo mesto (19:00)
Kostak Elmont : ŽOK Šentvid Žlindra OŠ A.Bohorič, Brestanica (18:00)
15. krog - sobota 10.02.2018
Kostak Elmont : SIP Šempeter OŠ A.Bohorič, Brestanica (čet 01.02. - 19:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Novo mesto OŠ Šmartno pod Šm.goro (18:00)
Piran : ŽOK Partizan Šk.Loka ŠD Lucija, Portorož (tor 27.02. - 18:00)
Calcit Volley II : ŽOK Triglav Kranj OŠ T. Brejca, Kamnik (16:00)
Vital Ljubljana : Aquawatt Žirovnica OŠ Kolezija, Ljubljana (15:30)
ATK Grosuplje : Krim PIRNAR doors ŠD Brinje, Grosuplje (17:15)
16. krog - sobota 17.02.2018
SIP Šempeter : ATK Grosuplje ŠD OŠ Šempeter (16:30)
Krim PIRNAR doors : Vital Ljubljana OŠ V.Vodnik, Ljubljana (18:00)
Aquawatt Žirovnica : Calcit Volley II ŠD pod Stolom, Žirovnica (17:00)
ŽOK Triglav Kranj : Piran ŠD Zlato polje, Kranj (18:30)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Šentvid Žlindra OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (pet 16.02. - 19:00)
Novo mesto : Kostak Elmont ŠD Marof, Novo mesto (17:00)
17. krog - sobota 24.02.2018
Novo mesto : SIP Šempeter ŠD Marof, Novo mesto (14:30)
Kostak Elmont : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ A.Bohorič, Brestanica (čet 08.02. - 18:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Triglav Kranj OŠ Šmartno pod Šm.goro (18:00)
Piran : Aquawatt Žirovnica ŠD Lucija, Portorož (19:00)
Calcit Volley II : Krim PIRNAR doors OŠ T. Brejca, Kamnik (18:00)
Vital Ljubljana : ATK Grosuplje OŠ Kolezija, Ljubljana (15:30)
18. krog - sobota 03.03.2018
SIP Šempeter : Vital Ljubljana ŠD OŠ Šempeter (sre 28.02. - 20:00)
ATK Grosuplje : Calcit Volley II ŠD Brinje, Grosuplje (17:15)
Krim PIRNAR doors : Piran OŠ V.Vodnik, Ljubljana (17:30)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Šentvid Žlindra ŠD pod Stolom, Žirovnica (17:00)
ŽOK Triglav Kranj : Kostak Elmont ŠD Zlato polje, Kranj (18:30)
Novo mesto : ŽOK Partizan Šk.Loka ŠD Marof, Novo mesto (17:00)
19. krog - sobota 10.03.2018
ŽOK Partizan Šk.Loka : SIP Šempeter OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (sre 07.03. - 19:00)
Novo mesto : ŽOK Triglav Kranj ŠD Marof, Novo mesto (14:30)
Kostak Elmont : Aquawatt Žirovnica OŠ A.Bohorič, Brestanica (18:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Krim PIRNAR doors OŠ Šmartno pod Šm.goro (18:00)
Piran : ATK Grosuplje ŠD Lucija, Portorož (19:00)
Calcit Volley II : Vital Ljubljana OŠ T. Brejca, Kamnik (16:00)
20. krog - sobota 17.03.2018
SIP Šempeter : Calcit Volley II ŠD OŠ Šempeter (16:30)
Vital Ljubljana : Piran OŠ Kolezija, Ljubljana (15:30)
ATK Grosuplje : ŽOK Šentvid Žlindra ŠD Brinje, Grosuplje (17:15)
Krim PIRNAR doors : Kostak Elmont OŠ V.Vodnik, Ljubljana (17:30)
Aquawatt Žirovnica : Novo mesto ŠD pod Stolom, Žirovnica (17:00)
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Partizan Šk.Loka ŠD Zlato polje, Kranj (18:30)
21. krog - sobota 24.03.2018
ŽOK Triglav Kranj : SIP Šempeter ŠD Zlato polje, Kranj (18:30)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Aquawatt Žirovnica OŠ J.Janežiča, Šk.Loka (19:30)
Novo mesto : Krim PIRNAR doors ŠD Marof, Novo mesto (14:30)
Kostak Elmont : ATK Grosuplje OŠ A.Bohorič, Brestanica (18:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Vital Ljubljana OŠ Šmartno pod Šm.goro (18:00)
Piran : Calcit Volley II ŠD Lucija, Portorož (19:00)
22. krog - sobota 31.03.2018
SIP Šempeter : Piran ŠD OŠ Šempeter (pet 30.03. - 20:30)
Calcit Volley II : ŽOK Šentvid Žlindra OŠ T. Brejca, Kamnik (16:00)
Vital Ljubljana : Kostak Elmont OŠ Kolezija, Ljubljana (15:30)
ATK Grosuplje : Novo mesto ŠD Brinje, Grosuplje (17:15)
Krim PIRNAR doors : ŽOK Partizan Šk.Loka OŠ V.Vodnik, Ljubljana (17:30)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj ŠD pod Stolom, Žirovnica (17:00)