Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL moški - vsi rezultati
 
1. krog - sobota 14.10.2017
National Žirovnica : Calcit Volley II 1:3 (25:23, 21:25, 25:27, 18:25)
Črnuče ACH II : Šoštanj Topolšica 0:3 (14:25, 21:25, 17:25)
KEKOOprema Žužemberk : PRO Volley 3:1 (25:23, 22:25, 25:12, 25:22)
Korvolley : FužinarSijMetalRavne 0:3 (18:25, 19:25, 19:25)
ŠD Braslovče : SiPlayer Fram 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
SIP Šempeter : MOK Kočevje 3:0 (25:15, 25:19, 33:31)
2. krog - sobota 21.10.2017
Calcit Volley II : MOK Kočevje 3:1 (22:25, 28:26, 25:13, 25:17)
SiPlayer Fram : SIP Šempeter 0:3 (15:25, 23:25, 19:25)
FužinarSijMetalRavne : ŠD Braslovče 3:0 (25:17, 26:24, 25:18)
PRO Volley : Korvolley 2:3 (25:21, 20:25, 15:25, 25:23, 11:15)
Šoštanj Topolšica : KEKOOprema Žužemberk 3:2 (25:23, 25:20, 20:25, 23:25, 15:5)
National Žirovnica : Črnuče ACH II 0:3 (16:25, 19:25, 19:25)
3. krog - sobota 28.10.2017
Črnuče ACH II : Calcit Volley II 3:2 (25:23, 13:25, 22:25, 25:16, 15:7)
KEKOOprema Žužemberk : National Žirovnica 3:0 (25:15, 25:21, 25:21)
Korvolley : Šoštanj Topolšica 2:3 (14:25, 25:21, 25:11, 20:25, 10:15)
ŠD Braslovče : PRO Volley 3:0 (25:13, 25:20, 25:7)
SIP Šempeter : FužinarSijMetalRavne 2:3 (21:25, 19:25, 25:18, 25:16, 13:15)
MOK Kočevje : SiPlayer Fram 2:3 (18:25, 18:25, 25:22, 25:23, 11:15)
4. krog - sobota 04.11.2017
Calcit Volley II : SiPlayer Fram 0:3 (18:25, 20:25, 19:25)
FužinarSijMetalRavne : MOK Kočevje 3:0 (25:15, 25:22, 25:18)
PRO Volley : SIP Šempeter 0:3 (19:25, 17:25, 24:26)
Šoštanj Topolšica : ŠD Braslovče 3:0 (25:17, 25:15, 25:18)
National Žirovnica : Korvolley 0:3 (8:25, 20:25, 20:25)
Črnuče ACH II : KEKOOprema Žužemberk 3:1 (24:26, 25:18, 27:25, 25:21)
5. krog - sobota 11.11.2017
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volley II 1:3 (25:22, 26:28, 16:25, 24:26)
Korvolley : Črnuče ACH II 3:0 (25:22, 25:22, 26:24)
ŠD Braslovče : National Žirovnica 3:0 (25:18, 25:13, 25:19)
SIP Šempeter : Šoštanj Topolšica 0:3 (13:25, 23:25, 18:25)
MOK Kočevje : PRO Volley 2:3 (25:21, 20:25, 19:25, 25:18, 22:24)
SiPlayer Fram : FužinarSijMetalRavne 3:1 (25:21, 21:25, 25:18, 25:22)
6. krog - sobota 18.11.2017
Calcit Volley II : FužinarSijMetalRavne 2:3 (25:13, 21:25, 25:23, 19:25, 7:15)
PRO Volley : SiPlayer Fram 2:3 (28:26, 19:25, 25:23, 14:25, 10:15)
Šoštanj Topolšica : MOK Kočevje 3:1 (25:16, 26:28, 25:10, 25:13)
National Žirovnica : SIP Šempeter 0:3 (21:25, 15:25, 12:25)
Črnuče ACH II : ŠD Braslovče 3:0 (25:12, 25:20, 26:24)
KEKOOprema Žužemberk : Korvolley 3:1 (25:14, 22:25, 25:23, 25:19)
7. krog - sobota 25.11.2017
Korvolley : Calcit Volley II 3:1 (25:15, 22:25, 25:14, 25:22)
ŠD Braslovče : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:21, 25:23, 25:19)
SIP Šempeter : Črnuče ACH II 2:3 (25:21, 25:17, 26:28, 21:25, 16:18)
MOK Kočevje : National Žirovnica 1:3 (11:25, 25:13, 24:26, 15:25)
SiPlayer Fram : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:21, 26:24, 25:22)
FužinarSijMetalRavne : PRO Volley 3:1 (25:20, 25:22, 23:25, 25:22)
8. krog - sobota 02.12.2017
Calcit Volley II : PRO Volley 3:1 (20:25, 27:25, 25:13, 25:19)
Šoštanj Topolšica : FužinarSijMetalRavne 3:0 (26:24, 25:19, 25:19)
National Žirovnica : SiPlayer Fram 0:3 (21:25, 22:25, 17:25)
Črnuče ACH II : MOK Kočevje 3:0 (25:17, 25:22, 25:16)
KEKOOprema Žužemberk : SIP Šempeter 1:3 (22:25, 25:16, 15:25, 25:27)
Korvolley : ŠD Braslovče 3:0 (25:21, 25:19, 25:17)
9. krog - sobota 09.12.2017
ŠD Braslovče : Calcit Volley II 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
SIP Šempeter : Korvolley 3:0 (25:23, 25:20, 25:16)
MOK Kočevje : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (19:25, 16:25, 10:25)
SiPlayer Fram : Črnuče ACH II 3:0 (25:16, 25:22, 25:19)
FužinarSijMetalRavne : National Žirovnica 3:0 (25:17, 25:19, 25:6)
PRO Volley : Šoštanj Topolšica 0:3 (22:25, 15:25, 15:25)
10. krog - sobota 16.12.2017
Calcit Volley II : Šoštanj Topolšica
National Žirovnica : PRO Volley
Črnuče ACH II : FužinarSijMetalRavne
KEKOOprema Žužemberk : SiPlayer Fram
Korvolley : MOK Kočevje
ŠD Braslovče : SIP Šempeter
11. krog - sobota 23.12.2017
SIP Šempeter : Calcit Volley II
MOK Kočevje : ŠD Braslovče
SiPlayer Fram : Korvolley
FužinarSijMetalRavne : KEKOOprema Žužemberk
PRO Volley : Črnuče ACH II
Šoštanj Topolšica : National Žirovnica
12. krog - sobota 20.01.2018
Calcit Volley II : National Žirovnica
Šoštanj Topolšica : Črnuče ACH II
PRO Volley : KEKOOprema Žužemberk
FužinarSijMetalRavne : Korvolley
SiPlayer Fram : ŠD Braslovče
MOK Kočevje : SIP Šempeter
13. krog - sobota 27.01.2018
MOK Kočevje : Calcit Volley II
SIP Šempeter : SiPlayer Fram
ŠD Braslovče : FužinarSijMetalRavne
Korvolley : PRO Volley
KEKOOprema Žužemberk : Šoštanj Topolšica
Črnuče ACH II : National Žirovnica
14. krog - sobota 03.02.2018
Calcit Volley II : Črnuče ACH II
National Žirovnica : KEKOOprema Žužemberk
Šoštanj Topolšica : Korvolley
PRO Volley : ŠD Braslovče
FužinarSijMetalRavne : SIP Šempeter
SiPlayer Fram : MOK Kočevje
15. krog - sobota 10.02.2018
SiPlayer Fram : Calcit Volley II
MOK Kočevje : FužinarSijMetalRavne
SIP Šempeter : PRO Volley
ŠD Braslovče : Šoštanj Topolšica
Korvolley : National Žirovnica
KEKOOprema Žužemberk : Črnuče ACH II
16. krog - sobota 17.02.2018
Calcit Volley II : KEKOOprema Žužemberk
Črnuče ACH II : Korvolley
National Žirovnica : ŠD Braslovče
Šoštanj Topolšica : SIP Šempeter
PRO Volley : MOK Kočevje
FužinarSijMetalRavne : SiPlayer Fram
17. krog - sobota 24.02.2018
FužinarSijMetalRavne : Calcit Volley II
SiPlayer Fram : PRO Volley
MOK Kočevje : Šoštanj Topolšica
SIP Šempeter : National Žirovnica
ŠD Braslovče : Črnuče ACH II
Korvolley : KEKOOprema Žužemberk
18. krog - sobota 03.03.2018
Calcit Volley II : Korvolley
KEKOOprema Žužemberk : ŠD Braslovče
Črnuče ACH II : SIP Šempeter
National Žirovnica : MOK Kočevje
Šoštanj Topolšica : SiPlayer Fram
PRO Volley : FužinarSijMetalRavne
19. krog - sobota 10.03.2018
PRO Volley : Calcit Volley II
FužinarSijMetalRavne : Šoštanj Topolšica
SiPlayer Fram : National Žirovnica
MOK Kočevje : Črnuče ACH II
SIP Šempeter : KEKOOprema Žužemberk
ŠD Braslovče : Korvolley
20. krog - sobota 17.03.2018
Calcit Volley II : ŠD Braslovče
Korvolley : SIP Šempeter
KEKOOprema Žužemberk : MOK Kočevje
Črnuče ACH II : SiPlayer Fram
National Žirovnica : FužinarSijMetalRavne
Šoštanj Topolšica : PRO Volley
21. krog - sobota 24.03.2018
Šoštanj Topolšica : Calcit Volley II
PRO Volley : National Žirovnica
FužinarSijMetalRavne : Črnuče ACH II
SiPlayer Fram : KEKOOprema Žužemberk
MOK Kočevje : Korvolley
SIP Šempeter : ŠD Braslovče
22. krog - sobota 31.03.2018
Calcit Volley II : SIP Šempeter
ŠD Braslovče : MOK Kočevje
Korvolley : SiPlayer Fram
KEKOOprema Žužemberk : FužinarSijMetalRavne
Črnuče ACH II : PRO Volley
National Žirovnica : Šoštanj Topolšica