Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL moški
 
1. krog - sobota 14.10.2017
National Žirovnica : Calcit Volley II 0 (00:00)
Črnuče ACH II : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)
KEKOOprema Žužemberk : PRO Volley 0 (00:00)
Mislinja : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
ŠD Braslovče : SiPlayer Fram 0 (00:00)
SIP Šempeter : MOK Kočevje 0 (00:00)
2. krog - sobota 21.10.2017
Calcit Volley II : MOK Kočevje 0 (00:00)
SiPlayer Fram : SIP Šempeter 0 (00:00)
FužinarSijMetalRavne : ŠD Braslovče 0 (00:00)
PRO Volley : Mislinja 0 (00:00)
Šoštanj Topolšica : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
National Žirovnica : Črnuče ACH II 0 (00:00)
3. krog - sobota 28.10.2017
Črnuče ACH II : Calcit Volley II 0 (00:00)
KEKOOprema Žužemberk : National Žirovnica 0 (00:00)
Mislinja : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)
ŠD Braslovče : PRO Volley 0 (00:00)
SIP Šempeter : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
MOK Kočevje : SiPlayer Fram 0 (00:00)
4. krog - sobota 04.11.2017
Calcit Volley II : SiPlayer Fram 0 (00:00)
FužinarSijMetalRavne : MOK Kočevje 0 (00:00)
PRO Volley : SIP Šempeter 0 (00:00)
Šoštanj Topolšica : ŠD Braslovče 0 (00:00)
National Žirovnica : Mislinja 0 (00:00)
Črnuče ACH II : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
5. krog - sobota 11.11.2017
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volley II 0 (00:00)
Mislinja : Črnuče ACH II 0 (00:00)
ŠD Braslovče : National Žirovnica 0 (00:00)
SIP Šempeter : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)
MOK Kočevje : PRO Volley 0 (00:00)
SiPlayer Fram : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
6. krog - sobota 18.11.2017
Calcit Volley II : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
PRO Volley : SiPlayer Fram 0 (00:00)
Šoštanj Topolšica : MOK Kočevje 0 (00:00)
National Žirovnica : SIP Šempeter 0 (00:00)
Črnuče ACH II : ŠD Braslovče 0 (00:00)
KEKOOprema Žužemberk : Mislinja 0 (00:00)
7. krog - sobota 25.11.2017
Mislinja : Calcit Volley II 0 (00:00)
ŠD Braslovče : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
SIP Šempeter : Črnuče ACH II 0 (00:00)
MOK Kočevje : National Žirovnica 0 (00:00)
SiPlayer Fram : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)
FužinarSijMetalRavne : PRO Volley 0 (00:00)
8. krog - sobota 02.12.2017
Calcit Volley II : PRO Volley 0 (00:00)
Šoštanj Topolšica : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
National Žirovnica : SiPlayer Fram 0 (00:00)
Črnuče ACH II : MOK Kočevje 0 (00:00)
KEKOOprema Žužemberk : SIP Šempeter 0 (00:00)
Mislinja : ŠD Braslovče 0 (00:00)
9. krog - sobota 09.12.2017
ŠD Braslovče : Calcit Volley II 0 (00:00)
SIP Šempeter : Mislinja 0 (00:00)
MOK Kočevje : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
SiPlayer Fram : Črnuče ACH II 0 (00:00)
FužinarSijMetalRavne : National Žirovnica 0 (00:00)
PRO Volley : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)
10. krog - sobota 16.12.2017
Calcit Volley II : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)
National Žirovnica : PRO Volley 0 (00:00)
Črnuče ACH II : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
KEKOOprema Žužemberk : SiPlayer Fram 0 (00:00)
Mislinja : MOK Kočevje 0 (00:00)
ŠD Braslovče : SIP Šempeter 0 (00:00)
11. krog - sobota 23.12.2017
SIP Šempeter : Calcit Volley II 0 (00:00)
MOK Kočevje : ŠD Braslovče 0 (00:00)
SiPlayer Fram : Mislinja 0 (00:00)
FužinarSijMetalRavne : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
PRO Volley : Črnuče ACH II 0 (00:00)
Šoštanj Topolšica : National Žirovnica 0 (00:00)
12. krog - sobota 20.01.2018
Calcit Volley II : National Žirovnica 0 (00:00)
Šoštanj Topolšica : Črnuče ACH II 0 (00:00)
PRO Volley : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
FužinarSijMetalRavne : Mislinja 0 (00:00)
SiPlayer Fram : ŠD Braslovče 0 (00:00)
MOK Kočevje : SIP Šempeter 0 (00:00)
13. krog - sobota 27.01.2018
MOK Kočevje : Calcit Volley II 0 (00:00)
SIP Šempeter : SiPlayer Fram 0 (00:00)
ŠD Braslovče : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
Mislinja : PRO Volley 0 (00:00)
KEKOOprema Žužemberk : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)
Črnuče ACH II : National Žirovnica 0 (00:00)
14. krog - sobota 03.02.2018
Calcit Volley II : Črnuče ACH II 0 (00:00)
National Žirovnica : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
Šoštanj Topolšica : Mislinja 0 (00:00)
PRO Volley : ŠD Braslovče 0 (00:00)
FužinarSijMetalRavne : SIP Šempeter 0 (00:00)
SiPlayer Fram : MOK Kočevje 0 (00:00)
15. krog - sobota 10.02.2018
SiPlayer Fram : Calcit Volley II 0 (00:00)
MOK Kočevje : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
SIP Šempeter : PRO Volley 0 (00:00)
ŠD Braslovče : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)
Mislinja : National Žirovnica 0 (00:00)
KEKOOprema Žužemberk : Črnuče ACH II 0 (00:00)
16. krog - sobota 17.02.2018
Calcit Volley II : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
Črnuče ACH II : Mislinja 0 (00:00)
National Žirovnica : ŠD Braslovče 0 (00:00)
Šoštanj Topolšica : SIP Šempeter 0 (00:00)
PRO Volley : MOK Kočevje 0 (00:00)
FužinarSijMetalRavne : SiPlayer Fram 0 (00:00)
17. krog - sobota 24.02.2018
FužinarSijMetalRavne : Calcit Volley II 0 (00:00)
SiPlayer Fram : PRO Volley 0 (00:00)
MOK Kočevje : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)
SIP Šempeter : National Žirovnica 0 (00:00)
ŠD Braslovče : Črnuče ACH II 0 (00:00)
Mislinja : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
18. krog - sobota 03.03.2018
Calcit Volley II : Mislinja 0 (00:00)
KEKOOprema Žužemberk : ŠD Braslovče 0 (00:00)
Črnuče ACH II : SIP Šempeter 0 (00:00)
National Žirovnica : MOK Kočevje 0 (00:00)
Šoštanj Topolšica : SiPlayer Fram 0 (00:00)
PRO Volley : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
19. krog - sobota 10.03.2018
PRO Volley : Calcit Volley II 0 (00:00)
FužinarSijMetalRavne : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)
SiPlayer Fram : National Žirovnica 0 (00:00)
MOK Kočevje : Črnuče ACH II 0 (00:00)
SIP Šempeter : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
ŠD Braslovče : Mislinja 0 (00:00)
20. krog - sobota 17.03.2018
Calcit Volley II : ŠD Braslovče 0 (00:00)
Mislinja : SIP Šempeter 0 (00:00)
KEKOOprema Žužemberk : MOK Kočevje 0 (00:00)
Črnuče ACH II : SiPlayer Fram 0 (00:00)
National Žirovnica : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
Šoštanj Topolšica : PRO Volley 0 (00:00)
21. krog - sobota 24.03.2018
Šoštanj Topolšica : Calcit Volley II 0 (00:00)
PRO Volley : National Žirovnica 0 (00:00)
FužinarSijMetalRavne : Črnuče ACH II 0 (00:00)
SiPlayer Fram : KEKOOprema Žužemberk 0 (00:00)
MOK Kočevje : Mislinja 0 (00:00)
SIP Šempeter : ŠD Braslovče 0 (00:00)
22. krog - sobota 31.03.2018
Calcit Volley II : SIP Šempeter 0 (00:00)
ŠD Braslovče : MOK Kočevje 0 (00:00)
Mislinja : SiPlayer Fram 0 (00:00)
KEKOOprema Žužemberk : FužinarSijMetalRavne 0 (00:00)
Črnuče ACH II : PRO Volley 0 (00:00)
National Žirovnica : Šoštanj Topolšica 0 (00:00)