Odbojka
 
 
 
 
 
1. DOL ženske
 
1. krog - sobota 07.10.2017
Aliansa Šempeter : Zgornja Gorenjska ŠD OŠ Šempeter (19:00)
Kema Puconci : Luka Koper Zelena dvorana Puconci (18:00)
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini Mestna dvorana Nova Gorica (20:00)
Calcit Volley : Ljubljana ŠD Kamnik (sre 18.10. - 20:00)
Formula Formis : Nova KBM Branik VŠD Hoče (18:30)
2. krog - sobota 14.10.2017
Aliansa Šempeter : Nova KBM Branik ŠD OŠ Šempeter (19:30)
Ljubljana : Formula Formis ŠD Galjevica, Ljubljana (19:00)
Ankaran Hrvatini : Calcit Volley OŠ A.Ukmar, Koper (19:00)
Luka Koper : GEN-I Volley OŠ Koper (19:00)
Zgornja Gorenjska : Kema Puconci ŠD pod Stolom, Žirovnica (19:30)
3. krog - sobota 21.10.2017
Kema Puconci : Aliansa Šempeter Zelena dvorana Puconci (18:00)
GEN-I Volley : Zgornja Gorenjska Mestna dvorana Nova Gorica (14:00)
Calcit Volley : Luka Koper ŠD Kamnik (17:30)
Formula Formis : Ankaran Hrvatini VŠD Hoče (18:30)
Nova KBM Branik : Ljubljana ŠD Lukna, Maribor (sre 11.10. - 19:00)
4. krog - sobota 28.10.2017
Aliansa Šempeter : Ljubljana ŠD OŠ Šempeter (19:30)
Ankaran Hrvatini : Nova KBM Branik OŠ A.Ukmar, Koper (sre 25.10. - 19:00)
Formula Formis : Luka Koper VŠD Hoče (pet 27.10. - 20:00)
Zgornja Gorenjska : Calcit Volley ŠD pod Stolom, Žirovnica (18:00)
Kema Puconci : GEN-I Volley Zelena dvorana Puconci (19:00)
5. krog - sobota 04.11.2017
GEN-I Volley : Aliansa Šempeter Mestna dvorana Nova Gorica (20:00)
Calcit Volley : Kema Puconci ŠD Kamnik (17:30)
Formula Formis : Zgornja Gorenjska VŠD Hoče (18:30)
Nova KBM Branik : Luka Koper ŠD Lukna, Maribor (18:00)
Ljubljana : Ankaran Hrvatini ŠD Galjevica, Ljubljana (19:00)
6. krog - sobota 11.11.2017
Aliansa Šempeter : Ankaran Hrvatini ŠD OŠ Šempeter (19:30)
Luka Koper : Ljubljana OŠ Koper (18:00)
Zgornja Gorenjska : Nova KBM Branik ŠD pod Stolom, Žirovnica (čet 02.11. - 20:00)
Kema Puconci : Formula Formis Zelena dvorana Puconci (18:00)
GEN-I Volley : Calcit Volley Mestna dvorana Nova Gorica (17:30)
7. krog - sobota 18.11.2017
Calcit Volley : Aliansa Šempeter ŠD Kamnik (17:30)
Formula Formis : GEN-I Volley VŠD Hoče (18:30)
Nova KBM Branik : Kema Puconci ŠD Lukna, Maribor (19:00)
Ljubljana : Zgornja Gorenjska ŠD Galjevica, Ljubljana (19:00)
Ankaran Hrvatini : Luka Koper OŠ A.Ukmar, Koper (19:00)
8. krog - sobota 25.11.2017
Aliansa Šempeter : Luka Koper ŠD OŠ Šempeter (pet 24.11. - 20:30)
Zgornja Gorenjska : Ankaran Hrvatini ŠD pod Stolom, Žirovnica (19:30)
Kema Puconci : Ljubljana Zelena dvorana Puconci (17:00)
GEN-I Volley : Nova KBM Branik Mestna dvorana Nova Gorica (14:00)
Calcit Volley : Formula Formis ŠD Kamnik (sre 08.11. - 18:00)
9. krog - sobota 02.12.2017
Formula Formis : Aliansa Šempeter VŠD Hoče (18:30)
Nova KBM Branik : Calcit Volley MEVZA (00:00)
Ljubljana : GEN-I Volley ŠD Galjevica, Ljubljana (19:00)
Ankaran Hrvatini : Kema Puconci OŠ A.Ukmar, Koper (19:00)
Luka Koper : Zgornja Gorenjska OŠ Koper (18:00)
10. krog - sobota 09.12.2017
Zgornja Gorenjska : Aliansa Šempeter ŠD pod Stolom, Žirovnica (19:30)
Luka Koper : Kema Puconci OŠ Koper (18:00)
Ankaran Hrvatini : GEN-I Volley OŠ A.Ukmar, Koper (19:00)
Ljubljana : Calcit Volley ŠD Galjevica, Ljubljana (19:00)
Nova KBM Branik : Formula Formis ŠD Lukna, Maribor (18:00)
11. krog - sobota 16.12.2017
Nova KBM Branik : Aliansa Šempeter ŠD Lukna, Maribor (18:00)
Formula Formis : Ljubljana VŠD Hoče (18:30)
Calcit Volley : Ankaran Hrvatini ŠD Kamnik (sre 24.01. - 20:00)
GEN-I Volley : Luka Koper Mestna dvorana Nova Gorica (20:00)
Kema Puconci : Zgornja Gorenjska Zelena dvorana Puconci (pet 15.12. - 18:00)
12. krog - sobota 20.01.2018
Aliansa Šempeter : Kema Puconci ŠD OŠ Šempeter (19:00)
Zgornja Gorenjska : GEN-I Volley ŠD pod Stolom, Žirovnica (18:00)
Luka Koper : Calcit Volley OŠ Koper (18:00)
Ankaran Hrvatini : Formula Formis OŠ A.Ukmar, Koper (19:00)
Ljubljana : Nova KBM Branik ŠD Galjevica, Ljubljana (19:00)
13. krog - sobota 27.01.2018
Ljubljana : Aliansa Šempeter ŠD Galjevica, Ljubljana (19:00)
Nova KBM Branik : Ankaran Hrvatini ŠD Lukna, Maribor (18:00)
Luka Koper : Formula Formis OŠ Koper (20:30)
Calcit Volley : Zgornja Gorenjska ŠD Kamnik (sre 31.01. - 20:00)
GEN-I Volley : Kema Puconci Mestna dvorana Nova Gorica (17:30)
14. krog - sobota 03.02.2018
Aliansa Šempeter : GEN-I Volley ŠD OŠ Šempeter (19:00)
Kema Puconci : Calcit Volley Zelena dvorana Puconci (19:00)
Zgornja Gorenjska : Formula Formis ŠD pod Stolom, Žirovnica (19:30)
Luka Koper : Nova KBM Branik OŠ Koper (19:00)
Ankaran Hrvatini : Ljubljana OŠ A.Ukmar, Koper (19:00)
15. krog - sobota 10.02.2018
Ankaran Hrvatini : Aliansa Šempeter OŠ A.Ukmar, Koper (19:00)
Ljubljana : Luka Koper ŠD Galjevica, Ljubljana (19:00)
Nova KBM Branik : Zgornja Gorenjska ŠD Lukna, Maribor (18:00)
Formula Formis : Kema Puconci VŠD Hoče (18:30)
Calcit Volley : GEN-I Volley ŠD Kamnik (17:30)
16. krog - sobota 17.02.2018
Aliansa Šempeter : Calcit Volley ŠD OŠ Šempeter (19:00)
GEN-I Volley : Formula Formis Mestna dvorana Nova Gorica (19:00)
Kema Puconci : Nova KBM Branik Zelena dvorana Puconci (pet 16.02. - 18:00)
Zgornja Gorenjska : Ljubljana ŠD pod Stolom, Žirovnica (19:30)
Luka Koper : Ankaran Hrvatini OŠ Koper (18:00)
17. krog - sobota 24.02.2018
Luka Koper : Aliansa Šempeter OŠ Koper (18:00)
Ankaran Hrvatini : Zgornja Gorenjska OŠ A.Ukmar, Koper (19:00)
Ljubljana : Kema Puconci ŠD Galjevica, Ljubljana (19:00)
Nova KBM Branik : GEN-I Volley ŠD Lukna, Maribor (18:00)
Formula Formis : Calcit Volley VŠD Hoče (pet 23.02. - 19:00)
18. krog - sobota 03.03.2018
Aliansa Šempeter : Formula Formis ŠD OŠ Šempeter (19:00)
Calcit Volley : Nova KBM Branik ŠD Kamnik (17:30)
GEN-I Volley : Ljubljana Mestna dvorana Nova Gorica (19:00)
Kema Puconci : Ankaran Hrvatini Zelena dvorana Puconci (18:00)
Zgornja Gorenjska : Luka Koper ŠD pod Stolom, Žirovnica (19:30)