Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske - zahod
 
1. krog - sobota 14.10.2017
Aquawatt Žirovnica : SIP Šempeter 0 (00:00)
Krim-Pirnar doors : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)
ATK Grosuplje : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
UOK Ljubljana : Novo mesto 0 (00:00)
Calcit Volley II : Kostak Elmont 0 (00:00)
Piran : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
2. krog - sobota 21.10.2017
SIP Šempeter : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
Kostak Elmont : Piran 0 (00:00)
Novo mesto : Calcit Volley II 0 (00:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : UOK Ljubljana 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj : ATK Grosuplje 0 (00:00)
Aquawatt Žirovnica : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
3. krog - sobota 28.10.2017
Krim-Pirnar doors : SIP Šempeter 0 (00:00)
ATK Grosuplje : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
UOK Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)
Calcit Volley II : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
Piran : Novo mesto 0 (00:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Kostak Elmont 0 (00:00)
4. krog - sobota 04.11.2017
SIP Šempeter : Kostak Elmont 0 (00:00)
Novo mesto : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Piran 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volley II 0 (00:00)
Aquawatt Žirovnica : UOK Ljubljana 0 (00:00)
Krim-Pirnar doors : ATK Grosuplje 0 (00:00)
5. krog - sobota 11.11.2017
ATK Grosuplje : SIP Šempeter 0 (00:00)
UOK Ljubljana : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
Calcit Volley II : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
Piran : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
Kostak Elmont : Novo mesto 0 (00:00)
6. krog - sobota 18.11.2017
SIP Šempeter : Novo mesto 0 (00:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Kostak Elmont 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
Aquawatt Žirovnica : Piran 0 (00:00)
Krim-Pirnar doors : Calcit Volley II 0 (00:00)
ATK Grosuplje : UOK Ljubljana 0 (00:00)
7. krog - sobota 25.11.2017
UOK Ljubljana : SIP Šempeter 0 (00:00)
Calcit Volley II : ATK Grosuplje 0 (00:00)
Piran : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
Kostak Elmont : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)
Novo mesto : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
8. krog - sobota 02.12.2017
SIP Šempeter : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj : Novo mesto 0 (00:00)
Aquawatt Žirovnica : Kostak Elmont 0 (00:00)
Krim-Pirnar doors : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
ATK Grosuplje : Piran 0 (00:00)
UOK Ljubljana : Calcit Volley II 0 (00:00)
9. krog - sobota 09.12.2017
Calcit Volley II : SIP Šempeter 0 (00:00)
Piran : UOK Ljubljana 0 (00:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : ATK Grosuplje 0 (00:00)
Kostak Elmont : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
Novo mesto : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)
10. krog - sobota 16.12.2017
SIP Šempeter : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
Krim-Pirnar doors : Novo mesto 0 (00:00)
ATK Grosuplje : Kostak Elmont 0 (00:00)
UOK Ljubljana : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
Calcit Volley II : Piran 0 (00:00)
11. krog - sobota 23.12.2017
Piran : SIP Šempeter 0 (00:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Calcit Volley II 0 (00:00)
Kostak Elmont : UOK Ljubljana 0 (00:00)
Novo mesto : ATK Grosuplje 0 (00:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
12. krog - sobota 20.01.2018
SIP Šempeter : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ATK Grosuplje 0 (00:00)
Novo mesto : UOK Ljubljana 0 (00:00)
Kostak Elmont : Calcit Volley II 0 (00:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Piran 0 (00:00)
13. krog - sobota 27.01.2018
ŽOK Šentvid Žlindra : SIP Šempeter 0 (00:00)
Piran : Kostak Elmont 0 (00:00)
Calcit Volley II : Novo mesto 0 (00:00)
UOK Ljubljana : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
ATK Grosuplje : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)
Krim-Pirnar doors : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
14. krog - sobota 03.02.2018
SIP Šempeter : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
Aquawatt Žirovnica : ATK Grosuplje 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj : UOK Ljubljana 0 (00:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Calcit Volley II 0 (00:00)
Novo mesto : Piran 0 (00:00)
Kostak Elmont : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
15. krog - sobota 10.02.2018
Kostak Elmont : SIP Šempeter 0 (00:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Novo mesto 0 (00:00)
Piran : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
Calcit Volley II : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)
UOK Ljubljana : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
ATK Grosuplje : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
16. krog - sobota 17.02.2018
SIP Šempeter : ATK Grosuplje 0 (00:00)
Krim-Pirnar doors : UOK Ljubljana 0 (00:00)
Aquawatt Žirovnica : Calcit Volley II 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj : Piran 0 (00:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
Novo mesto : Kostak Elmont 0 (00:00)
17. krog - sobota 24.02.2018
Novo mesto : SIP Šempeter 0 (00:00)
Kostak Elmont : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)
Piran : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
Calcit Volley II : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
UOK Ljubljana : ATK Grosuplje 0 (00:00)
18. krog - sobota 03.03.2018
SIP Šempeter : UOK Ljubljana 0 (00:00)
ATK Grosuplje : Calcit Volley II 0 (00:00)
Krim-Pirnar doors : Piran 0 (00:00)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj : Kostak Elmont 0 (00:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Novo mesto 0 (00:00)
19. krog - sobota 10.03.2018
ŽOK Partizan Šk.Loka : SIP Šempeter 0 (00:00)
Novo mesto : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)
Kostak Elmont : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
Piran : ATK Grosuplje 0 (00:00)
Calcit Volley II : UOK Ljubljana 0 (00:00)
20. krog - sobota 17.03.2018
SIP Šempeter : Calcit Volley II 0 (00:00)
UOK Ljubljana : Piran 0 (00:00)
ATK Grosuplje : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
Krim-Pirnar doors : Kostak Elmont 0 (00:00)
Aquawatt Žirovnica : Novo mesto 0 (00:00)
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
21. krog - sobota 24.03.2018
ŽOK Triglav Kranj : SIP Šempeter 0 (00:00)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Aquawatt Žirovnica 0 (00:00)
Novo mesto : Krim-Pirnar doors 0 (00:00)
Kostak Elmont : ATK Grosuplje 0 (00:00)
ŽOK Šentvid Žlindra : UOK Ljubljana 0 (00:00)
Piran : Calcit Volley II 0 (00:00)
22. krog - sobota 31.03.2018
SIP Šempeter : Piran 0 (00:00)
Calcit Volley II : ŽOK Šentvid Žlindra 0 (00:00)
UOK Ljubljana : Kostak Elmont 0 (00:00)
ATK Grosuplje : Novo mesto 0 (00:00)
Krim-Pirnar doors : ŽOK Partizan Šk.Loka 0 (00:00)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj 0 (00:00)