Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske vzhod - razpored
 
1. krog - sobota 14.10.2017
Nova KBM Branik II : Swatycomet Zreče Tel. pod V tribuno, LV, Maribor (16:00)
Prevalje : KLS Ljubno ŠD Prevalje (18:30)
S volley : Celje OŠ Vuzenica (pet 13.10. - 19:00)
Korvolley A : Mozirje Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
Braslovče : ŽOK GSV Zava Ptuj OŠ Braslovče (17:00)
ŽOK Ljutomer : Benedikt OŠ I.Cankar, Ljutomer (19:00)
2. krog - sobota 21.10.2017
Swatycomet Zreče : Benedikt ŠD Zreče (19:00)
ŽOK GSV Zava Ptuj : ŽOK Ljutomer ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Mozirje : Braslovče ŠD OŠ Mozirje (19:00)
Celje : Korvolley A ŠD SŠGT, Celje (18:00)
KLS Ljubno : S volley OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Nova KBM Branik II : Prevalje Tel. pod V tribuno, LV, Maribor (16:00)
3. krog - sobota 28.10.2017
Prevalje : Swatycomet Zreče ŠD Prevalje (18:30)
S volley : Nova KBM Branik II OŠ Vuzenica (18:00)
Korvolley A : KLS Ljubno Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
Braslovče : Celje OŠ Braslovče (17:00)
ŽOK Ljutomer : Mozirje OŠ I.Cankar, Ljutomer (19:00)
Benedikt : ŽOK GSV Zava Ptuj ŠD Benedikt (18:00)
4. krog - sobota 04.11.2017
Swatycomet Zreče : ŽOK GSV Zava Ptuj ŠD Zreče (19:00)
Mozirje : Benedikt ŠD OŠ Mozirje (19:00)
Celje : ŽOK Ljutomer ŠD SŠGT, Celje (18:00)
KLS Ljubno : Braslovče OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Nova KBM Branik II : Korvolley A Draš center, Maribor (16:00)
Prevalje : S volley ŠD Prevalje (18:30)
5. krog - sobota 11.11.2017
S volley : Swatycomet Zreče OŠ Vuzenica (18:30)
Korvolley A : Prevalje Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
Braslovče : Nova KBM Branik II OŠ Braslovče (17:00)
ŽOK Ljutomer : KLS Ljubno ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Benedikt : Celje ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Mozirje ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
6. krog - sobota 18.11.2017
Swatycomet Zreče : Mozirje ŠD Zreče (19:00)
Celje : ŽOK GSV Zava Ptuj ŠD SŠGT, Celje (18:00)
KLS Ljubno : Benedikt OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Nova KBM Branik II : ŽOK Ljutomer Draš center, Maribor (16:00)
Prevalje : Braslovče ŠD Prevalje (18:30)
S volley : Korvolley A OŠ Vuzenica (18:00)
7. krog - sobota 25.11.2017
Korvolley A : Swatycomet Zreče Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
Braslovče : S volley OŠ Braslovče (17:00)
ŽOK Ljutomer : Prevalje ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Benedikt : Nova KBM Branik II ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK GSV Zava Ptuj : KLS Ljubno ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Mozirje : Celje ŠD OŠ Mozirje (pet 24.11. - 19:00)
8. krog - sobota 02.12.2017
Swatycomet Zreče : Celje ŠD Zreče (19:00)
KLS Ljubno : Mozirje OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
Nova KBM Branik II : ŽOK GSV Zava Ptuj Draš center, Maribor (16:00)
Prevalje : Benedikt ŠD Prevalje (18:30)
S volley : ŽOK Ljutomer OŠ Vuzenica (18:00)
Korvolley A : Braslovče Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
9. krog - sobota 09.12.2017
Braslovče : Swatycomet Zreče OŠ Braslovče (17:00)
ŽOK Ljutomer : Korvolley A OŠ I.Cankar, Ljutomer (19:00)
Benedikt : S volley ŠD Benedikt (pet 08.12. - 19:00)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Prevalje ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Mozirje : Nova KBM Branik II ŠD OŠ Mozirje (19:00)
Celje : KLS Ljubno ŠD SŠGT, Celje (18:00)
10. krog - sobota 16.12.2017
Swatycomet Zreče : KLS Ljubno ŠD Zreče (19:00)
Nova KBM Branik II : Celje Tel. pod V tribuno, LV, Maribor (16:00)
Prevalje : Mozirje ŠD Prevalje (18:30)
S volley : ŽOK GSV Zava Ptuj OŠ Vuzenica (18:00)
Korvolley A : Benedikt Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
Braslovče : ŽOK Ljutomer OŠ Braslovče (17:00)
11. krog - sobota 23.12.2017
ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Benedikt : Braslovče ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Korvolley A ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Mozirje : S volley ŠD OŠ Mozirje (19:00)
Celje : Prevalje ŠD SŠGT, Celje (pet 22.12. - 18:00)
KLS Ljubno : Nova KBM Branik II OŠ Ljubno ob Savinji (18:00)
12. krog - sobota 20.01.2018
Swatycomet Zreče : Nova KBM Branik II ŠD Zreče (19:00)
KLS Ljubno : Prevalje 0 (00:00)
Celje : S volley ŠD SŠGT, Celje (18:00)
Mozirje : Korvolley A ŠD OŠ Mozirje (pet 19.01. - 20:00)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Braslovče ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Benedikt : ŽOK Ljutomer ŠD Benedikt (18:00)
13. krog - sobota 27.01.2018
Benedikt : Swatycomet Zreče ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK Ljutomer : ŽOK GSV Zava Ptuj ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Braslovče : Mozirje OŠ Braslovče (17:00)
Korvolley A : Celje Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
S volley : KLS Ljubno 0 (00:00)
Prevalje : Nova KBM Branik II ŠD Prevalje (18:30)
14. krog - sobota 03.02.2018
Swatycomet Zreče : Prevalje ŠD Zreče (19:00)
Nova KBM Branik II : S volley Draš center, Maribor (16:00)
KLS Ljubno : Korvolley A 0 (00:00)
Celje : Braslovče ŠD SŠGT, Celje (18:00)
Mozirje : ŽOK Ljutomer ŠD OŠ Mozirje (pet 02.02. - 20:00)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Benedikt ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
15. krog - sobota 10.02.2018
ŽOK GSV Zava Ptuj : Swatycomet Zreče ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Benedikt : Mozirje ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK Ljutomer : Celje ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Braslovče : KLS Ljubno OŠ Braslovče (17:00)
Korvolley A : Nova KBM Branik II Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
S volley : Prevalje 0 (00:00)
16. krog - sobota 17.02.2018
Swatycomet Zreče : S volley ŠD Zreče (19:00)
Prevalje : Korvolley A ŠD Prevalje (18:30)
Nova KBM Branik II : Braslovče Draš center, Maribor (16:00)
KLS Ljubno : ŽOK Ljutomer 0 (00:00)
Celje : Benedikt ŠD SŠGT, Celje (18:00)
Mozirje : ŽOK GSV Zava Ptuj ŠD OŠ Mozirje (19:00)
17. krog - sobota 24.02.2018
Mozirje : Swatycomet Zreče ŠD OŠ Mozirje (19:00)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Celje ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Benedikt : KLS Ljubno ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II OŠ I.Cankar, Ljutomer (19:00)
Braslovče : Prevalje OŠ Braslovče (17:00)
Korvolley A : S volley Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
18. krog - sobota 03.03.2018
Swatycomet Zreče : Korvolley A ŠD Zreče (19:00)
S volley : Braslovče 0 (00:00)
Prevalje : ŽOK Ljutomer ŠD Prevalje (18:30)
Nova KBM Branik II : Benedikt Draš center, Maribor (16:00)
KLS Ljubno : ŽOK GSV Zava Ptuj 0 (00:00)
Celje : Mozirje ŠD SŠGT, Celje (18:00)
19. krog - sobota 10.03.2018
Celje : Swatycomet Zreče ŠD SŠGT, Celje (18:00)
Mozirje : KLS Ljubno ŠD OŠ Mozirje (19:00)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Nova KBM Branik II ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Benedikt : Prevalje ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK Ljutomer : S volley ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
Braslovče : Korvolley A OŠ Braslovče (17:00)
20. krog - sobota 17.03.2018
Swatycomet Zreče : Braslovče ŠD Zreče (19:00)
Korvolley A : ŽOK Ljutomer Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
S volley : Benedikt 0 (00:00)
Prevalje : ŽOK GSV Zava Ptuj ŠD Prevalje (18:30)
Nova KBM Branik II : Mozirje Draš center, Maribor (16:00)
KLS Ljubno : Celje 0 (00:00)
21. krog - sobota 24.03.2018
KLS Ljubno : Swatycomet Zreče 0 (00:00)
Celje : Nova KBM Branik II ŠD SŠGT, Celje (18:00)
Mozirje : Prevalje ŠD OŠ Mozirje (19:00)
ŽOK GSV Zava Ptuj : S volley ŠD Gimnazija Ptuj (17:30)
Benedikt : Korvolley A ŠD Benedikt (18:00)
ŽOK Ljutomer : Braslovče ŠD ŠIC Ljutomer (19:00)
22. krog - sobota 31.03.2018
Swatycomet Zreče : ŽOK Ljutomer ŠD Zreče (19:00)
Braslovče : Benedikt OŠ Braslovče (17:00)
Korvolley A : ŽOK GSV Zava Ptuj Gimnazija Sl.Gradec (17:00)
S volley : Mozirje 0 (00:00)
Prevalje : Celje ŠD Prevalje (18:30)
Nova KBM Branik II : KLS Ljubno Draš center, Maribor (16:00)