Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINKE - 2017/2018 - območno prvenstvo
 
skupina "A" nedelja 24.09.2017

Draš center, Maribor ob 10:00
ŽOK Maribor : Benedikt 0:2 (18:25, 23:25)  
ŽOK Ljutomer : Murania Lendava 2:0 (25:20, 25:07)  
Benedikt : ŽOK Ljutomer 2:0 (25:22, 25:15) Benedikt v 1/8 finale kot 1.
ŽOK Maribor : Murania Lendava 1:2 (25:23, 17:25, 08:15)  
ŽOK Ljutomer : Murania Lendava 2:0 (25:14, 25:12) ŽOK Ljutomer v 1/8 finale kot 2.
       
skupina "B" nedelja 24.09.2017

ŠD Mežica ob 10:00
Mežica : Turbina 0:2 (09:25, 13:25)  
Turbina : ŽOK Domžale 2:0 (25:19, 25:23) Turbina v 1/8 finale kot 1.
ŽOK Domžale : Mežica 2:0 (25:19, 25:19)  
      ŽOK Domžale v 1/8 finale kot 2.
Swatycomet Zreče II - odpoved nastopanja  
       
skupina "C" sobota 30.09.2017

OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče : ŽOK GSV Zava Ptuj 2:0 (25:17, 25:09)  
ŽOK Triglav Kranj II : Krim PIRNAR doors I 2:0 (25:14, 29:27)  
Braslovče : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:10, 25:06) Braslovče v 1/8 finale kot 1.
ŽOK GSV Zava Ptuj : Krim PIRNAR doors I 0:2 (19:25, 19:25)  
ŽOK Triglav Kranj II : Krim PIRNAR doors I 2:0 (25:12, 25:22) ŽOK Triglav Kranj II v 1/8 finale kot 2.
       
skupina "D" nedelja 24.09.2017

ŠD Galjevica, Ljubljana ob 16:00
VOLLEYBALLjubljana : Vital Ljubljana III 0:2 (21:25, 16:25)  
Vital Ljubljana III : Celje 1:2 (25:22, 23:25, 05:15)  
Celje : VOLLEYBALLjubljana 0:2 (15:25, 14:25) Vital Ljubljana III v 1/8 finale kot 1.
       
Kajuh Šoštanj - odpoved nastopanja VOLLEYBALLjubljana v 1/8 finale kot 2.
       
skupina "E" nedelja 24.09.2017

OŠ T.Brejca, Kamnik ob 10:00
Calcit Volley : Olimp Ljubljana 2:0 (25:19, 25:18)  
Žirovnica : Zgornja Gorenjska 1:2 (25:22, 19:25, 11:15)  
Calcit Volley : Zgornja Gorenjska 2:0 (25:11, 25:20) Calcit Volley v 1/8 finale kot 1.
Olimp Ljubljana : Žirovnica 2:0 (25:12, 25:18)  
Zgornja Gorenjska : Olimp Ljubljana 0:2 (14:25, 20:25) Olimp Ljubljana v 1/8 finale kot 2.
       
skupina "F" nedelja 24.09.2017

OŠ A.Bohoriča, Brestanica ob 09:00
Kostak Elmont : POK Krško 1:2 (20:25, 25:19, 15:17)  
Novo mesto : ATK Grosuplje II 1:2 (16:25, 25:19, 09:15)  
POK Krško : ATK Grosuplje II 0:2 (21:25, 16:25) ATK Grosuplje II v 1/8 finale kot 1.
Kostak Elmont : Novo mesto 0:2 (19:25, 15:25)  
POK Krško : Novo mesto 2:0 (25:22, 25:13) POK Krško v 1/8 finale kot 2.
       
skupina "G" nedelja 24.09.2017

Gimn. F.Prešerna, Kranj ob 10:00
Triglav Kranj : ŽOK Šentvid 0:2 (02:25, 11:25)  
ŽOK Škofja Loka : Vital Ljubljana II 2:0 (25:08, 25:13)  
ŽOK Šentvid : ŽOK Škofja Loka 0:2 (28:30, 09:25) ŽOK Škofja Loka v 1/8 finale kot 1.
Triglav Kranj : Vital Ljubljana II 0:2 (08:25, 11:25)  
ŽOK Šentvid : Vital Ljubljana II 2:0 (25:18, 25:12) ŽOK Šentvid v 1/8 finale kot 2.
       
skupina "H" nedelja 24.09.2017

ŠD Kanal ob 10:00
Neptun Kanal : Luka Koper 0:2 (16:25, 23:25)  
Piran : Logatec 2:0 (25:00, 25:00)  
Luka Koper : Piran 1:2 (25:20, 19:25, 14:16) Piran v 1/8 finale kot 1.
Neptun Kanal : Logatec 2:0 (25:00, 25:00)  
Luka Koper : Neptun Kanal 2:1 (25:11, 22:25, 15:12) Luka Koper v 1/8 finale kot 2.