Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINKE - 2017/2018 - turnirji 1/8 finala
 
skupina "A" nedelja 08.10.2017

Draš center, Maribor ob 10:00
Nova KBM Branik : ŽOK Ljutomer 2:0 (25:11, 25:11)  
ŽOK Kema Puconci : Benedikt 0:2 (26:28, 19:25)  
Nova KBM Branik : Benedikt 2:0 (25:07, 25:10) Nova KBM Branik v 1/4 finale kot 1.
ŽOK Ljutomer : ŽOK Kema Puconci 0:2 (13:25, 16:25)  
Benedikt : ŽOK Kema Puconci 0:2 (16:25, 16:25) ŽOK Kema Puconci v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "B" nedelja 08.10.2017

ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje : ŽOK Domžale 2:0 (25:18, 25:12)  
Korvolley A : Turbina 2:0 (27:25, 25:11)  
Prevalje : Korvolley A 2:0 (25:20, 25:14) Prevalje v 1/4 finale kot 1.
ŽOK Domžale : Turbina 1:2 (18:25, 25:13, 13:15)  
Korvolley A : Turbina 2:1 (20:25, 25:10, 15:07) Korvolley A v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "C" nedelja 08.10.2017

Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Korvolley B : ŽOK Triglav Kranj II 0:2 (10:25, 15:25)  
Swatycomet Zreče : Braslovče 2:0 (26:24, 25:21)  
ŽOK Triglav Kranj II : Swatycomet Zreče 0:2 (12:25, 08:25) Swatycomet Zreče v 1/4 finale kot 1.
Korvolley B : Braslovče 0:2 (15:25, 09:25)  
ŽOK Triglav Kranj II : Braslovče 0:2 (12:25, 18:25) Braslovče v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "D" nedelja 08.10.2017

VŠD Hoče ob 10:00
Formula Formis : Vital Ljubljana III 2:1 (18:25, 25:13, 16:14)  
SIP Šempeter : VOLLEYBALLjubljana 2:0 (25:03, 25:04)  
Formula Formis : SIP Šempeter 0:2 (10:25, 18:25) SIP Šempeter v 1/4 finale kot 1.
Vital Ljubljana II : VOLLEYBALLjubljana 2:0 (25:08, 25:08)  
Formula Formis : Vital Ljubljana II 0:2 (11:25, 22:25) Vital Ljubljana II v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "E" nedelja 08.10.2017

OŠ T.Brejca, Kamnik ob 10:00
Calcit Volley : Krim PIRNAR doors 2:0 (25:12, 25:20)  
Mladi Jesenice : Olimp Ljubljana 0:2 (17:25, 11:25)  
Calcit Volley : Olimp Ljubljana 2:0 (25:20, 25:22) Calcit Volley v 1/4 finale kot 1.
Krim PIRNAR doors : Mladi Jesenice 2:0 (25:04, 25:04)  
Olimp Ljubljana : Krim PIRNAR doors 0:2 (22:25, 11:25) Krim PIRNAR doors v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "F" nedelja 08.10.2017

ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj I : POK Krško 2:0 (25:15, 25:12)  
Ljubljana : ATK Grosuplje II 2:0 (25:08, 25:10)  
ŽOK Triglav Kranj I : Ljubljana 2:0 (25:20, 25:17) ŽOK Triglav Kranj I v 1/4 finale kot 1.
POK Krško : ATK Grosuplje II 1:2 (13:25, 25:18, 09:15)  
Ljubljana : ATK Grosuplje II 2:0 (25:09, 25:19) Ljubljana v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "G" nedelja 08.10.2017

ŠD Brinje, Grosuplje ob 10:00
ATK Grosuplje : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:10, 25:08)  
Vital Ljubljana I : ŽOK Šentvid 2:0 (25:11, 25:09)  
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana I 2:0 (25:18, 25:13) ATK Grosuplje v 1/4 finale kot 1.
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Šentvid 1:2 (17:25, 25:19, 09:15)  
Vital Ljubljana I : ŽOK Šentvid 2:0 (25:14, 25:11) Vital Ljubljana I v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "H" nedelja 08.10.2017

OŠ Koper ob 10:00
Luka Koper : GEN-I Volley 0:2 (19:25, 09:25)  
Ankaran Hrvatini : Piran 2:0 (25:18, 25:20)  
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini 2:0 (25:17, 25:18) GEN-I Volley v 1/4 finale kot 1.
Luka Koper : Piran 2:0 (25:20, 25:20)  
Ankaran Hrvatini : Luka Koper 2:0 (25:17, 25:11) Ankaran Hrvatini v 1/4 finale kot 2.