Odbojka
 
 
 
 
 
Kadeti - ´A´ LIGA - vzhod
 
1. krog. krog - nedelja, 21.01.2018 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP Šempeter : Hoče 2:0 (25:16, 28:26)
Hoče : Črnuče ACH II 2:0 (25:20, 25:18)
Črnuče ACH II : SIP Šempeter 0:2 (10:25, 20:25)
1. krog. krog - nedelja, 21.01.2018 - OŠ Braslovče - 10:00
ŠD Braslovče : Maribor SGD Strdin 0:2 (05:25, 15:25)
Maribor SGD Strdin : Panvita Pomgrad 2:0 (25:22, 25:20)
Panvita Pomgrad : ŠD Braslovče 2:1 (12:25, 25:21, 15:11)
2. krog. krog - nedelja, 28.01.2018 - OŠ Braslovče - 10:00
ŠD Braslovče : Hoče 0:2 (23:25, 12:25)
SIP Šempeter : Maribor SGD Strdin 1:2 (25:22, 26:28, 20:22)
Maribor SGD Strdin : ŠD Braslovče 2:0 (25:14, 25:21)
Hoče : SIP Šempeter 2:1 (17:25, 25:20, 16:14)
3. krog. krog - nedelja, 11.02.2018 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP Šempeter : ŠD Braslovče 2:1 (18:25, 25:13, 15:13)
ŠD Braslovče : Črnuče ACH II 2:0 (25:22, 27:25)
Črnuče ACH II : SIP Šempeter 0:2 (17:25, 16:25)
3. krog. krog - nedelja, 11.02.2018 - VŠD Hoče - 10:00
Hoče : Maribor SGD Strdin 0:2 (15:25, 16:25)
Maribor SGD Strdin : Panvita Pomgrad 2:0 (25:17, 25:14)
Panvita Pomgrad : Hoče 0:2 (23:25, 18:25)
4. krog. krog - nedelja, 18.02.2018 - OŠ D.Kumar, Ljubljana - 10:00
Črnuče ACH II : ŠD Braslovče 2:0 (25:22, 25:22)
ŠD Braslovče : Hoče 2:1 (25:18, 18:25, 16:14)
Hoče : Panvita Pomgrad 2:1 (25:20, 16:25, 15:10)
Panvita Pomgrad : Črnuče ACH II 1:2 (25:20, 22:25, 13:15)
5. krog. krog - nedelja, 11.03.2018 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00
Panvita Pomgrad : ŠD Braslovče
ŠD Braslovče : SIP Šempeter
SIP Šempeter : Panvita Pomgrad
5. krog. krog - nedelja, 11.03.2018 - VŠD Hoče - 10:00
Hoče : Maribor SGD Strdin
Maribor SGD Strdin : Črnuče ACH II
Črnuče ACH II : Hoče
6. krog. krog - nedelja, 25.03.2018 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 10:00
Maribor SGD Strdin : Črnuče ACH II
Črnuče ACH II : Panvita Pomgrad
Panvita Pomgrad : SIP Šempeter
SIP Šempeter : Maribor SGD Strdin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Maribor SGD Strdin 12 6 0 12 1 12,000 322 230 1,400
2 Hoče 10 5 3 11 8 1,375 394 390 1,010
3 SIP Šempeter 8 4 2 10 5 2,000 341 286 1,192
4 ŠD Braslovče 4 2 6 6 13 0,462 353 414 0,853
5 Črnuče ACH II 4 2 4 4 9 0,444 258 306 0,843
6 Panvita Pomgrad 2 1 5 4 11 0,364 281 323 0,870